Народні депутати від Рівненщини виправдовуються за прогули

Вибори залишились позаду, але за роботою народних обранців у парламенті пильно слідкують. Про те, як депутати від Рівненщини відвідують пленарні засідання та про їх активність у роботі комітетів читайте далі.

 

 

Найчастіше відвідують пленарні засідання Валентин Королюк, Микола Сорока та Микола Кучерук, вони були присутні на 51 пленарному засіданні Верховної Ради України. Наймейнше відвідував засідання Олег Осуховський (відвідав 42 засідання, а сім засідань пропустив по поважній причині)

Робота в комітетах – це фахова робота депутатів. Комітет Верховної Ради України утворюється з числа народних депутатів  для здійснення законопроектної роботи за окремими напрямами, підготовки і попереднього розгляду питань, віднесених до повноважень Верховної Ради України, а також виконання контрольних функцій.

Жодного засідання комітетів, до яких входять депутати з Рівненщини не пропустили Валентин Королюк (ВО «Батьківщина») та Юрій Благодир (Партія регіонів).

Юрій Вознюк (ВО «Батьківщина») пропустив 38 % засідань, Микола Сорока (Партія регіонів) – 36 %, Віталій Чугунніков («УДАР») – 17 %, Микола Кучерук (ВО «Батьківщина») – 11 %, Олег Осуховський (ВО «Свобода») – 7 %.

Найбільш активними на засідання власних комітетів були Микола Сорока, Микола Кучерук, Юрій Вознюк, Віталій Чугунніков, найменш – Юрій Благодир, Валентин Королюк та Олег Осуховський.

Юрій Вознюк, який працює у комітеті з питань податкової та митної політики, пояснив свою відсутність у комітетах:

- Для того щоб комітет був легітимним має бути присутніми 14 чоловік. Тому ми зірвали три засідання для того щоб блокувати роботу комітету, – пояснив Юрій Вознюк.

Читайте: Як відпочивають народні депутати від Рівненщини. ФОТО

Також депутати розповіли про можливість лобіювання інтересів в комітеті:

- Це питання домовленості. Я можу написати законопроект у співавторстві з кимось з Партії регіонів. Але тоді залишається питання під скількома законопроектами потрібно буде підписатися мені. Тому є два виходи щодо цього питання – або ціною власної гідності розробляти нові законопроекти і їх лобіювати або чекати, - розповідає Юрій Вознюк.

Секретар комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Віталій Чугунніков:

- Мій комітет є аполітичним та практичним. Я секретар тому контролюю порядок денний, в моєму комітеті мало політики, тому що він працює щоб допомогти суспільству. На мою думку працювати над законопроектом потрібно до засідання, - говорить Віталій Чугунніков.

Читайте: Ексклюзивні фото відпочинку рівненського нардепа від Партії Регіонів

Микола Кучерук, який працює у комітеті з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики розповів про визначальний вплив комуністів на прийняття рішень у парламенті:

- На жаль в парламенті є смотрящий, який слідкує за діяльністю комітету. Якщо комуністи голосують, то законопроект приймають, якщо ні, то не приймають, - говорить Микола Кучерук.

 За інформацією Громадської мережі ОПОРА.

Коментарі

але й рило в дикого-рагуля обсцухівського

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.