У Рівному влада порушує закон

Рівненська міська влада порушує виборче законодавство. За день до голосування силами  комунальних служб з вулиць міста повинна бути прибрана уся агітаційна продукція.

Натомість вже очевидно, що упродовж усієї суботи рука комунальника до них навіть не торкалася. Невже очільники міста забули про свої обов'язки?

Агітація присутня навіть на спеціальних стендах, які встановила міська влада на період виборів і мала б їх прибрати першими.

На відміну від влади, деякі кандидати порушувати закон не ризикнули. І у п'ятницю, як того велить виборче законодавство, прибрали своє зображення із сітілайтів, що знаходяться поруч із цими рекламними стійками.

Агітаційною продукцією кандидатів в депутати обласної ради завішані не лише спеціальні стенди.

Їхні плакати висять по всьому місту. 

Зокрема авторові цих рядків зустрілися десятки агітаційних плакатів на вулицях Соборна, Київська, Відінська, Степана Бандери, Данила Галицького.

Можливо, міський голова Рівного та його заступники не вгледіли за цим порушенням, оскільки в місті досі непевна ситуація із очільником житлово-комунального господарства?

Як повідомив сайту "ВСЕ" голова обласної виборчої комісії Іван Долганський, вся ця агітаційна продукція мала бути прибрана у п'ятницю до опівночі.

На думку Івана Долганського, міська влада або не встигає, або просто не хоче прибирати цю агітацію. Автор цього допису не виключає, що комунальники швидше за все просто забули про це.

У будь-якому разі, порушення з боку міста зафіксовано. Всі фотографії зроблені в суботу з 13.00 по 15.00. Ще навіть є час привести вулиці міста у належний стан, аби в день голосування по дорозі до виборчих дільниць рівняни не зустрічали на кожному стовпі та стовбурі усміхнених кандидатів.

Адже це заборонено діючим виборчим законодавством. І порушення цих норм свідчить про бездіяльність місцевої влади.

Коментарі

Навіть дерева позаклеювали, ідіоти.

Жалко знімати, адже більшість цієї агітації тільки в четрер та п'ятницю було наклеєно спеціально наблюдав за цим процесом, значить влада грає на руку даним кандидатам!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.