Рівнянам хотіли заборонити пікет посилаючись на радянський указ

Сьогодні Рівненська обласна організація «Українське вільне козацтво ім. С. Наливайка» розпочала безстрокову акцію протесту проти здачі в оренду комунального підприємства «Теплотранссервіс». Учасники супротиву заявили, що пікетуватимуть приміщення Рівнеради кожного дня о 09.00. І робитимуть це, незважаючи на спробу влади міста за допомогою Рівненського окружного адміністративного суду заборонити членам козацтва проводити це мирне зібрання з допомогою… документа, виданого ще в СРСР.

«Організаторами даних заходів не дотримано вимоги Указу Президії Верховної Ради Союзу Радянських Соціалістичних Республік "Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій СРСР», - йдеться у проханні до суду. І це «Свідчить про наявність реальної небезпеки заворушень, злочинів, загрози здоров’ю населення та правам і свободам інших людей!», - зазначено у документі.

Виявляється, в Україні керуються радянськими законами. Законів України і Конституції, яка чітко регламентує права громадян, замало?

А тепер поглянемо на тих загрозливих осіб, які сьогодні вранці прийшли пікетували Рівненську міську раду.

Так, від них слід чекати реальних заворушень і загрози населенню!

Як бачимо, цей пікет відвідали близько півдюжини людей старшого віку. Трішечки більше, ніж журналістів, котрі приїхали висвітлити цей захід, і правоохоронців, які прийшли усмиряти «буйних» протестувальників.

Кого боїться міський голова? Рівнян? Козаків? Пікетів? Цікаво, якщо члени козацтва, порушуючи закони СРСР зберуться завтра вранці для протесту, їх арештують?

Коментарі

Підтримую!!! Пропоную розпочати акцію "Геть Хомка і його шайку!

Хомка пора гнати з міста, при тому не в США(куди він в 15 році втікти збирається), а в тюрму за економічні зловживання!

Хамко боїться - правди!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.