Засідання рівненської "Батьківщини": Прокопчука - у відпустку, журналістів - на вулицю

В Народному домі розпочалось засідання партійного бюро Рівненської обласної організації ВО "Батьківщина". Участь у ньому беруть народні депутати: Олександр Абдулін, Юрій Вознюк, Валентин Королюк та Микола Кучерук. За інформацією сайту "ВСЕ", саме останній має стати фактичним керівником "Батьківщини" на Рівненщині.

 

Боротьба за керівництво в Рівненській обласній "Батьківщині" розгорілась після того, як до лав партії влились члени "Фронту змін" та частини Народного руху України. Позиції Юрія Прокопчука, як голови партійної організації похитнулись після програшу всіх трьох висуванців від "Батьківщини" на дочасних виборах до Рівненської облради.

Головою обласної "Батьківщини" хотів бути народний депутат Валентин Королюк, але схоже - не склалось.

Як писав сайт "ВСЕ" раніше, основна боротьба за керівництво розгорілась між екс-рухівцем Валентином Королюком та нардепом від "Батьківщини" Миколою Кучеруком. Не стояв осторонь процесу й інший нардеп, колишній фронтівець, Юрій Вознюк. Однак останній нібито задовільнився посадою заступника голови партії для свого соратника, депутата облради і екс-фронтівця Вадима Сидорчука. В обмін на це він нібито погодився підтримати Миколу Кучерука. І навіть привітав його з призначенням у Facebook.

Депутат облради Вадим Сидорчук та нардеп Юрій Вознюк, контроль над "Батьківщиною" поки що не отримали, але процес пішов...

Але ситуація схоже не така спокійна і однозначна. За кілька хвилин до початку засідання Юрій Вознюк щось стурбовано і жваво обговорював з Вадимом Сидоруком неподалік Народного дому. В самій же залі панувало небагатослівне напруження. Прийшли на засідання й соратники по опозиційному табору від "Свободи".

Юрій Прокопчук щось розповідав прес-секретарю рівненської "Свободи" Вікторії Мамотюк. Можливо - чим займатиметься в довгій відпустці.

Юрій Прокопчук вітався з присутніми і посміхався. Посмішка з обличя зникла, як тільки його запитали, хто буде новим головою: "хай там хто що пише, називає мене "збитим льотчиком", але я ще тут. Я ще діючий льотчик, який має багато годин нальоту і десятки стрибків з парашутом".

Однак в неофіційних розмовах однопартійці Прокопчука все ж говорили про те, що його відправляють у відпустку... до (!) 2015 року. Більшість керівних функцій виконуватиме людина, яку призначать "виконуючим обов'язки голови" та заступники, між якими має бути проведено перерозподіл функцій. Але повернемось до самого засідання.

Прес-секретар обласної "Батьківщини" Володимир Попик та народний депутат Микола Кучерук

В залу зайшов нардеп Валентин Королюк, якого ще донедавна вважали головним претендентом на посаду керівника. Цю посаду для пана Валентина нібито обіцяв Борису Тарасюку заступник голови партії "Батьківщиина" Олександр Турчинов. Однак ситуація різко змінилась і, схоже, обіцянка навряд чи буде виконана.

Ті хто насправді вирішують питання: народний депутат Олександр Абдулін та екс-нардеп Сергій Кошин

З'явились в залі екс-нардеп Сергій Кошин та народний депутат Олександр Абдулін, який ніби то і мав "благословити" нового керівника. За ними, у чорній вишиванці зайшов народний депутат Микола Кучерук.

Відразу від початку заходу присутні, здебільшого керівники районних організацій, почали обурюватись і вимагати видалити з зали журналістів та інших людей, які не є членами бюро партії.

- Це наша внутрішня справа і ми тут самі між собою вирішимо всі питання. Не треба тут нічого записувати. Навіщо тут журналісти, які потім понаписують всяке... - обурювалась керівник Рівненської районної організації ВО "Батьківщина" Тамара Плошніца. Її підтримали більшість присутніх.

Заступився за представників ЗМІ депутат Рівненської облради Олег Хомич:

- Не варто робити поспішних рухів. В наш час розвитку інтернету і інформації все й так стане відомо. Наше засідання можна взагалі транслювати в Ютюбі в режимі он-лайн. Давайте проголосуємо за те, чи потрібно засобам масової інформації виходити чи ні. Це буде демократично.

 

Олександр Абдулін (праворуч) мабуть приїхав подивитись на перерозподіл повноважень голови і проконтролювати відхід Юрія Прокопчука у відпустку

На що Юрій Прокопчук запропонував дати можливість журналістам задати питання які їх цікавлять. А потім попросив вийти разом з іншими, які не є членами "Батьківщини". На запитання журналіста сайту "ВСЕ": чи буде на цьому засіданні обрано нового голову Юрій Прокопчук відповів зокрема наступне:

- Ці питання має вирішувати звітно-виборча конференція. Я тут і нікуди не діваюсь, просто йду у відпустку. Інше питання, що деякі обов'язки і повноваження можуть бути розподілені між іншими людьми, - сказав Юрій Прокопчук.

Тут ви можете послухати відповіді

Після чого журналістів і представників "Свободи" все-таки попросили вийти.

Як розповів співрозмовник на умовах анонімності, на засіданні лише було представлено Миколу Кучерука в якості "виконуючого обов'язки" голови обласної організації. Щодо Юрія Прокопчука, то було озвучено, що він йде у відпустку "поки Юлія Тимошенко не виїде на лікування до Німеччини". Чому відпуска Прокопчука має прив'язку до лікування Тимошенко наразі не зрозуміло.

Щодо можливих інших заступників та перерозподілу функцій і повноважень в керівництві організації озвучено та прийнято не було, зазначеє співрозмовник.

P.S. Вже на виході знайомий запитав: "А що, вигнали?" "Попросили вийти і мене і всіх, хто не є членом бюро партії" - відповідаю. "Даааа... Дорого сьогодні квитки на "Титанік". Шкода, але вони себе розвалять швидше ніж це зроблять конкуренти...".

Щось в цьому порівнянні все-таки є. Навіть не уявляю, як уживатимуться в одній політичній структурі групи впливу з кардинально різними інтересами? Як будуть співіснувати старі партійці з групою Королюка чи групою екс-фронтівців Вознюка?

Час все розставить на свої  місця.

Коментарі

друзья,о чём речь?страна-УМИРАЕТ....

Не поважати журналістів-значить не поважати українській народ.Тобто ви ще раз доказали що ваша організація,на жаль (на жаль тому що у вас в партії є і достойні люди) закрита від українського суспільства...Жаль

До речі, вкажіть будь ласка, також, де в Статуті конкретно зазначено вичерпне коло осіб, які мають право перебувати на засіданні бюро.
Дякую.

Щось я не знайшов в Статуті прямої норми про заборону перебування на засіданні бюро представників ЗМІ. Ви, як керівник територіальної ланки, можете конкретно процитувати пункт Статуту де таке написано? Дуже вдячний.
Окрім того, якщо Ви це не зробите, то ваші слова будуть сприйматись як брехня. Я думаю усі дописувачі мене підтримають.
З повагою, Андрій Іванович.

Ваші потужні виборчі команди створені задля однієї мети-протягнути потрібних людей куди потрібно. До всх інших людей це не має ніякого відношення. Бо ці люди надалі працюють виключно для себе,а не для громади. І далі вони будуть сваритися,бо дерибан землі і майна,а також влади-штука не проста і дуже для них бажана. Яскравий приклад-сьогоднішня сесія міськради. Кон"юктурщики зі свободи посварилися з батьківщиною і ударом,бо так зараз їм вигідно. Ще рік тому вони з"їдали кожного,хто насмілився критикувати об"єднану опозицію,бо потрібно було протягнути їхнього кандидата у Верховну Раду. Хоч фактів їхнього хабарництва є достатньо,щоб всіх разом змести в одну вигрібну яму. Але ж треба влаштувати цирк для наївних бабусь і дідусів,які прийшли на нечисленний мітинг. Тому банальні вислови про "Україна у нас одна"-недоречні. Вона одна,а дерибанщиків багато.

Пане Олексію, пишіть краще жіночі романи. Повірте, з вашою зовнішністтю і фантазією вас будуть дуже любити домогосподарки. А на рахунок "Батьківщини" заспокойтеся ви і всі її "доброжелателі". Ми уже працювали спільно на виборах 2012 року. Де і ви особисто працювали на екскандидата до Верховної Ради Олексія Хахльова. Результати нашої спільної роботи ви маєте можливість бачити. То невже ви думаєте, що люди, які здатні працювати так самовіддано, які за короткий час створили потужні виборчі команди, зараз будуть між собою сваритися? Нам нічого ділити. Україна у нас одна. Тільки її майбутнє всі бачать по-різному. А керівництво змінюється не тільки у "Батьківщині" Те, що сьогодні відбувається в Рівненській ОПО - яскравий приклад вміння демократично відноситись до всіх і вирішувати питання спільно. А з зали вас попросили згідно Стьатуту партії "Батьківщина" в якому чітко сказано про те, хто має право присутності на засідінні бюро. Вибачте, але ЗМІ в той перелік не входить. З повагою Тамара Плошніца - голова Рівненської районної організації ВО "Батьківщина".

Таке враження, що тільки зараз всі це побачили... Так,справді,це ще гірше за регіони. Там хоч все ясно-общак і дисципліна. А тут-бардак,брехня і тупорилість. І ми безкінечно міняємо шило на мило,замість того,щоб змінити саму систему влади. Хто ж нам доктор?! Не треба вестись на бренди і на пропаганду. Адже висунення кандидатів в нардепи відбувалось точно также "прозоро",як і оце збіговисько. Так чому ж тоді всі мовчали і не вимагали прозорості?!

І ці люди називають себе опозицією....Жах.Вони,ще гірші за владу...

Так отож, вибори вигризли і нафі.. простолюд

Вони керують для своєї вигоди, чхали вони на безпеку і розвиток регіону

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.