Радість та смута рівненських депутатів: міські обранці в емоціях. ФОТО

Перше пленарне засідання липневої сесії Рівнеради було емоційним не лише через протести проти дерибану землі та передачу "Теплотранссервісу" у приватні руки. Внутрішній світ кожного депутата міськради випромінював непідробні емоції, які зафіксували фотокамери журналістів "ВСЕ".

 

Зокрема, керівник фракції "Батьківщина" Юрій Запорожець ділився секретами ефективної роботи на благо людей зі своєю колегою по депутатському цеху Ларисою Зелінською.

А депутат Марія Конощук демонструвала рішучість спілкуючись із журналістами.

Начальник міського управління освіти він же депутат Василь Харковець разом із секретарем Рівнеради Андрієм Грещуком, напевно, дискутували про те, що місту доведеться "затягнути пасок" через затримку міських грошей казначейством. 

Депутат Володимир Грудницький був шокований звісткою, яку дізнався у бесіді із колегою. Якою саме, знає тільки пан Володимир.

Депутат Станіслав Рязанов у перерві смакував каву та, напевне, думав про слонів. Про що думав міський обранець Валентин Демчук, сказати важко. Можливо також хотів чаю?

Див. також Слон нагадив на землю депутата Рівнеради. ФОТО

Свободівець Анатолій Бобровський на фото навряд чи демонструє прийоми кунг-фу. Можливо розповідає колезі Олександрові Курсику про свій останній улов на риболовлі?

Начальник міського управління торгівлі Ігор Остапенко поглядує на годинник. Напевно думає: коли вже ті депутати розпочнуть роботу?

Викладені світлини зроблені у перервах між засіданням сесії. Тож нехай не складеться враження у читача, що зафіксоване - це все, чим займаються міські обранці. На цій сесії вони ще й земельні ділянки роздавали, і комунальну власність передавали у приватні руки. А також проголосували за ряд важливих для міста питань. 

Більше фото у нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ

Ключові слова: 

Коментарі

я знаю))
я мав на увазі чоловічу частину депутатського корпусу)

Найстарша Конощук 25.06.1949

Бобровський - на другому місці  29.09.1951

Найстарший депутат Бобровський спілкується з наймолодшими неначе вчить їх чомусь))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.