У Рівному кандидату "допомогли" зрадити Батьківщині

Хтось із конкурентів по рівненському округу підкоригував агітаційні банери кандидата в депутати Рівненської облради Олександра Зайчука. На банерах була зазначена фраза "Батьківщині не зраджу". У ній хтось замалював частку "НЕ", таким чином кандидат постав перед виборцями із новим не надто перспективним гаслом. 

Фото Вікторії Мамотюк. Взято із групи "Рівненщина політична" у соцмережі facebook

- По місту розташовані близько десяти таких банерів, - розповів кореспондентові "ВСЕ" Олександр Зайчук, стираючи фарбу на банері, що висить на Народному домі на вулиці Симона Петлюри. - Ті банери, які шкідники спромоглися дістати не зважаючи на висоту розміщення, вони пошкодили фарбою. Але станом на ранок четверга ми майже всі привели в першопочатковий стан. 

Коментарі

Хахахахаххахаха! Я чувак, ти або траву куриш, або трамадол їсиш))))))))) ти навіть не знаєш людини, яку назвав "ботом", ще й "проплаченим", зайчука "регіоналом". Може це ти сам, містер Троль, регіонал проплачений?

Насправді це піар самого регіонала Зайчука. І ти боте проплачений зайчуком, це все прекрасно знаєш. Можливо навіть сам малював це зранку.

а хто такий Зайчук?

Це не чиїсь хуліганські вибрики, а спланована акція проти Олександра ЗАЙЧУКА, по всьому місту де правдами та неправдами можна було дотягнутися до банерів, замальована частка "Не" по вулиці В. Дивізії взагалі все позривали, і ті ж самі банери і листівки.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.