Вибори до Рівненської облради: попередні результати (оновлено)

Стали відомі попередні підрахунки голосів на проміжних виборах до Рівненської облради. Відповідно до них, у чотирьох із п'яти округів перемагають провладні кандидати, і лише в обласному центрі депутатське крісло виборов кандидат від опозиції.

 

 

 

У Рівному переміг Олексій Бучинський

Близько 5 години ранку Рівненська ТВК прийняла останній протокол від дільничих комісій. За попередніми результатами волевиявлення, переконливу перемогу отримав кандидат від о'бєднаної опозиції, член ВО Свобода Олексій Бучинський. За нього проголосувало 5 818 виборців, що становить 55,8% від загального числа голосуючих. При цьому, варто нагадати, що у Рівному явка виборців не перевищила 11%. Тобто, депутатом обласної ради Олексій Бучинський став за підтримки 6,1% від загального числа виборців.

За попередніми результатами підрахунку голосів, на другому місці, з серйозним відставанням у майже 4 400 голосів опинився представник Партії регіонів Петро Коржевський. Його підтримало 1 384 мешканці, що становить 13,3% голосуючих.

Приблизно однакову кількість голосів отримали кандидат від Української платформи "Собор" Роман Коваль (733) та кандидат партії "Європейська платформа" Ігор Мічуда (722). Комуніста Миколу Шумелянко підтримали 584 особи. Кандидат від "Партії захисників Відчизни" Олександр Зайчук отримав підтримку в 496 виборців.

Дані результати є попередніми і можу несуттєво змінюватися. Однак, зважаючи на різницю між головними конкурентами перегонів, можна стверджувати, що перемогу у 40 виборчому окрузі отримав опозиційний кандидат Олексій Бучинський.

На Костопільщині переміг кандидат від Партії регіонів

За результатами підрахунку голосів, перемогу у 20 виборчому окрузі (Костопільський район) здобув провладний кандидат Василь Осадчук. Його підтримало 2 014 виборців, що становить 47,59% голосуючих.

На другому місці, з відставанням у 422 голоси, опинився опозиційний кандидат Андрія Лендела. За нього проголосувало 1 592 виборців, що становить 37,62%.

На третьому місці, з відставанням у 1 819 голосів від лідера, опинилась комуністка Марія Омельчук. За неї проголосувало 195 виборців.

За уточними результатами ТВК, явка виборців у 20 окрузі склала 16,4%. Всього в Костопільському районі проголосувало 4 232 особи.

У Кузнецовську переміг кандидат від Партії регіонів

Депутатом Рівненської обласної ради від виборчого округу №36 (м. Кузнецовськ) обрано висуванця Партії регіонів, виконавчого директора Рівненської АЕС Павла Павлишина. Загалом його підтримало 1353 виборці, що становить 57,3% від загального числа голосуючих.

На другому місці, з відставанням у 576 голосів, опозиційний кандидат Микола Захарчук. Його підтримало 777 виборців, що становить 32,9% голосуючих.

Останнє місце отримав член української народної партії РУХ Валерій Тишковець. його підтримало 5,4% виборців.

З 15 383 зареєстрованих виборців округу №36 участь у голосуванні взяло лише 2360 осіб, що становить 15,3% від загальної кількості. Таким чином, за обрання Павла Павлишина депутатом обласної ради проголосувало 8,8% від всіх виборців округу.

У Гощанському районі переміг провладний кандидат

У виборчому окрузі №5 (Гощанський район), із відривом у майже 700 голосів від найближчого конкурента переміг висуванець Народної Партії Іван Ткачук. За нього проголосувало 2 603 особи, що складає 49,8% від активних виборців.

На другому місці опинився опозиційний кандидат Роман Денисюк. Його підтримало 1 905 мешканців округу, що становить 36,45% від голосуючих.

На третьому місці, з величезним відставанням у 1 681 голос, опинився комуніст Володимир Коташевський.

За уточненими даними ТВК, явка виборців Гощанського району склала 36,41%, що дорівнює 5 226 громадянам. Всього в окрузі мало проголосувати 14 420 осіб.

У Демидівці підведено результати голосування

За інформацією ТВК виборчого округу №8 (Демидівський район), розрив між лідером та його найближчим конкурентом становить 248 голосів. Перемогу здобув провладний кандидат, член Народної партії Володимир Вінічук. За нього проголосувало 1 583 виборці, що становить 45% від числа голосуючих.

На другому місці опинився опозиційний кандидат, член партії УДАР Анатолій Сидорук. Його підтримали 1 335 виборців, що становить 38%.

На тертьому місці, з відривом у 1 211 голосів від лідера, опинився представник Української платформи "Собор" Роман Яворський. Його підтримало 372 виборці.

Загалом у Демидівському районі проголосувало 3 512 виборців, що становить 59,8% від їх загальної кількості.

Нагадаємо, результати є попередніми та ще не проголошені офіційно. Інформація надана громадянською мережею ОПОРА.

Див. також НА РІВНЕНЩИНІ - ДЕНЬ ВИБОРІВ. ЯК ЦЕ БУЛО

Коментарі

Слава Україні!)

Друзі, давайте дивитись правді у вічі... Батьківщина і УДАР ці вибори просто про... гуляли.)
Весна, травичка, коханнє, пташечки співають, а нас і за красіві глазки або просто за бренди люди обирають...
Але не вийшло, майте чесність визнати помилки і працювати з виборцями, не почивати на лаврах "Ох ми майже у всіх округах Рівненщини, перемогли на виборах до ВР, ну там крім одного...", а подивіться правді в очі, ЦЬОГО РАЗУ У ВСІХ ОКРУГАХ ПЕРЕМОГЛИ ПРОВЛАДНИКИ, КРІМ ОДНОГО!!!!!
І до речі Батьківщина і УДАР тут абсолютно ні до чого.... ВСЕ зробили Свободівці, і при моєму досить неоднозначному ставленні до цієї політичної сили, я не можу не віддати належне їх, активності.. Так, не завжди вона продумана, логічна, часом просто агресивно-хаотична, але вони хоч не стоять на місці...
Не забувайте ПАЛІТІКІ... зупинка дорівнює смерть... А ви зупинились...
Ворушіться нарешті, хоч трішки, а то зажиріли тут....

Бачив я той дисциплінований електорат на акції "Вставай Україно" - студенти, які за 50 грн. стояли і гурти добре випивших юнаків несхожих на людей.

Називається хотів зробити аналітику, а наліпив "казна що". Єдині хто сіє розбрат в українському народі це гурт клоунів, які називають себе опозицією і так звані націоналісти, що теж входять в кагорту всенародного посміховища.

Український партіотичний виборець по округу № 40 м. Рівне не пішов на поводу двох майбутніх шісток від влади: Романа Коваля та Петра Поліщука і обрав свободівця Бучинського. Для деяких наших патріотів поясню:
Роман Коваль вже втретє брав участь у виборах як технічний кандидат від Партії Регіонів, хоча за змістом його листівки він буцімто йшов від ОУН, УНА-УНСО, ВО Тризуб, МО УНП, Собору. Дивно, але і Петро Поліщук йшов від МО УНП. Хтось з них явно бреше. Чи то в гонитві за грішми, чи в прислужництві владі за майбутні преференції ці «босяки від політики» не помітили як опинилися в ролі провокаторів, які розпорошують голоси патріотичного електорату і розчищають дорогу для перемоги кандидатам від ПР? Хоча, більше схиляюся до думки, що вони це роблять свідомо за «юдині» срібняки. Якщо за О. Бучинським «стоять» три опозиційні блоки(близько десяти партій), то за Ковалем крім УНА-УНСО і безлюдного Собору ніхто не стоїть, а за Поліщуком стоїть профукана, а по суті «спалена» в політичних преріях Костенком і Ющенком УНП.
Перша участь Романа Коваля у ролі провокатора успішно відбулася у 2010 році на виборах до обл. Ради по Демидівському ВО. Там Р. Коваль допоміг Юрію Кічатому (1-е місце) перемогти у Івана Кур’яника (УНП, КУІ, 2-е місце,) і Степана Молчана (Свобода, 4-е місце), зареєструвавшись третім в цьому окрузі. Скажіть, що, Коваль не знає Закону про вибори депутатів, згідно якого тільки один кандидат проходить до ради, а не три? Знає! А для чого він це робить? Розпорошивши голоси всі троє блискуче забезпечили перемогу Кічатому, кандидату від Партії Регіонів. Я апелюю до трьох, бо кожен з них називає себе українським націоналістом.
Друга участь Коваля у ролі провокатора була програшною відбулася у 2010 році на виборах до ВРУ 28 жовтня 2012 року по ВО м. Рівне, де Роман боровся виявляється проти О. Осуховського (Свобода), зайнявши при цьому ганебне 7 – місце, набравши всього 1287 голосів виборців. Як жалілися з бункера ПР: «На жаль Коваль дуже мало відтягнув голосів від свободівця».
Характерною прикметою провокаторства Коваля є його реєстрація кандидатом виключно тільки у тих округах, де реєструються керівники «Свободи». Роман демонстративно підкреслює що він, як український націоналіст, Голова Рівненської обласної ОУН «безпощадно» бореться проти українських націоналістів із Свободи.
У тебе що Романе немає інших ворогів?
Чи ти не розумієш, що дискредитуєш націоналістичний рух в Україні.
У той час коли Україна балансує на межі свого існування, як незалежна держава, коли влада в Україні опинилася в руках злодіїв та бандитів, у час коли так звана опозиція є немічною та безпомічною, знаходяться різного роду «прохвости» в овечих шкурах, які хочуть добити її до кінця і при цьому «клеять із себе дурнів», що нічого поганого вони не роблять.
Лікар-травматолог Роман Коваль та вчитель Поліщук, які мали б нести людям добро, надію, порядність, правду, чесноти сіють розбрат та розпорошеність серед нашого люду.
Як Роман Коваль так і Петро Поліщук добре знали, що вибори вони не виграють. Тоді виникає запитання: з якою метою вони йшли на вибори та брали у них участь?

А я в шоці від тих хто голосує за бездарних крикунів, які в своєму житті нічого не зробили і не досягли. І що саме головне ніколи нічого не досягнуть.

Звертаюсь до опозиційних депутатів Рівненщини всіх рівнів, НІ РОСІЙСЬКІЙ МОВІ в сесійних залах, хто розмовляє на російській закидати гнилими помідорами!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Шас начнется фальсыфикации и тд и тп...
Нужно уметь признавать поражения!

Нажаль це не фальсифікації, а розгільдяйське ставлення опозиції до виборів. Понадіялись на бренд і забули людям втовкмачити (нагадати) що вчора треба ббуло йти голосувати. Мобілізували свій електорат лише риги (різними способами) і Свобода (у них він дисциплінований). Сподіваюсь опозиція зробить висновки і більше не допускатиме таких грубих помилок.

Фальсифікації, які Дюг підтримує своєю брехнею.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.