Призначення головного комунальника Рівного тримають у таємниці

Досі немає офіційного підтвердження прийняття на посаду начальника управління житлово-комунального господарства Рівного.

Нагадаємо, сайту "ВСЕ" із достовірних джерел стало відомо, що на цю посаду призначено Володимира Лапюка. Проте голова Рівного Володимир Хомко схоже вирішив поки що поінтригувати рівнян, тримаючи цю інформацію у таємниці. Відмовчується і головний герой загадкової ситуації.

Під час вчорашньої презентації нового світлофора у Рівному, журналіст сайту "ВСЕ" вирішила запитати у присутнього на події Володимира Лапюка про його призначення.

- Нам стало відомо про ваше призначення.., - почала запитання журналіст, але не встигла закінчити, як Володимир Лапюк її перебив, відповівши: "Без коментарів".

Не зрозуміло, чому голова міста тримає, здавалось би, малозначущу інформацію в таємниці. Якщо Володимира Лапюка не призначили, то чому знову ж таки із достовірних джерел відомо, що він навіть встиг минулої п'ятниці, 18 квітня відсвяткувати своє призначення.

Можливо причиною такої таємничості стало те, що з невідомих причин Володимир Хомко  передумав і скасував призначення Володимира Лапюка.

Коментарі

Так-так. брешуть всі і ВСЕ, і Хомко, і Лапюк і Ви ;)

Брехня! Більше вірте своїм джерелам...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.