Рівненські нардепи хочуть офіси в "Народному домі"

Отримати кабінети в рівненському "Народному домі" за адресою Симона Петлюри, 1 хочуть рівненькі нардепи Олег Осуховський та Віталій Чугунніков. Депутати хочуть облаштувати громадські приймальні.

 

Ситуація навколо ласої дармової нерухомості в рівненському "Народному домі" невдовзі знову може вибухнути. Адже за твердження міського голови Рівного Володимира Хомка чимало громадських організації орендують там приміщення фактично задарма.

— Я довго не хотів влазити у внутрішню "кухню" цієї будівлі, адже піднімуть крик і трубитимуть про політичні репресії, - розповів пан Хомко. - Звідти не так то просто когось виселити. Хоч більшість організація там майже не діють. Так прийдуть, чаю поп'ють і розходяться. Лише б площу за собою тримати. Адже орендують її за копійки. А інші організації взагалі здають її в суборенду. І таким чином зробити з будівлею нічого не можемо, навіть відремонтувати.

За словами очільника міста нещодавно на місце в "Народному домі" претендують і  народні депутати від Рівного. "Свободівець" Олег Осуховський та "ударівець" Віталій Чугунніков звернулись до міської влади з проханням надати їм тут приміщення для громадських приймалень.

— За законом я маю забезпечити їх приміщенням для приймальні. Але місця в "Народному дому" нема. Хіба когось виселяти… Але кого і як? Я вже давно казав що закласти в бюджеті кошти на те щоб депутати могли собі знімати собі офіси будь де, а "Народний дім" залишити у спокої. Виселити всіх звіди і зробити там повноцінний ремонт, - поскаржився міський голова. 

Коментарі

а які коментарі окрім брехливим може дати осцуховське

Юра, а чи професійно журналісту стверджувати чого хочуть нардепи посилаючись на слова Хомка? Де коментарі Осуховського і Чугуннікова? Де копія заяви з вимогою надати приміщення в народному домі? Де цитата з закону про права нардепів щодо виділення приміщень для приймалень?

Цікаво, а що ж і хто ж буде після "Виселити всіх звіди і зробити там повноцінний ремонт, - поскаржився міський голова" ???
А можливо правильно виселити звідти ВСЮ "політику" і залишити НАРОДНИЙ Дім для громадських організацій цього народу!!!

а Червоній, високо піднісся, та та низько впав - правила жанру, чим нижче злітаєш тим легше падати!

Осухвоський мабуть мітить на місце покійного Червонія, і на його кабінет... не високо замахнувся? ;)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.