Об'єднану опозицію на Рівненщині очолить нардеп-бізнесмен. ФОТО

Днями відбудеться представлення виконуючого обов'язки голови Рівненської обласної організації ВО "Батьківщина". Ним стане народний депутат-мажоритарник від Рівненщини Микола Кучерук. Він до обрання до Верховної ради був головою фракції ВО "Батьківщина" в Рівненській облраді та керівником костопільського підприємства "Родина".

 

Микола Кучерук

Заступником голови обласного осередку партії стане депутат облради від "Фронту Змін" Вадим Сидорчук.

Вадим Сидорчук

 

Представлятиме новоспечених керівників гість зі столиці – виходець з Рівненщини, народний депутат та заступник голови партії ВО "Батьківщина" та близький соратник Тимошенко Олександр Абдуллін.

Олександр Абдуллін

Кажуть, що теперішній голова обласної "Батьківщини" Юрій Прокопчук поки що написав заяву на відпустку. Але ймовірно залишить посаду, яку посідав з 2006 року.

Юрій Прокопчук

Про зміну керівництва говорили вже давно, але останньою краплею схоже стали програні "Батьківщиною вибори до обласної ради в трьох округах. 

Читайте також: Боротьба за рівненську «Батьківщину»: хто? з ким? за що? 

Коментарі

Нормальна зміна влади, один втомився, прийшов інший, нічого такого незвичного. Кучерук вже давно на вершині Фудзі, нехай вже трохи покерує - побачимо результати. Почне мабуть із міського розгону, а потім на всій швидкості влетиь в 14-й рік, а там з літа СБУ дасть списки пресуємих і за осінь всіх зачистять. Як зачищали Батківщину ми вже бачили, цікаво , чи будуть Свободу. Про них багато гворять , як про таємних сателітів, от і побачимо. Але втішає одне, якщо вони навіть сателіти то це буде один раз, а після президентських виборів до місцевих вже всі встигнуть оговтатися від їх масованиї реклами.

Коли нарід дочекається в цій дикій системі, що бізнес буде відділений від політики, так, як в Європі. Коли запрацюють демократичні закони, а людина не тільки обов*язки буде мати, а ще й права? Я знищити цю корупційну владу, яка крім= ділення =не знає =множення=? Бізнесмен в цій дикій системі є куском мяса на розкаленому антрациті. Дехто так просто пише- пресували Родину перевірками......... Влада може тут зпресувати в тюк будь-кого,а нарід повинний працювати і своїми відчисленнями цю владу спонсорувати.

Два роки до виборів у ВР пресували "Родину" перевірками...коли Кучерук виграв вибори у Шершуна, все нормально стало, поки що...так що варіант з "наїздами" вже не такий актуальний і новий....а Кучерук дуже амбітна людина, так що не варто чекати від нього відступу...

Не знаю, за що вони сваряться-сперечаються. В нинішніх умовах голова обласної "Батьківщини" - це мішень, і він не надовго. Трохи прижмуть Кучерукову "Родину" - і сам напише заяву. Та й зважаючи на контингент у партії, результат на виборах може бути досягнутий, якщо знову зіграє бренд Юлі. Що насправді вже дуже сумнівно...

Тріщить по швам опозиція зі своїми кадровими дільошками :-)))) Як мухи перед хлопком газети.

як на мене більш залежний Королюк. Коли на Кучерука можуть "наїхати" лише з самого верху, то на Королюка управу можна знайти і на місцевому рівні, наприклад, поставити питання про розірвання оренди землі, на якій знаходиться базар. ось і все.

понятно, що Абдулін має останнє слово...якщо, взяти технологічно Кучерук більш контрольований,ніж Королюк!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.