Куди зник тризуб і хрест із колишньої катівні НКВД у Рівному?

Будівля на вулиці Соборна, 16 давно на слуху. Громадськість тривалий час обурювалася тим, що на місці колишньої в’язниці НКВД відкрили розважальні заклади. Під час реконструкції фасаду будівлі навіть зняли пам’ятну дошку жертвам репресій. Проте, після створення спеціальної тимчасової комісії Рівнеради, дошку таки повернули на місце. Щоправда, не всю.

Якщо порівняти фотографії торішні і теперішні, чітко бачимо, що власники дещо забули.  А саме, тризуб і хрест, які висіли по обидва боки цієї дошки. Де вони? Чому їх не повернули на місце? Про це «ВСЕ» запитав у вищезгаданої комісії Рівнеради.

- Теоретично тризуба і хреста мають повісити на місце до вівторка, 2 липня. Після створення нашої комісії на останній сесії міської ради, ми разом із депутатом Марією Конощук вимагали у власників будівлі почепити назад пам’ятну дошку жертвам політичних репресій. І самі здивувались, коли побачили, що причепили  її, так би мовити, не всю, - каже голова комісії депутат Олександр Лащук.

Звернулися до бізнесменів за поясненнями, ті пообіцяли повісити тризуб і хрест до наступного засідання комісії. А воно відбудеться саме у вівторок. Ще ми висунули вимогу, щоб власники облаштували прилеглу територію кріпленнями для розміщення вінків та квітів. Також вони мають надати пропозиції щодо облаштування музейної кімнати пам’яті жертв політичних репресій у цій же будівлі. До речі, там зникли клумба та декілька дерев, які були біля пам’ятної дошки. Чи законно їх прибрали комісія вивчатиме саме у вівторок.

Другого липня ми перевіримо чи повернуть ці елементи пам’ятної дошки жертвам політичних репресій на звичне місце. Про це читайте у вівторок на сайті чесних новин «ВСЕ».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.