Повний текст документу, щодо виключення депутатів Рівненщини з ВО "Свобода"

Цей документ всередині рівненської "Свободи" називають: "Подання на хахлят". Основним його ідеологом і автором називають помічника народного депутата Сергія Рибачка. На основі саме цього подання були виключені з лав Всеукраїнського об'єднання "Свобода": депутат Рівненської облради Степан Молчан, депутат Рівненської райради Дмитро Сільман та депутат Корецької райради Юрій Коробка. В розпорядження сайту "ВСЕ" потрапив повний текст цього документу. Подаємо ваші увазі текст у повному обсязі і мовою оригіналу.

 

Голові Всеукраїнського об’єднання «Свобода» п. Тягнибоку О.Я.

Членам Політвиконкому Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Членам Політради Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

 

Звернення Рівненського обласного виборчого штабу ВО «Свобода» та комітету Рівненської обласної організації ВО «Свобода»

Доводимо до вашого відома, що під час виборчої кампанії до Верховної Ради України мали місце факти порушення Дисциплінарного Статуту ВО «Свобода» та міжпартійних домовленостей з боку окремих членів Рівненської обласної організації ВО «Свобода», а саме:

Лащук Олександр - член ВО «Свобода», член обласного комітету Рівненської обласної організації ВО «Свобода», депутат Рівненської міської ради, керівник депутатської фракції ВО «Свобода» у Рівненській міській раді; під час виборчого процесу самоусунувся від участі в агітаційній кампанії ВО «Свобода», неодноразово допускав публічні висловлювання які дискредитують ВО «Свобода» та кандидата від об’єднаних сил опозиції Осуховського О. І. Під час виборчої кампанії О. Лащук офіційно виступив на підтримку кандидата-самовисуванця у 153 виборчому окрузі Хахльова О.. Свою позицію, щодо підтримки непогодженого опозиційними силами кандидата, О.Лащук неодноразово декларував у пресі та в теле- і радіоефірах.  Перед телепередачами за участі О.Лащука здійснювались зфальшовані СМС-розсилки з анонсом програм від імені нібито ВО «Свобода». Своєю діяльністю О.Лащук вводив в оману виборців та провокував конфліктні ситуації в опозиційних силах. Усі агітаційні програми та публікації за участі О.Лащука були офіційно профінансовані з виборчого фонду кандидата-самовисуванця Хахльова О..

Молчан Степан - член ВО «Свобода», член обласного комітету Рівненської обласної організації ВО «Свобода», депутат Рівненської обласної ради; офіційно виступив на підтримку кандидата-самовисуванця у 153 виборчому окрузі Хахльова О.. Свою позицію щодо, підтримки непогодженого опозиційними силами кандидата, С.Молчан висвітлював у агітаційній листівці на підтримку Хахльова О.  

Коробка Юрій - член ВО «Свобода», член обласного комітету Рівненської обласної організації ВО «Свобода», голова Корецької районної організації ВО «Свобода», депутат Корецької районної ради; офіційно виступив на підтримку кандидата-самовисуванця у 153 виборчому окрузі Хахльова О.. Свою позицію, щодо підтримки непогодженого опозиційними силами кандидата, Ю.Коробка висвітлював у агітаційній листівці на підтримку Хахльова О..   

Сільман Дмитро - член ВО «Свобода», голова Рівненської районної організації ВО «Свобода», депутат Рівненської районної ради; офіційно виступив на підтримку кандидата-самовисуванця у 153 виборчому окрузі Хахльова О.. Свою позицію, щодо підтримки непогодженого опозиційними силами кандидата, Д.Сільман висвітлював у агітаційній листівці на підтримку Хахльова О.. Проте, варто зазначити, що Дмитро Сільман брав активну участь у виборчій кампанії, підготував до роботи членів ДВК та спостерігачів від ВО «Свобода» у Рівненському районі та всіма своїми діями сприяв перемозі партії на виборах.   

Вищевказані особи у всіх публічних виступах зазначали, що вони представляють офіційну позицію ВО «Свобода», вводили виборців в оману і негативно вплинули на рівень електоральної підтримки ВО «Свобода».

Своїми діями Лащук О., Молчан С., Коробка Ю., Сільман Д. порушили пункти 2, 3, 6, 7 Дисциплінарного статуту ВО «Свобода»

Про усі дії вищевказаних осіб було також повідомлено заступника Голови ВО «Свобода» з питань дисципліни Анатолія Вітіва.

Враховуючи вищезазначене, члени обласного комітету Рівненської обласної організації ВО «Свобода» звертаються до Політради та Політвиконкому ВО «Свобода» з проханням застосувати санкції дисциплінарного впливу до членів ВО «Свобода», які своїми діями під час виборів до Верховної Ради України порушили Дисциплінарний статут ВО «Свобода» , а саме:

Виключити з членів ВО «Свобода» та зобов’язати скласти депутатські повноваження Лащука Олександра, Молчана Степана, Коробку Юрія.

Враховуючи активну участь у виборчій кампанії ВО «Свобода» у Рівненській області, Дмитру Сільману оголосити догану.   

Також, у зв’язку з пасивною позицією керівників окремих міських та районних організацій, під час виборчого процесу, та відмову передати правовстановлюючі документи новообраним керівникам організацій звертаємося, до Політради та Політвиконкому ВО «Свобода»  з проханням ліквідувати такі місцеві організації: Дубенська міська організація, Дубенська районна організація, Корецька районна організація.

 

Голова Рівненської обласної організації ВО «Свобода», керівник виборчого штабу ВО «Свобода» у Рівненській області - Олег Осуховський 

Заступник голови виборчого штабу ВО «Свобода» у Рівненській області  - Сергій Рибачок

Голова Рівненської міської організації ВО «Свобода», член обласного комітету ВО «Свобода», заступник голови виборчого штабу ВО «Свобода» у Рівненській області - Олексій Бучинський

Заступник голови Рівненської обласної організації ВО «Свобода», заступник голови виборчого штабу ВО «Свобода» у Рівненській області, член обласного комітету ВО «Свобода» - Андрій Бортнік

Заступник голови Рівненської обласної організації ВО «Свобода», заступник голови виборчого штабу ВО «Свобода» у Рівненській області, член обласного комітету ВО «Свобода» - Юрій Осіпчук

Заступник голови Рівненської обласної організації ВО «Свобода», заступник голови виборчого штабу ВО «Свобода» у Рівненській області, член обласного комітету ВО «Свобода» - Олександр Савчук

Заступник голови Рівненської обласної організації ВО «Свобода» заступник голови виборчого штабу ВО «Свобода» у Рівненській області, член обласного комітету ВО «Свобода» - Ярослав Калька    

Керівник секретаріату Рівненської обласної організації ВО «Свобода», заступник голови виборчого штабу ВО «Свобода» у Рівненській області,  член обласного комітету ВО «Свобода» - Іван Мельник

 

Коментарі

Добре, що в "Свободі" - дисципліна. Моя підтримка та найкращі побажання "Свободі". Разом ми переможемо.

Нічого собі скільки замів у керівника обласного штабу Сво..ти... а ще кажуть, що влада жирує. Самі транжирать бабоси на ліво і на право. Пр себе і більше ні про кого вони ніколи не думали і не думатимуть.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.