Чому нардепа від Рівненщини тримають «на гачку»?

Вибори закінчились – проблеми лишились. Одні учасники виборчих перегонів 2012 року залізли у боргові ями, добряче витратившись на агітацію. Інші – отримали омріяну перемогу, однак потрапили у немилість до контролюючих структур. Зокрема, після виборчі проблеми залишились у нардепа від Рівненщини Юрія Вознюка. Досі триває розслідування кримінальної справи порушеної проти керівництва фірми «Екорембуд». Її співзасновником є батько народного обранця.

Фірма Вознюка спеціалізується на промисловому будівництві на території України та за її межами. Говорити про те, що керівництво ТОВ «Екорембуд» не сплачувала податки та співпрацювала з несумлінними платниками податків почали під час передвиборчої кампанії 2012 року. На той час Юрій Вознюк був фінансовим директором фірми свого батька.

У серпні минулого року кандидата від ВО «Батьківщина» Юрія Вознюка викликали на допит в податкову міліцію. Як тоді у місцевих ЗМІ заявляв підприємець, на ТОВ «Екорембуд» у 2012 році вже відбулось чотири податкових перевірки, але з моменту реєстрації ЦВК тиск з боку правоохоронних структур значно посилився, принаймні про це повідомляв сам кандидат та місцеві ЗМІ. 

Згідного виборчого законодавства, відкриття справи не є причиною для зняття кандидата з реєстрації. Проте Юрія Вознюка могли таким чином обмежити у свободі пересування і він не міг би зустрічатися зі своїми виборцями. Та до таких заходів правоохоронці не вдавались.

Вибори закінчились. Юрій Вознюк став народним депутатом. І про звинувачення на рахунок керівництва фірми «Екорембуд» всі забули. Принаймні про них перестали говорити виборці і сам нардеп. Однак, як виявилось пройшло вже близько півроку, а досудове розслідування ще триває.

Яке, до речі, офіційно розпочали вже після оголошення результатів виборів. Службовим особам ТОВ фірма «Екорембуд-ЛТД» інкримінують ухилення від сплати податків. До речі, Юрій Вознюк звільнився з посади фіндиректора 22 листопада минулого року. А реєстрацію народного депутата отримав 26 листопада.

З огляду на відповідь виникає два варіанти пояснення тривалості розслідування. По-перше, обрання Юрія Вознюка депутатом Верховної Ради ускладнила правоохоронцям процес пошуку правди. І другий протилежний – можливо, вигідно тримати народного депутата на гачку, використовуючи для цього кримінальну справу порушену проти наближеної до нього фірми?

 Сам Юрій Вознюк коментувати ситуацію відмовився. Принаймні, помічниця нардепа Зоряна Богуславська у телефонній розмові повідомила, що її керівник не захотів відповісти на запитання: «Чим закінчилась порушена проти керівництва «Екорембуд» кримінальна справа?»

- Я спілкуюся із ним суто по його депутатській роботі. Я запитала по «Екорембуду». Він відповів, що це того не стосується, - зазначила помічниця Юрія Вознюка. 

Із відповідним запитанням ми звернулись до нардепа у соціальній мережі Facebook. І ми отримали відповідь…

 

Коментарі

Якби податкова не виписувала брєдові ППР-ки, які скасовуються потім судом.. не тільки Екорембуду, а й іншим платникам податків, то і не було б цих штучних кримінальних справ... Правильно, все зависло, бо суд визнав дії Екорембуда правомірними.. Тепер думають, як викрутитись...
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/26178908
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/26850746

пффф

вознюк ні риба, ні мясо. Бандючок ще той!
поліщук фас...))

Олександр Поліщук, стосонво Клінчука досить влучно написано... ))

На себе натякаєш?)

То може вибирати тих хто цілими днями сидить у фейсбуці )))))

Більше б таких нардепів було, у яких можна щось спитати у Фейсбуці і отримати відпровідь.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.