Роботу нардепів перевірили «ЧЕСНО»

 

Громадський рух «ЧЕСНО» спробував розібратись що приховують народні депутати та куди йдуть наші гроші. Активісти надали інформацію про відкритість кожного, хто не боїться називати адреси своїх приймалень та імена помічників.

 

 

23 квітня відбулась прес-конференція ГР «ЧЕСНО» на тему «ЧЕСНО про роботу народних депутатів Рівненщини». Олег Рибачук, Соломія Бобровська та Віталій Примак не просто надали інформацію про співпрацю нардепів з їх організацією, а й повідали статистичні дані щодо їх роботи. Громадська рух заявив про намір зробити роботу влади та самих депутатів більш відкритими для населення.

Учасники конференції зазначили, що аналізують кожного нардепа окремо і складають неупереджений аналіз.

«Ми хочемо, щоб влада зрозуміла, що звітувати – це нормально. В роботу політика також входить спілкування з виборцями. Будь хто може надіслати депутату електронного листа. Особливу увагу  приділяємо кандидатам в президенти. Ми маємо на меті створити щось на зразок «Політичної вікіпедії », - поділився ініціатор Руху «ЧЕСНО» Олег Рибачук.

Рух «ЧЕСНО» надіслав кожному народному депутатові персональне звернення з вимогою надати інформацію про результати роботи. В результаті 155 з 444 нардепів зреагували на звернення. Більш партійно відкритим виявився «УДАР».

З рівненських депутатів «ЧЕСНО» відповіли Микола Кучерук, Юрій Вознюк, Валентин Королюк. А от від Олега Осуховського та Миколи Сороки громадський рух відповіді не дочекався. Ці ж нардепи відмовились назвати своїх помічників.

Громадський рух «ЧЕСНО» має декілька вимог щодо підвищення прозорості діяльності та підзвітності народного депутата України. Зокрема,

- запровадити чіткий обов’язок депутата оприлюднювати звіт про свою діяльність щорічно

- запровадити обов’язок публічної звітності про безкоштовне використання депутатом повітряного, автомобільного та залізничного транспорту

- припинити видачу народному депутату автомобільних номерів серії ВР(окрім автопарку Верховної Ради)

Мешканці Рівненщини з своїм депутатом можуть зв’язатись наступним чином:

 

Коментарі

В осуховського ж є якась приймальня. Чого нема на плакаті про неї? Я би може зайшов

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.