Депутати в Острозі зробили прапор Євросоюзу офіційним

Прапор Євросоюзу відтепер в Острозі, на Рівненщині, використовуватиметься разом з державним. За таке рішення проголосували депутати на останній сесії Острозької міської ради.

З такою пропозицією до міського голови Олександра Шикера та міської ради, виступив депутат Острозької міської ради Сергій Захарчук.

Пропозиція знайшла підтримку у депутатів.

- Під час обговорення пропозиції на депутатських комісіях лунала критика, але на самій сесії депутати підтримали її одноголосно. - каже депутат Острозької міської ради Сергій Захарчук.

Відтепер, згідно з рішенням міських депутатів, прапор Європейського союзу майорітиме в Острозі на державних установах поряд із синьо-жовтим українським прапором. Можливо в такий спосіб депутати Острозької міської ради хочуть наблизити Україну до Євросоюзу.

Коментарі

А я не підтримую. Про яку інтеграцію може йти мова, коли по місту на автомобілі із-за ям треба їхати на першій, максимум другій передачі, коли в дощоий день неможливо пройти по тротуару із-за розливів води (центр, де зараз будується ОА, де стоїть іконна лавка), коли пішохідні переходи зовсім не освітлені, коли американське Ай-Ес-Енерго не несе відповідальності за перепади напруги і повне її відлючення (регулярне пропадання електроенергії) у робочий час від одного до трьох разів на місяць, і т.д. і т.д.
І до чого тут європейський прапор на місцевих святах... Не про це треба зараз турбуватися..

Оце правильно, а не комуняцькі червоні тряпки вивішувати, як пропонують дуяке бидло зі сходу-півдня

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.