П'яний рівненський нардеп розповів про нелюбов до галичан і католиків. ВІДЕО

Рівненський нардеп він же відомий бізнесмен Валентин Королюк опинився в центрі скандалу. В інтернеті з'явилося відео, зняте на приховану камеру, де народний обранець виставив себе етнічним шовіністом та релігійним ксенофобом. Більше того, за словами очевидців, пан Королюк цю промову виголосив напідпитку. Про це написала блоггер Олена Кринична на сайті korrespondent.net.

«Що в тверезого на умі, те у п’яного на язиці», - каже народна мудрість. Підтвердженням цієї істини стали словесні перли від опозиційного нардепа Валентина Королюка, який представляє виборчий округ №154. Парламентар, член ВО «Батьківщина», та відомий у Рівному бізнесмен (родині належить частина речового ринку та ресторан «Магнат»), на Дні міста у Дубні уявляв себе казковим Котигорошком і великим садівником. А ще, відкрито зізнався у етнічному шовінізмі – бо не вважає галичан навіть за людей!

Читайте також: Валентин Королюк: "Корилкевич підставив простих людей"

25 серпня містечко Дубно відзначало своє День народження. Засвітитися в центр округу приїхав нещодавно обраний до парламенту депутат Валентин Королюк. Нагадаю, що на виборах він переміг олігарха Данила Корилкевича, який тиждень тому написав заяву про відставку з посади голови Дубенської РДА. Окрилений повним фіаско свого супротивника, пан Королюк, очевидно, добряче хильнув оковитої. Це і розв’язало йому рота під час спілкування з місцевою пресою.

Почав депутат чаркувати ще під час обіду в ресторані «Перлина». Там, до привітального тосту запросили колишнього мера Дубна, сивочолого Едуарда Шубіна. Екс-міський голова, який працював ще за радянських часів, з ностальгією пригадав, як свого часу вулиці містечка прикрашало сорок п’ять тисяч троянд. Але спогади Едуарда Шубіна викликали у депутата Королюка напад неконтрольованого гніву. Проклинаючи радянську владу, Королюк, грубо «закрив рота» поважному гостю на очах у всіх присутніх (в тому числі були присутні і представники іноземних міст-побратимів), та пообіцяв, що тепер сам висадить у Дубно 45 тисяч троянд. Але вже не «комуняцьких», а «демократичних»!..

Читайте також: Рівненський мільйонер-чиновник Данило Корилкевич втік з України?

Та це були тільки «квіточки»… Уже наступного дня на «ютубі» з'явилося скандальне відео, в якому опозиціонер зізнався у ненависті до однієї з етнічних груп українського народу – галичан. Завітавши на імпровізоване «Свято вареника», Королюк щедро пригощався горілочкою біля кожного дегустаційного стола. От і бовкнув зайве, хоча було видно, що його прес-секретарі дуже нервували. Цитую народного обранця: «Скільки можна з громади кров пити? Прийшов сюда (має на увазі Д. Корилкевича), його прислали совєти, десь звідти, з Галичини. Знаєте, от є таке: «Є погані люди, а є й ще галичани». Прислали його на Волинь, рідну, нашу… Ще совєти…  І він тут кров пив ще з тих совєтськіх часів», - розповідав на диктофони і відеокамери Валентин Королюк.

А далі, виставив себе ще й релігійним ксенофобом, засудивши можливість толерантних стосунків між різними християнськими конфесіями: «На мою думку, коли буть греко-католиком, буть в добрих стосунках з Філаретом, і цілуватися з Варфоломєйом, то це як Змей-Гаринич сказочний…», - не вгамовувався Валентин Королюк. Хоча, перед виборами, Королюк відвідував для агітації не лише православні, а й католицькі церкви. Навіть зустрічався з настоятелем УГКЦ Святославом Шевчуком, з яким у буквальному значенні слова цілувався. Та це були вибори…

У підсумку, опозиційний депутат, зізнався журналістам, що він уявляє себе Богатирем (ну майже Котигорошком!), який все-таки відрубав три голови Змію-Гориничу (тобто Данилу Корилкевичу). Та схоже, побороти «Зеленого Змія» у собі,  Королюку не допоміг навіть мандат депутата Верховної Ради…

Після публікації цього допису на сайті "ВСЕ", прес-служба народного депутата Валентина Королюка не забарилася і надіслала на редакційну скриньку свій коментар щодо появи цього відео у всесвітній мережі. Подаємо текст без правок і скорочень:

- На Рівненщині з’явилися професійні провокатори у стилі Дурнєва. Зокрема, вони себе проявили під час святкування Дня Дубна 25 серпня, коли вирішили спробувати спровокувати народного депутата Королюка.

Інформаційна війна проти Валентина Королюка не припинялася ні на день навіть після виборів. Що б не робив депутат – та ж сама газета «Скриня», яку представляє один із так званих «інтерв’юерів», бачила лише один негатив.

Ніяких образ на користь галичан чи будь-якої іншої етнічної групи Валентин Королюк не висловлював. Депутат дав чітку оцінку лицемірним діям Данила Корилкевича – і тільки.

У Валентина Анатолійовича є чимало друзів із Галичини, він безперечно шанує цей край та його жителів. Тому вважаємо, що не потрібно робити так звану «сенсацію» на голому місці. Факт залишається фактом: один із кандидатів у нардепи досі не може заспокоїтись через свою провальну поразку, і є люди, які йому в цьому підігрують.

Валентин Королюк як політик врахує у своїй подальшій роботі й такі загрози і продовжуватиме працювати на благо територіальної громади 154-го виборчого округу, - кінець цитати.

Ключові слова: 

Коментарі

Не можу погодитись, що партія регіонів- це партія. Це більше на общак змахує з паханом на чолі. І конкретика їхня зрозуміла- тупа нажива і ніякого розвитку суспільства. Але дивлячись на таку опозицію - просто дурієш! Невже з такими дурнями можна побачити якусь перспективу?! Країною керувати - це ж не нічним клубом "Магнат" рулити. Хоч і там теж проблеми - людей вбивають...

А ещё неограниченную информационную поддержку оппов осуществляют 5 канал, ти-ви-ай, газеты УП, ЛБ, Цензор.нэт (принадлежит "Пастору" Турчинову) и т.д. Там льётся особенно гнусная грязь на власть, причём порой факты факты и понятия подменяются и искажаются. Информационная война в действии, и если человек не умеет отделять факты от пропаганды - то рискует стать жертвой этой войны.

У юлефанов пропаганда хорошо поставлена - отсюда и мозговой штурм, как Вы говорите. Не спроста ведь при Советах Турчинов возглавлял Днепропетровский отдел пропаганды и агитации при комсомоле, а Яворивский строчил заказные пропагандистские статейки прославляющие Ленина и Партию?! Партия регионов, к стати, делает упор на конктерику (там больше управленцев и экономистов, выходцев с восточных регионов страны, где ещё остались работающие фабрики и заводы - до которых руки "демократов" ещё не успели дотянуться...). А пропагандой практически не занимаются. Отсюда - и информационный перекос, а также поражения в информационной (по сути - пропагандистской) войне с оппозицией, на которую также работает ряд западных фондов и сомнительных неправительственных организаций вроде "комитет избирателей Украины", "Опора" и т.д.
Очень важно отличать факты от пропаганды.

Самое интересное - что депутаты с фракции ВО Свобода, сидят в Верховном Совете сразу за Королюком - он на последнем ряду БЮТовской фоакции, а свободовцы - на следующем за ним. Кто не верит или кому интересно - зайдите на сайт Верховного Совета и посмотрите размещение депутатов в зале, там есть схема.

Но мне интересно другое: ПОЧЕМУ МОЛЧАТ БЮТЕРАСТЫ? очему они ни словом не заикнулись про своего "отличившегося" "соратника", не выгнали его с фракции и даже не сделали выговор? По их мнению, держать таких татупедов у себя во фракции - это нормально? Что ж, люди, продолжайте тогда дальше голосовать за оппов лишь за их партпринадлежность, ещё и не такое увидите....

Хтось дав слушну пропозицію що до вибачень від Королюка. Галичани і представники Греко Католиків мають звернутися до Турчинова за вибаченями від ОПОЗИЦІОНЕРА. А ТЯГНИБИК мавби дати в морду.

П"яний бидляк....

ну і позорище цей Королюк. Справжній Петя Бампер.

Пропоную пану Ковалю зібрати підписи і направити їх Турчинову і Яценюку з вимогою зобов"язати неадекватного нардепа офіційно вибачитись перед вірянами різних конфесій, а також галичанами з трибуни ВРУ.

Я- галичанин. Родом з Тернопільщини, яка є частинкою Великої України. Так само як і Полісся, як і Буковина, як і Таврія і т.д. Саме через таких тупих депутатів Верховної Ради Табачників, Колісниченків, Германів, Симоненків і тепер ще й Королюків і їм подібних, ми не маємо сильної держави, а маємо постійні чвари, яка частина України породила більше негідників а яка героїв. Разом з тим вони забувають, що живуть і працюють в Україні, і за ради України і депутатський мандат п. Королюк отримав через те, що голосували за нього і поліщуки, і галичани, і подоляни, і т.д. А те, що він сказав в якісь мірі має ображати всіх українців. Вони мають йому сказати, що вже були недолюди які називали українців і " бидлом". Я попросив би п. Валинтина проглянути цей запис і зробити висновки. Не сприяти розпалюванню ксенофобії і релігійної нетерпимості в Україні. Греко-католицька церква в підпіллі в комуністичні часи боролася словом божим з режимом і понесла сильні втрати серед священиків і прихожан. Якщо Королюк ходить з дружиною в Московську церкву це його вибір . Але ображати вірян греко -католиків йому ніхто не давав такого права. Я попросив би п. Королюка, щоб він вибачився за те що сказав. А колеги депутати мали б йому підказати, що він зробив не правильно. Якщо ти народний депутат це означає, що служити ти маєш всьому українському народу, а не певній групі з народу. Завдання твоє має полягати в служінні цьому народу і не має значення з кого він складається. Сильна держава тільки тоді коли є сильним і єдиним народ в цій державі. І твоє завдання сприяти цьому п. Королюк.

Ну що Дубнівчани обрали "АПАЗІЦІОНЕРА" тепер їжте, в Рівному такий самий "АПАЗІЦІОНЕР" пітекантроп неграмотний.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.