У Рівному екс-свободівці розповіли чому вийшли з партії

Ініціативна група колишніх членів ВО "Свобода" зібрали прес-конференцію, на якій розповіла про причини виходу із лав партії. 

Зокрема лідер цієї групи Ярослав Гранітний розповів журналістам, що "Свобода" нині не така, якою була у 2008 році, коли він вступав до лав політичної сили. За словами екс-свободівця, в партії процвітає не дух патріотизму і брацтва, а дух зради, жадібності та кар'єризму. Тож вони всі вступають до організації УНА.

- МИ прокляли той день, коли до нас прислали Олега Осуховського. Чули, що Олег перед тим знищив Дніпропетровську організацію "Свободи". Він прийшов до нас і розвалив партію на Рівненщині, - сказав  Гранітний.

За словами Ярослава Гранітного, з лав партії вийшло близько 10% членів міської організації ВО "Свобода".

Щоправда, на цей захід ні представників керівництва рівненської ВО"Свобода", ні самого Осуховського не запросили. Тож для об'єктивності ми запитали й офіційну позицію партії щодо цієї ситуації в голови Рівненської обласної організації ВО «Свобода» Олега Осуховського.

- Прес-конференція, що сьогодні відбулася – це спланована і проплачена акція, яка ставить за мету дискредитувати ВО «Свобода» перед довиборами в обласну раду. Партія Регіонів у Рівному отримала завдання - за жодних умов не допустити перемоги єдиного кандидати від опозиції Олексія Бучинського. 

Вони вишукують недобросовісних людей, які готові за гроші робити провокативні заяви. Частина присутніх за столом - взагалі не є членами партії, а інша частина вступила декілька років тому до лав ВО «Свобода», але ніколи не була активними членами і ми їх майже не бачили. Зверніть увагу, що ця провокація ніби випадково, відбувається за два дні довиборів. Мені дуже шкода, що ці люди, скоріш за все, самі того не розуміючи беруть участь в спектаклі режисером якого є Партія Регіонів, - зазначив Олег Осуховський.

Ключові слова: 

Коментарі

Ярослав! То всьо - злочинна влада! Ти що, не розумієш? Злочинна влада підсунула Осуховському Яворського, тепер на черзі виключення з партії самого Олега. Підтримувати кандидатів не від опозиції об'єднаних - брати гроші в регіонів. Чи Лащука за шось інше виключили?

Дивує коментар Осуховського)Він навіть своїх членів партії не знає. А це саме ті люди завдяки кому він в 2010 переміг в Рівному. На рахунок спланованої, так планував якщо в керівника мозку нуль то треба планувати. Проплачена? Так з моєї кишені)))
В нашого нардепа останній мозок витік якщо він якимось чином зв'язує мене і команду з Партією Регіонів. Хай згадає хто перший кинувся і відбив Ю.Осипчука від бандосів ПР на ТВК під час парламентських виборів ? Зрадили партії, продалися регіоналам і пішли в УНА-УНСО самому не смішно ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.