Керівник Рівненщини розповів про відставку чиновника-мільйонера

Голова Рівнненської обласної державної адміністрації Василь Берташ підтвердив чутки про те, що голова Дубенської райдержадміністрації Данило Корилкевич подав у відставку.

 

За словами керівника області, Данило Корилкевич написав заяву за власним бажанням.

- Він написав заяву на звільнення за власним бажанням. Він мені не пояснював причини. Думаю, все що він міг зробити для Дубенщини, він вже зробив. Ви ж самі знаєте, скільки йому вже років (Данилу Корилкевичу 63 роки - ред.). - сказав голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ. - Його заява зареєстрована в канцелярії і відправлена Президенту. Рішення про звільнення чи призначення приймає Віктор Федорович.

Голова Дубенської райдержадміністрації Данило Корилкевич

Про можливу відставку Данила Корилкевича заговорили відразу після його програшу на парламентських виборах. Ніби то відразу, він почав готувати собі наступника в особі свого сина - Михайла Корилкевича. Ніби то саме для здобуття необхідного стажу держслужбовця, Колилкевич-молодший був призначений заступником Здолбунівської райдержадміністрації. На питання, чи саме Михайло Корилкевич стане головою Дубенської РДА Василь Берташ Відповів:

- Перед тим як подавати кандидатури Президенту, я проводжу в районі соціологію. За результатами з п'яти-шести кандидатур обираю дві найбільш рейтингові і подаю їх на розгляд Президента. Бо саме глава держави призначає голову райдержадміністрації.

Заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Михайло Корилкевич

Нагадаємо, що Данило Корилкевич був засновником корпорації "Дакор", яка була одним з лідерів на ринку виробництва цукру та сільгосппродукції. Він входив до сотні найбагатших людей України. Однак у 2011 році продав свій бізнес Олегу Бахматюку. І згодом був призначений головою Дубенської райдержадміністрації. Ходили чутки, що йому була гарантована підтримка на виборах до Верховної Ради. Це навіть ніби то було негласним пунктом угоди при продажі "Дакору". Однак вибори Корилкевич програв висуванцю від "Батьківщини" Валентину Королюку.

З поінформованих джерел, Корилкевич вів перемовини з впивовими в Адміністрації Президента, людьми, щодо свого призначення головою Тернопільської облдержадміністрації, але отримав відмову.

Наразі офіційно Данило Корилкевич перебуває у відпустці. Найімовірнішим місцем його перебування, може бути Хорватія. Де за непідтвердженою інформацію, мільйонер, і поки ще чиновник, Корилкевич, має бізнес.

Довідка: Корилкевич Данило Михайлович - народився 5 червня 1950 року в с. Білий Камінь Золочівського району Львівської області.

1970 рік – закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості за спеціальністю «машини та апарати харчових виробництв» та здобув кваліфікацію «інженер-механік».

1970 рік – працював інженером-механіком В. Коровинецького цукрового комбінату Житомирської області.

1978 рік – працював на посадах головного інженера на цукрових заводах Львівської, Івано-Франківської, Волинської областей.

1987 рік – призначений на посаду директора Дубенського цукрового заводу Рівненської області.

1994 рік – обраний президентом-головою правління ВАТ «Дубноцукор».

2002 рік – працював головним радником ЗАТ «Дубноцукорагро».

2004 рік – працював директором ЗАТ «Західна компанія «Дакор».

2008 рік – голова Наглядової Ради ЗАТ «Західна компанія «Дакор».

2010 рік - голова Наглядової Ради ПАТ «Дакор Вест».

2011 рік- голова Дубенської райдержадміністрації. Призначений розпорядженням Президента України №116/2011-рп від 2 квітня 2011 року.

Коментарі

Помаранчі уже місцевих бездар призначали, було на що подивитись. Тут хоть з толком призначають.

Мега потужний блакитний авіаносець працює на повну потужність та працюватиме ще довго, про це говорять всі показники. На відміну від всіляких там лодочок пародії на опозицію в якій дійсно все тоне, останнє мене почало дивувати, адже всі знають поговірку про те, що не тоне у воді.

Напевне цифри стосуються не того кого люблять у районі, а хто добре працює, має досвід.

Берташ соціологію проводить???)))))))))))))))))))))) Я падаю. Де ж тоді він соціологію проводив коли призначав Шуля у Здолбунівську РДА, Волинця у Корецьку і т.д їх прізвищ там і не чули Вони не місцеві. А якщо хоче провести соціологію то нехай проведе її відкрито. Може він соціологію проводив коли Корилкевича меншого призначав з Дубенщини на Здолбунівщині. Решалово все це а не соціологія.

поки кораблик потоне то тебе три рази потоплять

Пацюки побігли з сньго кораблика,отже кораблик- тоне?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.