Рейтинг найактивніших депутатів Рівненської облради

Активність та ефективність роботи того чи іншого депутата можна визначили декількома способами. Наприклад, з’ясувати що він зробив для своїх виборців упродовж конкретного відрізку часу на посаді обранця. Також про активність й ефективність роботи напевно можна судити по кількості зроблених депутатських запитів. Адже вони з повітря не беруться, а щоразу стосуються тої чи іншої проблеми громади.

І якщо прослідкувати за добрими ділами кожного депутата просто неможливо, то отримати кількість, перелік і тематику їхніх запитів цілком реально. Що ми, власне, і зробили. Сайт чесних новин «ВСЕ» спробував дати оцінку активності роботи депутатів Рівненської облради шостого скликання, спираючись на кількість зроблених ними депутатських запитів упродовж листопада 2010 року по травень 2013 року.

Лідерство у цьому рейтингу досі утримує Олег Осуховський, котрий з осені минулого року пішов на «підвищення» і нині є народним депутатом України. Свободівець за 2 роки роботи зробив півсотні запитів.

Олег Осуховський

Цікаво, що левова частка із них, попри те, що Осуховський є обранцем 40-го округу, стосуються не Рівного, а області. З цього напрошується висновок, що мажоритарний депутат намагався «любити» не лише своїх безпосередніх виборців, а й усіх мешканців Рівненщини. Як кажуть у телевізійній рекламі: «Ай молодець!».

Другу сходинку між собою поділяють обраний по одномандатному виборчому округу № 15 (Здолбунівський район) від політичної партії «Відродження» Йосип Гаврищак та фронтівець Михайло Кириллов. Кожен з них зробив по 16 запитів.

Третю та п’яту сходинки тут утримують мажоритарщики, обрані від партії «Сильна Україна». Олександр Шатов (округ № 11 - Дубровицький район, нині - член ПР) зробив 15 запитів, а Олександр Андріюк (округ № 16 - Здолбунівський район) – 13 депутатських запитів.

На четвертій сходинці розташувався ще один представник «Фронту Змін» Вадим Сидорчук, котрий за 2,5 роки депутатства зробив 14 запитів.

Вадим Сидорчук

Також 31 депутат з листопада 2010 по травень 2013 рр., відповідно до наданої інформації, не зробив жодного депутатського запиту. Серед цього переліку такі прізвища як Василь Берташ, Юрій Богданович, Олександр Данильчук, Петро Дубас, Юрій Кічатий, Володимир Кисіль, Олексій Кособуцький, Андрій Котельник, Галина Кульчинська, Світлана Левицька, Ігор Пасічник, Світлана Сад, Руслан Сивий, Анатолій Юхименко та інші. Ех, ніколи панству! Упевнений, вони і без якихось запитів, як то кажуть, «на раз» вирішують проблеми людей, і це не може не тішити. Чи не так?

Більш детальна інформація по кількості зроблених депутатами запитів – нижче. Навпроти прізвищ вказала загальна кількість запитів, а в дужках – скільки з них є колективними. Адже в наданому обласною радою переліку запитів є такі, що подані за підписом декількох депутатів.

Рейтинг депутатів Рівненської обласної ради шостого скликання, котрі упродовж листопада 2010 року по травень 2013 року зробили найбільше депутатських запитів.
1. Олег  Осуховський – 50
2. Йосип Гаврищак – 16 (2)
2. Михайло Кириллов – 16
3. Олександр Шатов – 15 (5)
4. Вадим Сидорчук – 14
5. Олександр Андріюк – 13 (2)
6. Георгій Лебедюк – 11
7. Микола Кружайло – 10 (2)
7. Олександр Чуприна – 10 (4)
8. Степан Молчан – 9 
9. Віталій Грицак – 8 
9. Петро Колодич – 8 (2)
9. Сергій Лучанін – 8
10. Микола Сорока – 7 (3) 
11. Юрій Андришин – 6 (2)
11. Петро Головайчук – 6 (2)
11. Віктор Железняк – 6 
11. Валентин Крока – 6 
11. Василь Пахалюк – 6 (2)
12. Юрій Супрунюк – 5
12. Сергій Штурхецький – 5 (2)
12. Григорій Ясиновський – 5 (2)
13. Ігор Брошук, Петро Вакуліч, Олег Ващук, Михайло Вервега, Григорій Мініч, Алла Черній – 4
14. Олександр Башмат – 3
14. Микола Кучерук – 3 
14. Петро Бараш – 3 (1)
14. Василь Кльоп – 3 (1)
14. Ніна Путіліна – 3 (2)
14. Василь Дума – 3 (1)
15. Віктор Кривун – 2 
15. Олег Хомич – 2 
15. Юрій Благодир – 2 (2)
15. Василь Веляник – 2 (1)
15. Данило Корилкевич – 2 (2)
15. Микола Поліщук – 2 (2)
16. Роман Василишин – 1 
16. Юрій Єфіменко – 1 
16. Анатолій Остапчук – 1
16. Степан Павлюк – 1 
16. Олег Скороход – 1 
16. Віталій Бойко – 1 (1)
16. Микола Зінчук – 1 (1)
16. Михайло Кривко – 1 (1)
16. Андрій Філімонюк – 1 (1)

Не зробили жодного депутатського запиту (по фракціях):

Депутатська фракція «Партія регіонів»:
Василь Берташ, Володимир Бондаренко, Сергій Качановський, Володимир Кисіль, Юрій Кічатий, Михайло Колісніченко (помер), Микола Красько, Світлана Левицька, Тамара Мазяр, Світлана Сад, Іван Солодчук, Олеся Ткачук, Анатолій Юхименко – 13;

Депутатська фракція «Батьківщина»
Юрій Богданович, Олександр Івашинюта (Сашко Невже), Галина Кульчинська, Микола Лустюк, Олександр Нестеренко, Богдан Файфура, Григорій Шуменко – 7;

Депутатська фракція «Народна партія»
Володимир Грицайчук – 1.

Депутатська фракція «Всеукраїнський патріотичний союз»
Петро Дубас, Ігор Пасічник, Юрій Семенюк – 3;

Депутатська фракція «Наша Україна»
Олексій Кособуцький, Руслан Сивий – 2;

Депутатська фракція Всеукраїнського об‘єднання «Свобода»
Андрій Котельник – 1;

Депутатська фракція Політичної Партії «Фронт Змін»
Віктор Ольховик – 1;

Депутатська фракція «Сильна Україна»
Юрій Сосюк – 1;

Позафракційні депутати
Олександр Данильчук (екс-«Батьківщина»), Роман Іванісов (екс-«Батьківщина») - 2.

На завершення зазначимо, що цей рейтинг не претендує на всенародне визнання і не може вважатися таким, що із 100% об’єктивністю оцінює ефективність роботи обласних депутатів. Адже одна частина обранців входить до провладних політичних сил, знаходиться на керівних посадах в облдержадміністрації і має всі можливості ефективно працювати без запитів. Інша частина очолює потужні підприємства, установи й організації. І, напевно, завдяки наявним важелям впливу і авторитету вдень і вночі вирішують проблеми виборців і без запитів. Водночас, напевно, кожен погодиться, що спираючись на кількість зроблених депутатами запитів, можна судити принаймні про їхню активність.

Питання до тих, хто не відноситься до вищеперелічених категорій осіб і відсутній у переліку тих, хто здійснював депутатські запити: що ви робите в Рівненській обласній раді?

Коментарі

вельмишановний Олександре,
з приємністю хочу відзначити, що робота Вами пророблена значна і грунтовна,
однак абсолютно безглузда.
давайте тоді розглянемо тематику, географічну направленість, а також змістовність такого роду запитів.
До того ж, не мені Вам пояснювати як відповідають різноманітні установи на депутатські запити. І дуже частор такі запити безглузді, абсурдні і відверто неадекватніі.

Замовний політичний матеріал.Продовжую дивуватись, журналісти "ВСЕ" не мають уявлення не тільки про стандарти, за якими ми, читачі, оцінюємо їх роботу, а й про кодекс журналістської етики. Не знають елементарного, що замовні матеріали слід позначати словом "реклама".
Нагадую, для редакційної ради цього інтернет-видання, що рівень журналістських матеріалів оцінюється за шістьма критеріями: баланс думок/точок зору; оперативність; достовірність, посилання на джерела; відокремлення фактів від коментарів; точність; повнота представлення фактів/інформації по проблемі.
Дайте, будь-ласка, оцінку вашій публікації,керуючись вищезгаданими критеріями!!!

АКтивність депутатських дій визначається конкретними справами,писати запити,на які отримувати відписки-це є недолугість роботи депутата.До речі,за все життя більш тупішого депутата чим осцуховське я ще не бачив,зате бабло добре вміє дерибанити...

Тільки і говорять, що ВСЕ-це сайт Матчука і Хахльова:) Тому, на кого працює ВСЕ залежить від прогнозів гідрометцентру:))) Так,Так,так- трудяться як бджілки:)- пасічник задоволений

Комуніст під прикриттям - звучить небезпечно :D

 

Усе зрозміло, дядько Пол як колишній комуніст, звісно, не любить націоналістів.
Хоча, кажуть, комуністів колишніх не буває.

Так від перестановки доданків сума не змінюється. 

Іванку, так, це всесвітній заговір проти Осуховського) а як ти зрозумів? 

А Берташа так, не чипаємо, боїмося!

І Кічатий нам страшний дуже!

Один Олег, борець за правду лишився :(

-

А якщо серйозно, то хз звідки слухи, що я не люблю Осуха. Нормально до нього ставлюсь, як і до всіх інших. Але ж вам хіба щось докажеш))

якось дивно рахують: цетую - а Олександр Андріюк (округ № 16 - Здолбунівський район) – 13 депутатських запитів НА 3 МІСЦІ

В Сидорчука Вадима 14 і він НА 4 МІСЦІ. Можливо я щось не так зрозумів, бо зазвичай так рахують представника ПР.... ))) не в обіду автору статті. Хоча стаття цікава, побільшем інформації про діяльність народних обранців....

Дядько Поле, а чому такий сарказм стосовно Осуховського?
Очевидне свідчення упередженого ставлення до нього. Чомусь стосовно інших депутатів нема твоїх особистих висловлювань - не вистачило сміливості, певне, з Берташа поглузувати, чи Кічатого?
Інакше, вже б грантів на свій сайт позбувся.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.