Депутатам Рівнеради погрожують через земельні рішення?

Справжній скандал зчинився під час внесення змін до регламенту роботи Рівнеради. Вони назріли з запровадженням електронної системи «Рада».  Пропозиція спеціальної комісії -зробити голосування відкритим не поіменним, викликала спротив в опозиційних депутатів.

Змінами до регламенту займалась спеціальна комісія на чолі з депутатом з групи міського голови Олександром Чубаєм. Однак здивуванню депутатів міськради не було меж. Адже в регламент запропонували записати наступне – голосування зробити відкритим не поіменним.

— Коли не було системи «Рада», то всі голосували руками. Кожен охочий міг побачити як голосує депутат. Тепер же система дозволяє більше можливостей для обліку голосів, а ми не хочемо оприлюднювати результати. Навіщо їх приховувати? - зауважив Олександр Курсик.

Вимагали персонального голосування і «свободівці», мотивуючи це тим, що закритим голосування приховують крадіжку землі.

- Не може бути голосування відкритим і не персональним. Не дуріть людей, зразу напишіть  що воно закрите. Бо цим прикривають рішення, якими крадуть міську землю, - обурився депутат Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

Пояснити такі зміни до регламенту взявся секретар Рівнеради Андрій Грешук:

- Не можна робити голосування поіменним. Нещодавно був прецедент. Журналісти запросили у нас інформацію як персонально голосували депутати з тих чи інших земельних питань, а потім виклали її в інтернет. Після цього депутатам  почали приходити «листи щастя» з питаннями чому вони голосували за чи проти? Не можна викладати таку інформацію в інтернет. Не персональне  голосування має хоч якось захищати депутатів.

Натомість ця теза викликала ще більше непорозуміння в депутатів, мовляв депутат покликаний публічно відповідати за свої рішення і нічого не має приховувати.

У підсумку питання відклали на довивчення та домовились прийняти зміни до регламенту на наступній сесії. 

Коментарі

якщо Курсик виконає обіцянку і таки доб"ється, щоб сесії транслювали в он-лайні - визнаю, що він один з БЮТівців нормальний!!!буду далі за нього голосувати!!!

Про народ вони згадують лише перед виборами.:((((((((((((((

Хотів би я бачити депутатів і чиновників, які йдуть служити народу )))

бідненькі беззахистні депутатики

 

Заяви в міліцію про погрози депутатам є?

Якщо боїшся людей, то якого чорта пхався в депутати?

А чого тут приховувати, ця інформація має бути відкритою, ще й відео фіксацію потрібно робити. Це ж депутати, публічні діячі. Листи з погрозами можуть приходити за будь які рішення але це не привід їх приховувати. Йдучи служити народу, депутати уявляли на що йшли. Вони мають показувати свою позицію відкрито, не приховуючи від громадян. А то вийде так, що скажуть - так типу і є, а перевірити не буде як. Якщо приходять листи, викладайте їх на цей же сайт наприклад.

Дуже сумнівно що депутатам виборці погрожували. Їм просто показали ,що на наступних виборах за них не голосуватимуть....:)))))))))))))))) І Грещуку і Хомку і іншим соромно за те що вони голосували ТАК!!!!

ТО це добре, що тільки листи щастя почали приходити, скоро люди будуть приходити і човпти пики за злочинні рішення, якщо вони будуть прийматись проти законно та проти інтересів громади. Всі рішення повинні буди відкриті і голосування також, виборці повинні бачати ху є ху!

А чому депутат не може відповісти на запитання про те, А ЧОМУ САМЕ ТАК ВІН ПРОГОЛОСУВАВ У ЗЕМЕЛЬНОМУ ПИТАННІ? Може!!! І має відповісти. Він же ж чимось думає, він же ж опирається на аргументи конкретні "за" чи "проти". От хай їх і розкриє. Тоді все стане прозоро і вікрито. І інформацію ПОТРІБНО викладати в Інтернет. Люди обирали депутатів, то хай бачать, як обрані захищають та відстоюють інтереси тих, хто їх обрав.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.