НА РІВНЕНЩИНІ - ДЕНЬ ВИБОРІВ (завершено)

У п'яти виборчих округах Рівненської області відбуваються вибори до обласної ради. Сьогодні голосують у містах Рівне та Кузнецовськ, а ще в Демидівському, Костопільському та Гощанському районах. Повний перелік населених пунктів і вулиць, які приймають участь в голосуванні читайте тут.

Журналісти "ВСЕ" упродовж дня у цій темі публікуватимуть новини з вищезгаданих округів, виборчих дільниць, штабів кандидатів, від спостерігачів та інших. Наш марафон триватиме аж до оголошення попередніх результатів голосування. 

-

08:05. Рівне

На виборчій дільниці в ЗОШ №11 станом на 08:05 проголосувало вже 4 особи. З почином!

08:30. Громадянська мережа ОПОРА

Дільничні виборчі комісії 5 округів Рівненщини розпочали свою роботу згідно вимог законодавства. О 8 годині ранку приміщення ДВК були відкриті для виборців. Зі слів спостерігачів, найбільша явка поки на дільницях Костопільського району. 

09:15. Рівне

У  Рівному чи не на кожній вулиці донині висить агітаційна продукція більшої половини кандидатів по 40-му округу. Попри застереження сайту "ВСЕ", міські чиновники проігнорували виборче законодавство. Цікаву картину спостерігав вранці кореспондент сайту "ВСЕ": поблизу кооперативного коледжу комунальник замітав вулицю, а в п'яти метрах від нього на стовпі висіла агітація кандидата - жодних дій з його боку щодо зняття агітки зі стовпа. 

09:40. Демидівщина. Сергій Мініч, прес-секретар партії "УДАР":

- У село Рудки на виборчу дільницю виборчих бюлетенів завезли більше, ніж є голосуючих. Здійснити волевиявлення на цій дільниці можуть 412 виборців. Натомість на дільницю завезли 444 бюлетені. Це дивно і насторожує. По даному факту спостерігачами складений відповідний акт.

09:50. Гоща. Кандидат в депутати Роман Денисюк:

- Ніч перед виборами у мене пройшла у суді. Мій опонент Іван Ткачук подав до ОВК скаргу на мене за, нібито, незаконну агітацію. ОВК прийняло двояке рішення по цьому питанню. Тож вчора о 21.30 я подав до суду щодо скасування цього рішення. О 01.30 відбувся суд, близько 04.00 ранку було постановлено скасувати рішення ОВК.

10:15. Костопіль. ОПОРА, Юрій Мочаєв:

- В окрузі знаходяться 18 виборчих дільниць, 14 з яких у самому Костополі. Станом на 09:30 на дільницях проголосували в середньому по 20 виборців.

10:35. Гоща. ОПОРА, Олексій Сидорець:

- Станом на 10.00 в окрузі проголосували 832 виборці. Найбільша кілька голосів на одній із дільниць - 142, найменша - 12 голосів. Нагадаємо, до Гощанського округу входять 21 дільниця загальною кількістю близько 14 тисяч виборців.

10:50. Демидівка. ОПОРА, спостерігач:

- Станом на 10.30 в окрузі низька явка - 12-13 відсотків виборців. Також на дільницях чимало п'яних чоловіків. Не розумію, чи це звичний ранок на селі, чи тут хтось їм наливає перед тим, як йти голосувати. Шукаємо, поки що "наливальників" не помітили.

11:05. Рівне

На дільниці №200086, яка знаходиться в приміщенні дитячого садочку в мікрорайоні "Північний" вже проголосувало близько 1 відсотка виборців внесених до списку. Ажіотажу на дільниці не спостерігається.

На думку одного з членів дільничої виборчої комісії, явка виборців навряд чи перевищить 15-16 відсотків.

11:10. Рівне. Комітет виборців України (КВУ)

У Рівному не всюди кабіни для голосування та скриньки розміщені в полі зору членів комісії. Зокрема, такі проблеми було виявлено на дільницях № 20047 і 20053 в Рівному. Також не всюди зручно розміщені інформаційні плакати про кандидатів та інші інформаційні матеріали. Наприклад, у ДВК № 20053 інформаційні плакати про кандидатів розміщені прямо над кабінками для голосування. Тому виборцям навіть із хорошим зором досить проблематично ознайомитися з інформацією про кандидатів.

11.15. Рівне. КВУ, Святослав Дубов:

Ось таку цікаву картину помітив представник «Комітету виборців України» під час відвідин дільниці № 20053, що в Рівному. На столі, за яким мали б сидіти відповідно до таблички голова і секретар цієї ДВК, розмістилася лише мала виборча скринька :)

11:25. Рівне. Кандидат у депутати обласної ради Олександр Зайчук:

- По місту досі висить передвиборча агітація Олексія Бучинського та Романа Коваля. Свою агітацію я познімав. Крім того. відвідував сьогодні виборці дільниці у ЗОШ №25 та №28. У 25-й школі явка чи не найменша з поміж усіх. Тим часом найактивніше голосують мешканці Нового двора. Втім, зараз рівняни на службі Божій у храмах, тому голосуватимуть вже після обіду.

11:35. Демидівщина. Сергій Мініч, прес-секретар партії "УДАР":

- У селі Рудки спостерігачі від кандидата Володимира Вінічука записують у зошит всіх, хто заходив на дільницю і голосував. Коли ми запитали навіщо, ті відповіли, мовляв, аби ці люди не проголосували двічі. Це абсурд, оскільки виборець апріорі не може проголосувати ще раз після того, як під розпис отримав виборчий бюлетень і вкинув його до скриньки.

11:40. Рівне. Кандидат у депутати обласної ради Петро Коржевський:

- Наразі ситуація спокійна, голосування на моєму окрузі проходить зважено. Особливих зауважень у мого штабу немає. Зараз саме на виборчій дільниці. Планую проголосувати.

11:45. Кузнецовськ. ОПОРА, Андрій Токарський:

- На одній із виборчих дільниць була помічена агітаційна продукція одного з кандидатів. Але після зроблених зауважень її зняли. На вулицях Кузнецовська місцеві комунальники добросовісно всі листівки та плакати познімали.

11.55. Рівне. КВУ, Святослав Дубов:

На дільниці № 20065 (Рівненський державний коледж економіки та бізнесу) члени комісії не проставили на двох бюлетенях свої підписи і видали їх виборцям, які проголосували та вже вкинули їх у скриньку. Відповідно такі бюлетені без підписів членів ДВК, які їх видавали, при підрахунку голосів вважатимуться недійсними.

12:05. Кузнецовськ. ОПОРА, Андрій Токарський:

- Станом на 12.00 явка в Кузнецовську складає 4% - інформація місцевої територіальної виборчої комісії.

12.15. Обласна виборча комісія (ОВК), Іван Долганський:

- Станом на 12.00 явка на проміжних виборах наступна: Демидівщина - 17%; Кузнецовськ - 4%; Гоща - 12 %. Інформація по явці у Рівному та Костополі буде ближче до 13.00.

Голова Рівненської обласної виборчої комісії Іван Долганський

12.20. Рівне. Прес-секретар ВО "Свобода" Вікторія Мамотюк:

- Дивує явка виборців у Рівному. На виборчій дільниці у дитячому садочку №47 до опівдня проголосували не більше 50-ти рівнян.

12.25. Рівне.

На Рівненщині незважаючи на заборону продовжують політичну агітацію. Зокрема, у соціальній мережі "Вконтакте" розміщено заклик голосувати за низку кандидатів у депутати Рівненської облради.

12:40. Рівне

На дільниці №20075, що в Міському палаці культури ("Текстильник"), за словами одного з членів комісії проголосувало близько 70 виборців.

Як відмічає спостерігач від ВО "Свобода" Павло Шамшин, активність виборців дуже низька, а явка на дільницях не перевищує, покищо, кількох відсотків. Цікаво, що саме Павло Шамшин є наступним в списку ВО "Свобода" до міськради і має шанс стати депутатом Рівнеради у випадку перемоги Олексія Бучинського.

- - - 

ЯВКА ВИБОРЦІВ станом на 12.00 (За інформацією ОПОРИ)

Виборчий округ №5 (Гощанський район). Станом на 12 годину проголосувало 1666 виборців, що становить близько 11,55% від загального числа виборців.

У 8 окрузі (Демидівський район) проголосувало 966 з 5866 виборців. У відсотковому відношені це складає близько 16,47%.

Костопільський район (20 виборчий округ). Проголосувало 4,85% виборців. З 25753 вже віддали свій голос 1249 громадян.

Виборчий округ №36 (м. Кузнецовськ). Проголосувало 4% виборців. З 15383 голосуючих віддали свій голос 625 чоловік.

У виборчому окрузі №40 (м. Рівне) станом на 12 годину проголосувало 2924 виборці, що складає 3,1% від загальної кількості.

- - -

13:15. Рівне. КВУ, Святослав Дубов:

- На дільниці № 20067 (початкова школа НВК №12) жінка-виборець, взявши свій бюлетень, попросила членів комісії дати їй ще один за її чоловіка. Пояснила це тим, що сам він зараз не зможе проголосувати, бо… вже встиг випити алкоголю. Звісно, члени ДВК відмовили їй у видачі ще одного бюлетеня, навіть незважаючи на таку «поважну» причину.

13:50. Рівне. КВУ, Святослав Дубов:

- На дільниці № 20054 в Рівному бабуся хотіла поставити позначку за кандидата в бюлетені прямо на столі в членів комісії. Однак їй пояснили, що так робити не можна і жінка пішла голосувати в кабінку. А члени ДВК № 20061 ніяк не відреагували, коли виборець на їхній дільниці голосував поза межами кабінки. На дільницях №№ 20082, 20083 представник КВУ помітила, що члени цих комісій дозволяли заходити в кабінку для голосування по двом виборцям. Мотивували тим, що, мовляв, це літні люди і їм важко голосувати по-одному.

14:25. Кузнецовськ. ОПОРА.

Щоб заощадити кошти обласного бюджету у Кузнецовську надрукували меншу кількість протоколів, ніж вимагає виборче законодавство. Частина 4 статті 72 Закону про вибори визначає, що протоколів має бути на 4 більше ніж членів комісії. Представники ОПОРИ зафіксували, що на дільниці 36 округу надійшло по 20 протоколів. На кожній з дільниць знаходиться 18 членів комісії, які мають право отримати копію документу. При цьому, члени ДВК також зобов'язані надавати копії протоколів офіційним спостерігачам, кандидатам та їх довіреним особам. Зі слів голови ТВК, менша кількість протоколів була надрукована через те, що не всі члени комісії їх отримають. Частина із них не представляють жодної політичної сили і призначалися за поданням комісії. Таким чином для спостергігачів та інших є достатній запас протоколів.

14:40. Гоща. ОПОРА, Олексій Сидорець:

- В окрузі нині перебуває народний депутат Юрій Вознюк. Напевно, приїхав підтримати кандидата від опозиції Романа Денисюка. Також на різних виборчих дільницях були помічені його однопартійці - депутати Рівненської облради Вадим Сидорчук та Михайло Кириллов. Окрім того, в ТВК чув інформацію, що інший кандидат звозить виборців на дільницю у селі Горбаків. Мовляв, у цьому селі він має тотальну підтримку і вирішив особисто допомогти селянам потрапити на дільницю для здійснення волевиявлення.

15:10. Рівне. Комітет виборців України:

На дільниці № 20061 (приміщення технічного коледжу НУВГП) прийшла проголосувати мама зі своїм 4-річним сином. Як розповідає представник Рівненського КВУ, майбутній виборець не розгубився на виборчій дільниці і почав розповідати всім присутнім вірші та колядки, які він знає. Навіть зауваження мами не спиняли молодого артиста. Але такий виступ сподобався і членам ДВК, і спостерігачам, і виборцям, які нагородили талант оплесками та цукерками. Після того, як мама виконала свій громадянський обов'язок і проголосувала, хлопчик пообіцяв повернутися сьогодні на дільницю після обіду вже з татом та продовжити свій концерт. Однак, на жаль, зробити це він вже навряд чи зможе, оскільки його батько не має права голосувати на цій виборчій дільниці.

15:20. Демидівщина. Журналісти "ВСЕ": 

- Відвідали дільницю в Демидівському районному будинку культури. Тут явка станом на 15.00 становила 37%, а всього на дільниці можуть проголосувати 1400 осіб. Секретар комісії Ганна Бакалейко пояснює порівняно високу явку тим, що у селі нині мода на вибори. Мовляв, "якщо сусід пішов і проголосував, то і я маю піти". 

15.25. Рівне. Прес-секретар ВО "Свобода" Вікторія Мамотюк:

- На виборчій дільниці в палаці культури "Текстильник" ходять сторонні особи. Сьогодні тут відбуватиметься концерт народного артиста Степана Гіги, тож відвідувачі йдуть до зали прямісінько через виборчу дільницю повз скриньки для голосування. Зважаючи на те, що за прогнозами на концерті очікується повний зал, вже невдовзі через ДВК може піти натовп люду. Тут спробували відгородити її стрічкою, але виглядає це, м'яко кажучи, не переконливо.

Фото Вікторії Мамотюк

15:30. Начальник сектору зв'язків з громадськістю УМВС України в області Тамара Лисенко:

На усіх дільницях виборчих округів порядок забезпечують 206 міліціонерів. Порушень закону наразі не зафіксовано.

15.35. Рівне.

На деяких дільницях кабінки для голосування мають лише три натяжні стінки, четверта - відсутня. Таким чином всі охочі можуть спостерігати за процесом волевиявлення громадян. Як відомо, відповідно до закону кабінка має бути повністю закритою, щоб не порушувалася таємниця голосування. Зокрема, такі порушення зафіксовані на дільницях в ЗОШ №11, у якій виборці голосуючи спостерігають за вазонами у фойє школи та в МПК "Текстильник", де четверта відкрита стінка виходить до гардеробу.

15:55 Демидівка, секретар ДВК №2 Сніжана Шелест:

- Явка на дільниці (знаходиться в приміщенні колишнього райавтодору, - авт.) достатньо висока. Наразі вже проголосувало понад 40 відсотків виборців.

16:05. Рівне. Кандидат в депутати обласної ради Олексій Бучинський:

- Кандидат від влади планує "відпрацювати" гуртожитки, які є на окрузі. Є інформація що готуються так звані "каруселі". Тому проводимо роботу зі студентами попереджуємо їх про фальсифікації. Крім того, довели до відома членів ДВК про кримінальну відповідальність за порушення закону.

16:10. Голова Рівненської ОВК Іван Долганський:

- Станом на 16:00 в Кузнецовську явка виборців складає 10,4%, а на Демидівщині майже 49 %. Очікуємо інформацію з інших територіальних виборчих комісій.

16:30. Демидівка. "ВСЕ", Олексій Кривошеєв:

Демидівку штурмують народні депутати. На виборчому окрузі перебувають одразу три народних депутати від УДАРу, серед них і рівнянин Віталій Чугунніков.  Народні обранці слідують за порядком на дільницях. 

- - -

ЯВКА ВИБОРЦІВ станом на 16.00 (За інформацією ОПОРИ)

Демидівський район продовжує утримувати лідерство по кількості голосуючих. Станом на 16 годину у виборчому окрузі проголосувало 2855 виборців, що становить 48,7%

У Кузнецовську вже проголосувало 1580 виборців, що становить 10,3% від загальної кількості виборців.

20 виборчий округ - Костопільський район продемонстрував явку виборців на рівні 10,9%, що у кількісному вираженні становить 2812 голосуючих.

У Гощанському районі проголосувало 3808 осіб, що складає 26,4% від загального числа виборців.

Найнижча явка виборців зафіксована у Рівному. Станом на 16 годину в обласному центрі прогулосувало лише 7,3%, тобто 6900 виборців із майже 95 тисяч.

Загалом, станом на 16 годину у 5 виборчих округах прогулосувало майже 18 тисяч громадян.

- - -

17:15. Демидівка. "ВСЕ", Олексій Кривошеєв:

- Голова Демидівської РДА Володимир Вінічук та кандидат до обласної ради особисто обїжджає усі виборчі дільниці. Його супроводжує селищний голова Демидівки Михайло Яремчук. 

17:25. Рівне. ОПОРА

Офіційний спостерігач кандидата від Партії регіонів подав заяву до ТВК про те, що його не допустили на дільницю під час ранкового засідання. Інцедент трапився на дільниці №10062, що знаходиться у приміщенні школи №3 у місті Костополі. У заяві йдеться про те, що спостерігач кандидата Василя Осачука прибув на дільницю, однак, не зміг потрапити всередину. Голова дільниці пояснила, що засідання комісії на той час вже розпочалося, а спостерігача не впускали, щоб його не переривати. Згідно виборчого законодавства, на час проведення засідання приміщення дільничної комісії зачиняється, а коло присутніх осіб обмежується. Спостерігач є одним із тих, хто має право бути присутнім на засіданні. При цьому, в законодавстві не вказано конкретний час коли спостерігачу прибути на дільницю. Відтак, недопуск спостерігача від кандидата Партії регіонів на ранкове засідання комісії можна вважати протиправним.

17:35. Рівне. Кандидат в депутати обласної ради Олексій Бучинський:

- Влада Рівного зумисне не знімала по місту передвиборчу агітацію, навіть спеціальні тумби не прибрали. Все це роблять, що надати змогу кандидату в Партії Регіонів, додатково агітувати. Адже саме його афіші масово поклеїли в пятницю. В той час як інші кандидати вже цього не робили. 

17:50. Демидівщина, с. Дубляни. "ВСЕ", Олексій Кривошеєв:

- На дільниці в с. Дубляни, Демидівського району проголосувало вже більше 50 відсотків виборців. З 580 виборців тут вже проголосувало 300. 

18.00. Кузнецовськ. ОПОРА, Андрій Токарський:

- На двох виборчих дільницях були зіпсовані протоколи - члени ДВК неправильно їх заповнили, переплутавши рядки. Вони звернулися до місцевої територіальної виборчої комісії і їм надали нові протоколи.

18:25. Гоща. Комітет виборців України.

В селі Бугрин Гощанського району представник КВУ помітив чимало незнятих агітаційних матеріалів двох кандидатів у депутати до Рівненської обласної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №5 Романа Денисюка та Івана Ткачука. Нагадаємо, відповідно до частини 13 статті 53 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п'ятниці, що передує дню виборів, відповідними службами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

18.40. Демидівщина. "ВСЕ", Тамара Попова:

На ДВК №1 в Демидівці день виборів минув без провокацій. Станом на 18.30 тут проголосувала 676 особа. Всього до цієї дільниці відноситься 1341 виборець. На ДВК №2 така ж ситуація і явка виборців - із 732 можливих станом на 18.35 прголосували 430 осіб.

19.05. "ВСЕ", Олександр Поліщук:

Спостерігачі на усіх п'яти округах засвідчують, що вибори тихенько наближаються до завершення: на дільницях з'являється дедалі менше виборців, жодних "нестандартних" ситуацій не виникає. Всі в очікуванні 20.00, коли буде більш чітка картина щодо явки по кожному округу та загалом на Рівненщині. Ну і, звісно, найочікувашіним є початок підрахунку голосів з 22.00. Прогнозується, що після 23.00 можна буде говорити про більш-менш репрезентативні результати попереднього підрахунку волевиявлення громадян по мірі надходження протоколів. Сьогодні читачі "ВСЕ" першими дізнаються хто ж ця щаслива п'ятірка, що займе крісла депутатів Рівненської обласної ради. 

19.25. Рівне. КВУ, Святослав Дубов:

Представник Рівненського КВУ розповіла, що на дільниці № 20068 (музична школа № 2) в Рівному активна бабуся для зручності процесу свого волевиявлення зайшла в кабінку для голосування… зі стільцем. Зручно розмістившись там, жінка досить швидко проголосувала. При цьому, вона висловила недовіру ручкам, які знаходяться в кабінках, сказавши, що голосуватиме (робитиме позначку в бюлетені) вона лише своєю. Також бабця дала усну догану членам ДВК, бо ті не принесли їй запрошення на вибори.

19.50. Кузнецовськ. ОПОРА, Андрій Токарський:

- В Кузнецовську у голосуванні на дому взяли участь менше 1% виборців. А саме із 46 осіб можливістю проголосувати вдома скористалися 26 громадян. Не проголосували ті, кого члени ДВК не застали вдома. А також особи, що перебували в лікарняних закладах, але не мали при собі паспорта, відтак по закону не мали права вчинити волевиявлення.

20:00. Комітет виборців України.

Продовжується тенденція з відсутністю черг на дільницях Рівненщини у зв'язку з низькою явкою виборців. Найактивнішими виборцями й надалі залишаються переважно люди старшого віку. Як не прикро, але молодь досі ігнорує ці проміжні вибори. На Рівненщині члени ДВК слухають музику і читають газети, бо виборці не йдуть голосувати. Зокрема на деяких дільницях Рівного (№№ 20086, 20087) члени комісій вже вмикнули радіо з музикою, аби працювалося веселіше.

20:05. Демидівщина. ОПОРА, спостерігач:

Станом на 20.00 в окрузі проголосували 3388 виборців, що складає явку у 57,76%.

20:15. Голова ОВК Іван Долганський:

Явка по Рівному станом на 20.00 становить 10,5%, по Кузнецовську - 14,7%. Упродовж 15 хв очікується інформація із ТВК у Костополі та Гощі.

20:25. Рівне. ОПОРА, Анатолій Бондарчук:

У Рівному найменша кількість виборців відвідала дільницю №70, що знаходиться у приміщенні ЗОШ №10. Тут проголосували 43 особи. Найбільша явка виборців зафіксована на ДВК №76, що у ЗОШ №13. Зробити свій вибір прийшли 339 рівнян. 

- - -

ЯВКА ВИБОРЦІВ станом на 20.00 (За інформацією ОПОРИ)

Виборчий округ №8 (Демидівський район). Станом на 20 годину проголосувало 3 388 виборців, що становить 57,8% від загальної кількості виборців.

Виборчий округ №36 (м. Кузнецовськ). Проголосувало 14,7% виборців. Всього віддало свій голос 2260 мешканців.

Виборчий округ №40 (м. Рівне). Проголосувало 9774 особи, що становить 10,3% від загальної кількості виборців.

Виборчий округ №20 (Костопільський район). Проголосувало 3906 особи, що станвоить 15,2% від загальної кількості виборців.

Виборчий округ №5 (Гощанський район). Проголосувало 4823 виборці, що становить 33,4% від загальної кількості.

Всього станом на 20 годину у 5 округах Рівненщини проголосувало 24 151 особа, що становить 15,5% від загальної кількості виборців області.

- - -

21:00. Рівне. ОПОРА, Анатолій Бондарчук:

У Рівному на виборчій дільниці в палаці культури "Текстильщик" весело: нині там у великій залі відбувається концерт народного артиста Укарїни Степана Гіги. Тож у фойє палацу культури члени ДВК, спостерігачі та виборці насолоджуються концертом, як то кажуть, поєднуючи приємне з корисним.

21:15. Гоща. ОПОРА, Олексій Сидорець: 

- На одній із дільниць округу став свідком того, як одна із членів ДВК телефонувала по мобільному і дуже гучно на все приміщення закликала своїх родичів прийти і проголосувати за провладного кандидата. Таким чином її заклики могли чути усі відвідувачі дільниці, що можна вважати, хоч і не навмисною, але все ж агітацією у день голосування.

21:25. Демидівщина. "ВСЕ", Тамара Попова:

- На Демидівщині виник конфлікт між головою однієї із виборчих дільниць та міліціонером. Пані голова звинуватила правоохоронця у тому, що він захищав опозиційного кандидата та намагалася зірвати з нього погони.

21.35. Гоща. Кандидат в депутати Роман Денисюк:

- У деяких селах округу сільські голови діють за наступною схемою: після того, як виборці проголосують за провладного кандидата, вони ведуть їх до місцевої забігайлівки та пригощають алкогольними напоями. Очевидно, що такою була вказівка зверху. Також достеменно відомо, що зокрема у селі Горбаків місцевих мешканців частують випивкою у кафе "Бочка". 

21.50. Демидівщина. "ВСЕ", Олексій Кривошеев, Тамара Попова:

- Маємо майже остаточні результати голосування по двох дільницях Демидівки. У ДВК №1, де загальна кількість виборців 1341 особа, проголосували 724 людини, що становить 53,5%. У ДВК №2 на вибори завітали 427 осіб із 732 можливих, що склало 58,5%.

22.00. "ВСЕ":

Гречні шанування усім, хто слідкував за нашою трансляцією. Виборчі дільниці Рівненщини зачинили свої двері. Нині там розпочинається чи не найвідповідальніший етап - підрахунок голосів та усі формальності, пов'язані із цим процесом. А ми очікуємо на остаточні результати від ОВК щодо явки виборців на проміжних виборах до Рівненської обласної ради. 

22.10. Андрій Токарський із Кузнецовська:

В Кузнецовську явка виборців на проміжних виборах склала 15,3%.

22.25. Спостерігач із Демидівщини:

В окрузі явка склала 59,85%, вибори відвідали 3511 осіб. До речі, в Демидівці на дільниці в районному будинку культури для спостереження за підрахунком голосів залишився нардеп-ударівець із Луцька Юрій Савчук.

22.30. Анатолій Бондарчук з Рівного:

За попередніми підрахунками, у Рівному на вибори прийшли 10 430 осіб.

22.35. Олексій Сидорець з Гощі:

В Гощі на дільниці завітали 5 418 виборців.

22.45. Роман Мартин, прес-центр ОПОРИ:

В Костополі явка склала 16,35%, у людському еквіваленті - 4211 виборців.

- - -

ЯВКА ВИБОРЦІВ НА ПРОМІЖНИХ ВИБОРАХ ДО РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛРАДИ 21.04.2013 (ОПОРА)

21 квітня участь у виборах до обласної ради взяло 25 930 мешканців з 5 виборчих округів Рівненщини. Всього в області було зареєстровано 156 097 виборців, тобто, на дільниці прийшло 16,6% голосуючих.

Найвища явка зафіксована у виборчому окрузі №8 (Демидівський район), де проголосувало 3 511 виборців. Це складає 59,8% від їх загальної кількості.

На другому місці за рівнем активності виборчий округ №5 (Гощанський район). Загалом на там проголосувало 5 418 виборців, що становить 37,6% від загального числа голосуючих.

У виборчому окрузі №20 (Костопільський район) загалом проголосувало 4 211 осіб. Це 16,35% від загального числа виборців.

У виборчому окрузі №36 (м. Кузнецовськ) проголосувало 2 360 громадян, що складає 15,3% виборців.

Найменша явка виборців зафіксована у виборчому окрузі №40 (м. Рівне). В обласному центрі проголосувало 10 430 осіб, що складає 11% від загальної кількості.

- - -

23.20. "ВСЕ":

Наш виборчий марафон завершено. Нижче будуть опубліковані попередні підсумки проміжних виборів до Рівненської обласної ради.

23:50. 

У Рівному за попередніми результатами перемагає кандидат від "Свободи" Олексій Бучинський із 56% голосів. Кандидат від влади Петро Коржевський набирає близько 13% голосів.

00:10. 

У Костополі за попередніми даними перемагає провладний кандидат Василь Осадчук, який на 200-300 голосів обганяє опозиційного висуванця Андрія Лендела. Інформація уточнюється.

00:20.

У Кузнецовську прогнозовано перемагає директор РАЕС регіонал Павло ПавлишинПопередній підрахунок голосів засвідчує, що він набрав 1353 голоси. Його опозиційний опонент Микола Захарчук здобув 777 голосів.

00:30.

В Гощі з відривом у близько 700 голосів від опозиційного кандидата Романа Денисюка перемагає висуванець влади Іван Ткачук.

00:40

На Демидівщині, неочікувано, з відривом у близько дві сотні голосів від опозиційного висуванця Анатолія Сидорука перемагає очільник райдержадміністрації Володимир Вінічук. За інформацією "ВСЕ" Анатолій Сидорук лідирував з невеликим відривом за результатами підрахунку голосів на більшості дільниць. Попередню перемогу голові Демидівської райдержадміністрації Володимиру Вінічуку забезпечили голоси останньої з порахованих дільниць в селі Вовковиї.

Нагадаємо, це попередні результати підрахунку голосів на проміжних виборах до Рівненської облради. Точні цифри шукайте завтра на сайті чесних новин "ВСЕ". 

Над трансляцією упродовж дня працювали журналісти Тамара Попова, Анна Радько, Юрій Дюг, Олексій Кривошеев та Олександр Поліщук.

Коментарі

Та мені вже всеріно опозиційний чи провладний депутат, їхнє російськомовне кавякання НАДОЇЛО, закидати всіх гнилими помідорами, ВСЕ!

Зараз начнеться)))

Вибачте, але вчора був наглядачем і набрався від народного депутата( опозиційного).
А чому дюг не написав, як один з міліціонерів на прохання похилої жінки підказати де ставити галочку за Яворівського, він тикнув пальцем, на Сидорчука? Це е зафіксовано!
Або як російськомовний нардеп тиснув на голову твк? Е відео, скоро дивіться на ютубі.

Ви ще дихаєте повтрям? і ходите по нашій, пропитаній кров'ю та потом, Українській землі їсте Український хліб? і кавякаєте на російській мові?, і обзиваєте українців клоунами?, ганьба вам. яЯне націоналіст, я звичайний українець,але мені за вас прикро. І оце кавякання на російській,якщо чесно вже понадоїло!

Ну конечно, сволота(свобода) никогда не признает поражения!
А какже народные депутаты, наблюдатели на всех отделениях с камерами, пресса? Где факты? Где доказательства?
Клоуны!

Одне село фальсифікувати і Віннічук депутат...Бляха а потім народ питає, чому у нас погано живеться?
БО ТАК МИ САМІ ЦЬОГО ЗАСЛУГОВУЄМО!

у свободівців явнпараноїдальний синдром - повсюду вважаються "злиє проіскі врагов" ))))

А Ваша не висить по всьому місту? Наприклад в самому центрі по 10-15 плакатів біля "Злата плаза". Дивно якость ви судите...

"Рівне. Кандидат в депутати обласної ради Олексій Бучинський:

- Влада Рівного зумисне не знімала по місту передвиборчу агітацію, навіть спеціальні тумби не прибрали. Все це роблять, що надати змогу кандидату в Партії Регіонів, додатково агітувати. Адже саме його афіші масово поклеїли в пятницю. В той час як інші кандидати вже цього не робили.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.