Мрія політика: З бані до Європи через перекопані дороги Рівного

Колишній депутат Рівнеради Ігор Мічуда очолив осередок новоствореної партії та вирішив серйозно зайнятися політикою.  Восени він агітуватиме виборців прагненням потрапити в Європу. Ймовірно, кандидат вирішив відмовитися від агітації електорату фотографіями з бані. 

Ігор Володимирович - особистість багатогранна, не один рік він розвиває власний будівельний бізнес, керує асоціацією будівельників міста Рівне, був депутатом Рівнеради. Навіть хобі  перетворив на якісний телевізійний продукт - він є одним з авторів чудової передачі "Чоловічі розваги" на телеканалі "Рівне 1". Ми не будемо ставити під сумнів професійні якості пана Мічуди та його рибальські чи мисливські здібності. Погодьтесь - з цим у нього все добре. Подивимось на інший ракурс його діяльності - політичний. Тим паче він сам говорить, що зосереджується зараз лише на політиці. Як кажуть, ласкаво просимо! 

Якби у Рівному були політтехнологи, то Ігор Володимирович став би для них навчальним посібником того, що не можна робити політику. Після закінчення каденції депутата міської ради в 2010 році він відійшов від політики програвши вибори до міськради. Попри це, вже у 2013 році вирішив повернутися.

У березні він почав свій похід до рівненської обласної ради. Сам пан Мічуда був на сто відсотків впевнений в перемозі і завзято це доводив, зокрема журналістам "ВСЕ". "В мене реальних конкурентів немає",  - заявляв політик. Та ще й нарік себе іншим опозиційним кандидатом. Самовпевненість – це перша помилка. Тим паче, коли в підсумку з тріском програєш.

Помилка друга. Саме на період виборів у місті з’явилось чимало білбордів з рекламою телепрограми "Чоловічі розваги", де красувався пан Ігор з колегами. Реклама проекту? Можливо. Але одразу після виборів вона зникла.  Ймовірно, це була спроба прихованої реклами. Незрозуміло тільки, яке відношення має позиціонування гарного рибалки з депутатством?

Помилка третя. Якраз на початку виборчого процесу пан Мічуда з’явився у всіх соціальних мережах. Робив він це сам чи за допомогою помічників – невідомо. Однак з ліпленням сучасного мультимедійного політика, типу Барака Обами, команда перестаралась. Я розумію, що Ігор Володимирович щира і відкрита людина, але викладати на сторінку фото, де ти паришся в чані з чужими жінками… Це політичний моветон і подарунок конкурентам.

Якби вони серйозно розцінювали пана Мічуду, то для інформаційної атаки їм навіть фотошопити нічого не довелось би. А так добре, що це першими побачили журналісти. Власне, команда кандидата сама визнала свою помилку, бо після публікації фото видалила.

Помилка четверта. Якщо пан Мічуда вирішив не полишати політичну кар’єру, то після виборів треба було не збавляти активність. А то після поразки – ні пари з вуст. Ні коментування поразки, ні офіційних заяв з приводу міських подій. Тишина з квітня по серпень. Мабуть, у мовчазній каламуті розчарований власними успіхами політик шукав новий політичний проект, який би міг стати бистрохідним човном і винести його на політичний Олімп.

Помилка п’ята.  Сьогодні, 15 серпня перед пресою пан Мічуда виступив у якості лідера місцевого осередку партії "Вся Україна", слабенькі в технологічному плані бігборди якої знову прикрашають місто. Принаймні, в мене в мікрорайоні точно є. І як ви думаєте, що пропонує партія виборцям?

— Про вибори міського голови говорити ще рано. Політична партія "Вся Україна" створена не під вибори, ми - за інтеграцію в Європу. Саме цим тепер будемо активно займатися. Наразі розпочинаємо кампанію "Я – за Україну в Європі!". Збір підписів за це будемо проводити через Інтернет та у наметах, які стоятимуть у Рівному впродовж двох тижнів, - заявив політик на прес-конференції.

Що не так? А що хвилює людей зараз? От! Хочуть вони в Європу, але голі-босі можуть туди просто не дійти. Бо тут жерти нема чого, зарплати і будинки валяться, а ще влада з усіх сторін гайки закручує. Так гасло вибране правильно? Особливо, коли ти плануєш балотуватися в мери українського міста чи місцеву раду, а не в депутати Європарламенту.

Схожі акції за залученням "орендованих" студентів проводить місцевий "Український вибір", на чолі з захисником місцевих трударів та екс-опозиціонером Михайлом Бузинарським. З цим хоч все ясно, хто платить рублями, той і замовляє "пляску".

До речі, ще кілька днів тому Ігоря Мічуду можна було пов’язати з партією "Удар". Адже саме його у якості голови Асоціації будівельників міста Рівне "ударівці" пропонували включити до комісії з підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

- Ми від партії "УДАР" рекомендували його, як голову асоціації в цю комісії, щоб він допоміг ефективніше готувати місто до зими, - зауважив член міськвиконкому від партії "УДАР" Олексій Муляренко (на фото перший зліва). — В складі Асоціації будівельників міста Рівне вхожу і я, як керівник підприємств.

Натомість на засіданні міськвиконкому міський голова Рівного Володимир Хомко висловив свою не згоду з такою кандидатурою мовляв, Мічуда має бізнес і лобіюватиме власні інтереси.

- Міський голова погано проінформований, я вже довгий період не маю ніякого відношення до бізнесу. У мене як була громадська організація "Асоціація працівників будівельної галузі" так і лишилася. Тепер, як ви бачите  навіть центр перекопали, мабуть для того, щоб не всі встигли прийти вчасно на нашу прес-конференцію, -  зауважив пізніше пан Мічуда.

Виходить дарма очільник міста гарячкував. Втратив таку цінну можливість залучити фахівця-будівельника до роботи. Хто-хто, а  сучасний політик на дорозі до Європи знайшов би методи, як цю дорогу розчистити від снігу.

Фото зі сторінки "Вконтакте" Ігоря Мічуди.

Коментарі

Ця стаття просто таки еталон журналістської об'єктивності і неупередженості.....Вочевидь у Вас ця постать стимулює жовчевиділення.....

Це сайт чесних новин чи це жовта преса?

Чоловіки з рушницями на фоні джипів-це хто? Це ті, хто прагне потрапити в Європу?)) Цікаво, як в Європі сприйняли б таку інформацію? Невже не зрозуміло, що образ політика- агресора взагалі не сприймається. Тим паче, що наші чоловіки якраз агресори там, де не потрібно:) Смішні!)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.