Мер Рівного боїться сісти у тюрму. ФОТО

Чорнобильці, котрих намагаються ошукати з квартирами шукали захисту у міського голови Володимира Хомка. Натомість мер відхрестився та зазначив, що в цій ситуації він не піде проти рішення суду та боїться сісти у тюрму.

Скандал з розподілом квартир набирає обертів. Громадськість зустрілась з міським головою Володимиром Хомком, котрий «з розумінням» поставився до проблем чорнобильців.

- Я буду робити все по закону, інакше мене посадять у тюрму. Я навіть не хочу знати прізвища людей. Шукайте законний спосіб. Мені «по цимбалам» як розприділять квартири, - сказав міський голова.

Очільник міста не міг зрозуміти яка різниця кому дати квартиру. Оскільки і там і там чорнобильці – свої люди.

- Є ліквідатори і є постраждалі. Ті, які відсудили квартири на сьогоднішній день живуть там, де й раніше. Вони стали на чергу в 2008 чи 2006 роках, подали собі тихенько до суду і суддя Ковальов 5 рішень прийняв – виділити позачергово по рішенню суду, не враховуючи те, що люди стоять далеко в списку. Перші номери в черзі у кінці минулого року, також подали позови, суд задовольнив, бо вже нічиїх прав не ущемляє. Але начальник відділу обліку і розподілу житла Рівненського міськвиконкому Наталія Морщівська говорить, що в першу чергу будуть виконуватися рішення судів, які були прийняті раніше. Дивно, що одним відмовляють у задоволенні рішень, бо це порушує права п’яти людей, а позови інших, хто стоїть десь далеко у списку, задовольняють, оскільки права сотні не ущемляються. Я вважаю, що потрібно поновити касаційне оскарження судових рішень, - пояснив голова постійної комісії облради з питань соціальної політики по захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Віктор Ольховик.

Мер попросив навіть не переконувати його, що рішення є несправедливим. Оскільки є кримінальна відповідальність за невиконання судових рішень.

- Сьогодні же пишемо запит в Мін’юст України та у виконавчу службу. Як скажуть, так і зробимо. Якщо вони дадуть відповіді, які вас влаштовують, то добре. Якщо не влаштують, я без питань виконаю рішення суду, а ви подасте в суд на моє рішення і заблокуєте його. Мене цікавить власне «я» в даній ситуації. Я не поставлю жодного підпису, щоб мене таскала прокуратура, більше мене нічого не цікавить, - додав Володимир Хомко.

Дивно, що міський голова не хоче виконувати свої обов’язки та відстоювати права громадян. А ще прикро, що очільник міста боїться за власну «шкуру». В сучасному ж світі не один за всіх та всі за одного, а кожен сам за себе.

Коментарі

Чую дзвін, та не знаю де він:) Які чорнобильці?Це зустріч представників Громадської ради при ОДА. Вони обговорювали багато питань з мером,про ці квартири в тому числі. Але мова шла і про дороги і про тепло і про казначейство. В черговий раз впевнююсь- які на цьому сайті працюють брехуни. Це ж треба проблеми громади використати як можливість ще раз облити Хомка брудом. Ви вже перестарались,забрехались. А чому про Громадську раду ні слова? Бо вони вам напевно не заплатили:)

А ви,Алла,чорнобилець? Чи це була зустріч чорнобильців з мером? Брехня БУКВАЛЬНО від першого слова до останнього. Звичайно вам,Алла, тяжко усвідомити,що дехто повів себе як Іуда,але в даному випадку це саме так і вам це добре відомо. Будемо надіятись,що це була прикра помилка:( Людям властиво помилятися,але для когось все життя одна велика помилка за яку платять гарні гроші.

В Рівненському міськвиконкомі справедливість потурають маніпулюючи законом , як тим дишлом !!!

Я слышал столько клеветы в Ваш адрес, что у меня нет сомнений: Вы — прекрасный человек! (О. Уайльд)

В цікаве становище попав хамко...А яку відповідь дав хамко на запити з суду? Цікаво? От би їх почитати...Думаю не міг суд без відповідей міськвиконкому щось приймати. Хто не згіден?

починай

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.