Мерія Рівного нагородить нардепа-регіонала та екс-губернатора "за заслуги перед містом"

До дня міста у Рівному знову планують визначити володарів звання “Почесний громадянин міста Рівного” та відзнак “За заслуги перед містом”. Цьогоріч серед домінантів чимало одіозних фігур. Зокрема, нардеп-регіонал та екс-губернатора Микола Сорока, ректор РДГУ Руслан Постоловський.

 

За теорію подавати претендентів на почесні міські звання може будь-яка установа та організації. Однак, не все так просто. Іноді для присвоєння тієї чи іншої відзнаки поважній людині не вистачить навіть звернення від трьох десятків громадських організації. Адже рішення кого включити в список нагороджених приймає спеціальна комісія. Однак на моїй пам'яті не було, ще жодного публічного запрошення на засідання такої комісії журналістів, щоб громадськість могла дізнатись про претендентів на отримання відзнак. Так сталось і цьогоріч. Засідання спеціальної комісії 2 липня після попереднього розгляду матеріалів, що стосуються присвоєння звання "Почесний громадянин міста Рівного"  сформували відповідний проект рішення, який має затвердити своїм рішенням сесія Рівненської міської рада.

Отож члени комісії пропонують присвоїти звання “Почесний громадянин міста Рівного” директору Рівненського міського Палацу дітей та молоді Ірині Первушевській, директору спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Центр надії» Надії Маринович (посмертно).

А відзнаку “За заслуги перед містом” I ступеня  присвоїти Народному депутату України, президенту Національного університету водного господарства та природокористування Миколі Сороці.

Таку почесну відзнаку Микола Петрович отримає "за діяльність, яка сприяла підвищенню авторитету міста Рівного на регіональному рівні, за тривалі зусилля, що увінчалися успіхом на користь міста та його мешканців," – кінець цитати.

Крім того, щасливими володарями відзнаки можуть стати ректор Рівненського державного гуманітарного університету Руслан Постоловський, викладач комунального закладу "Рівненська державна дитяча художня школа" Анатолій Мартиненко, директор науково-виробничої фірми "Продекологія" Андрій Лозін.

Відзнаку “За заслуги перед містом” II ступеня ймовірно отримають: старший викладач Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В.Лисенка Неля Нікітіна, керівник народного аматорського хору ветеранів війни та праці "Патріот" Петро Фесай.

А відзнаку “За заслуги перед містом” III ступеня хочуть віддати лікарю-терапевту загально терапевтичного відділення центральної міської лікарні Лідії Бурик, вчителю фізики Рівненської гімназії "Гармонія" Ярославу Левшенюку, директору товариства з обмеженою відповідальністю «Фірма Либідь» Юхиму Герману, декану факультету здоров’я, фізичної культури і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Лідії Завацькій, майстру по експлуатації житлового фонду житлово-комунального підприємства "Сонячне" Михайлу Свінтозельському, водію комунального автотранспортного підприємства 1728 Валентину Хімічу

Голосування з цього питання відбудеться на черговій сесії Рівнеради. А вручення дипломів та нагрудних знаків про присвоєння відзнак “За заслуги перед містом” провести на урочистостях, присвячених Дню міста Рівного.

Тим часом у мешканців є час на громадське обговорення такого кроку. А ми поцікавимось у міського голови, хто ж входить до складу цієї комісії з роздачі нагород.

На вашу думку, чи заслуговують ці високоповажні люди на таку відзнаку?

Микола Сорока
Ірина Первушевська
Руслан Постоловський
Анатолій Мартиненко

Коментарі

Скажіть, будь ласка, хто і коли визначав цих людей на нагородження? І чи можливо ще подавати кандидатури?

Згодна з Вами! Анатолій Іванович - чудова людина!

Точно заслуговує Анатолій Мартиненко. Людина з великої букви, скільки дітвори дякуючи йому навчились прекрасному в художній школі. Вже декілька поколінь:батьки, діти, тепер онуки.

Пропали документи на Олександра Нестерука, якого подавали за заслуги перед містом більше 30 громадських організацій. При цьому, ті хто отримував покументи для подання підтверджують їх наявність, а от міський голова стверджує, що жодних документів на Нестерука не було.
То де документи? Чи справді Хомко не знає, що документи є? Чого всі так бояться Нестерука, бо він за власні кошти робить в місті зміни?

Стидно за Кульчинську, так боїться однопартійця Нестирука, що сховала на нього подання під "сукно". От вам і опозиція!

..ха-ха..а де ж документи на Нестирука...пані Галина...цей фокус у вас не пройде!

Підтримуватиму Миколу Петровича, бо працюємо під одним куполом. СЛАВА НАЦІЇ. СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

Шановна редакціє! Якщо ви вважаєте себе сайтом чесних новин, то хоч трішки переглядайте ті коментарі, які залишають у вас різного роду провокатори-тролі. М.В, Конощук НЕ МОГЛА написати цього тексту з багатьох причин, а головна з них - вона культурна жінка і таким пацанським сленгом не користується. Крім того, голова міської партії ВО "Батьківщина" жодним чином не співпрацює з регіоналами та жодним побитом нікого з них не підтримує сути з ідеологічних підстав. Ганьба свободівським тролям, які дозволяють собі такі брудні фейки!

Ми будемо підтримувати Сороку, бо Осуховський дружить з Миколою Петровичем. Слава Україні! День народження ОлеГА разом святкували!

Ми будемо підтримувати в повному складі регіонала Сороку, він нормальний чувак...

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.