Що обіцяли депутати від Рівненщини?

Перед парламентськими виборами всі кандидати в депутати активно проводили агітацію та у своїх передвиборчих програмах зафіксували що мають зробити на посаді народних депутатів. Про те, як дотримуються народні депутати України, обрані у одномандатних округах Рівненської області своїх обіцянок читайте далі.

У п’яти  одномандатних виборчих округах Рівненської області на виборах перемогли три кандидати ВО «Батьківщина», один кандидат ВО «Свобода» та один кандидат Партії регіонів. Всього народні депутати у своїх програмах задекларували 16 обіцянок. Найчастіше обранці з Рівненщини обіцяли вирішувати проблеми державного управління та питання соціальних гарантій і трудових прав (по 38%). Також депутати обіцяли вирішувати локальні проблеми своїх виборчих округів (25%). Іншим сферам уваги не приділяли.

Олег Осуховський (152 округ, ВО «Свобода»)

У передвиборчій програмі депутата не має жодної конкретної обіцянки.

Юрій Вознюк (153 округ, ВО «Батьківщина»)

Дав чотири обіцянки. Депутат пообіцяв, що витрати на утримання органів влади будуть скорочені вдвічі. Також обіцяє скасувати пільги багатих посадовців. Прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата, як зобов'язався обранець, буде доведено до 2400 гривень. Зарплату бюджетників обіцяв збільшити вдвічі.

За час своєї роботи у Верховній Раді Юрій Вознюк ініціював лише один нормативно-правовий акт, що в загальних рисах відповідає передвиборчим обіцянкам депутата. Мова йде про проект постанови про відзначення 900-річчя з часу заснування селища Клевань Рівненської області. Його можна віднести до пункту з програми депутата, який обіцяє «розвиток освітнього, культурного та туристичного потенціалу регіону».

Валентин Королюк (154 округ, ВО «Батьківщина»)

Окрім звичних для його однопартійців обіцянок, зобов'язався придбати автомобіль швидкої допомоги у місті Дубно. Депутат також обіцяв забезпечити будівництво нових очисних споруд у Дубно та Здолбунові.

Валентин Королюк ще не ініціював законопроектів, які б відповідали передвиборчим зобов’язанням депутата.

Микола Сорока (155 округ, Партія регіонів)

 У передвиборчій програмі депутата не має жодної конкретної обіцянки.

Микола Кучерук (156 округ, ВО «Батьківщина»)

Дав чотири обіцянки. Депутат пообіцяв, що витрати на утримання органів влади будуть скорочені вдвічі. Також обіцяв скасувати пільги багатих посадовців. Прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата, як зобов'язався обранець, буде доведено до 2400 гривень. Зарплату бюджетників обіцяв збільшити удвічі.

Аналіз передвиборчої програми народного депутата свідчить, що в перші півроку роботи у Верховній Раді Микола Кучерук так і не почав втілювати її у життя.

За інформацією Громадської мережі ОПОРА.

Коментарі

І чим люди думали коли голосували за тих хто навіть не пам"ятає де Рівне...

Ой не смішіть, єдине що робили опозиціонери це смішили народ своєю тупістю і безвідповідальністю.

АХАХА, точно! Реформи Сороки в галузі освіти... А Юхименко міг би "реформи" в галузі автошляхів і будівництва запустити :) Я плачу!!!!

Хлопці, я був в ахтунгі, Королюк шо алкаш???, ви б бачили, що він витворяв в Магнаті, йопересете, п"янь тай годі, куди ти діду пристаеш до молоденьких дівчаток,а канешно фраза я Народний депутат трішки присадила хлопця спортивної тілобудови і його компанії, а треба було дати в ноздрю!!!! жесть!!!!

Все що вони вміють це добре працювати язиком-молоти та запихати глибоуо в одне місйе партійному босу.

Про шо во говорите, Осуховський забув де знаходиться Рівне, Королюк нап.ється то з магнату всіх додом гонить, про Вознюка взагалі мовчу, а Сорока ініціював багато програм у галузі освіти, на порталі ВР мають бути...жалко що не пройшов Юхименко він достойний перемоги.

Сорока також опозиціонер? Тут написали про мажоритарників. Рівненщину від влади представляє серед мажоритарників лише Коля Сорока

Що ж ви так пройшлися по опозиціонерах і жодним словом не обмовились про представника влади? Чому не згадали, що саме депутати-опозиціонери домоглися персонального голосування в Раді, замінивши їм осміяне на весь світ кнопкодавство? У них ще є час для втілення своїх намірів у життя. Ви б краще відслідковували їх роботу у виборчих округах. А звідти робили висновки. Повірте вони були б достойні уваги.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.