Рівненські студенти – ударна сила адмінресурсу?

Журналістам сайту «ВСЕ» поскаржилися про те, що студентів Рівненського державного гуманітарного університету примушують агітувати за кандидата до облради від Партії регіонів Петра Коржевського, передвиборчим лозунгом якого є фраза «Я просто люблю своє місто». Але ми, певна річ, у це не повірили! І розмови про те, що старостат цього навчального закладу змушений добровільно-примусово відвідувати гуртожитки вузу і роздавати агітпродукцію кандидата іншим студентам - це просто злі язики штабів опонентів, чи не так?  Безумовно, що ці студенти якщо і агітують, то тому, що просто люблять своє місто!

Навряд чи можна повірити у те, що днями в РДГУ за наказом ректора зібрали студентську раду кожного гуртожитку, а саме старост і їх заступників, комендантів та інших. І тим більше схожі на фантастику твердження, що на цій зустрічі їх переконливо попросили розклеїти агітаційні листівки кандидата, що просто любить своє місто. А по поверненню в гуртожитки наказали зайти до кожної кімнати і нагадати про те, що в неділю слід голосувати за, нібито, друга ректора Петра Коржевського.

Хоча, якби це було правдою, заступник начальник обласного управління освіти кандидат Петро Коржевський навряд чи відмовився б від такої «послуги». Адже виборча дільниця в ЗОШ№10 охоплює 4-й і 5-й гуртожитки РДГУ та, за неперевіреною інформацією, налічує більш як 1500 голосуючих, 800 з яких – студенти РДГУ. У випадку їх гарної явки на дільниці може бути здобутий не лише непоганий результат. Не виключено, що за умови низької явки інших виборців це навіть забезпечить перемогу. Також інші гуртожитки університету голосуватимуть на інших дільницях, зокрема безпосередньо в корпусі РДГУ на вулиці Остафова. Навряд чи є правдивим твердження про те, що в деяких працівників університету в неділю робочий день, нібито, щоб проконтролювати як голосуватимуть студенти навчального закладу. Проте такі розмови нині ведуться серед студентсько-викладацького складу РДГУ.

Громадськість має право знати правду про методи агітації учасників виборчого процесу. Тож, якщо керівництво університету або кандидат в депутати Петро Коржевський бажають висловити свою позицію щодо цих чуток, редакція «ВСЕ» із задоволенням надасть їм таку можливість. Адже ця інформація є суспільно важливою і буде цікавою для усіх, хто просто любить своє місто.

Коментарі

Коржевського і інщих мудаків на мило! Така шгниль має грузчиком працювати, а не начальником!

Ганьба!!! Навіть деканати зкидається на те, що в образі голови Коржевського університет позбудеться всіх боргів. Це чиста брехня. Напиркладі шановного ректора нувгп Сороки , за 1 рік борг зріс від 9 млн грн до 18.2 млн грн. - грабують хто як може. А витрати деканату та ректорату на *мінералку і до мінералки* сягають на 1 день року цілій стипендії студента.

Лично мне вообще нас..ть на этих новоиспечённых кандидатов!!! И каким тупоголовым нудно быть чтобы за их идти и голосовать. Я лично уже ими сыт по горло. Люди опомнитесь!!! Я их в глвза не видел, а нормальным людям там делать нечего!!!

В одній з його радіо-реклам за мотивами фільму "Службовий роман" начальниця дає вказівку закинути звіт і йти голосувати за Коржа.
Як на радіо - так і в житті

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.