Хто контролюватиме рівненську юстицію?

«Кадри вирішують все» - казав «вождь народів» Йосип Сталін. Як би ви не ставились до радянського диктатора, але він все таки мав рацію. Віддані люди на важливих посадах можуть забезпечити надійний тил і довговічність влади. За призначення саме своїх людей на ключові посади ведеться боротьба, плетуться інтриги. У вир цього процесу, здається, потрапила посада начальника головного управління юстиції у Рівненській області.

 

«Про це знає все місто…»

Про те, що на місце нинішнього начальника головного управління юстиції в Рівненській області з’явились нові претенденти, заговорили ще кілька місяців тому. До недавнього - це були лише чутки. Однак після колегії Рівненської облдержадміністрації, ці чутки почали набирати реальних обрисів.

На засіданні колегії керівництвом області було висловлено невдоволення  роботою нинішнього начальника управління Степана Данилюка. Більше того, чиновники вирішили звернутись до Міністерства юстиції з проханням звільнити чиновника. Цю інформацію, сайту «ВСЕ», підтвердив і керівник обласного управління.

- Колегія облдержадміністрація проголосувала таке рішення, з порушенням всіх регламентів про колегію, – сказав Степан Данилюк.

На уточнююче питання, чи знає він, хто має прийти на його місце, чиновник відповів:

- Оце вже мені не відомо. Хоча вже все місто про це знає, але я не маю морального права про це говорити. – додав Степан Іванович.

Не склало проблем дізнатись про те, про що вже, за словами чиновника, «знає все місто». З поінформованих джерел стало відомо, що на посаду начальника головного управління юстиції претендує керуючий справами Рівненської обласної ради Микола Яцюк. Щоправда, сам пан Микола категорично заперечив цю інформацію.

Микола Яцюк

- Я ні на що (на посаду начальника управління юстиції – прим. авт.) не претендую. У мене є робота і я працюю керуючим справами. І не було ніяких дій і розмов з міністром, – запевнив сайт «ВСЕ» Микола Яцюк.

Але ж як каже народна мудрість: «немає диму без вогню».

Про що мовчать чиновники

За простими ротаціями чиновників у кабінетах, зазвичай ховається перерозподіл сил на владному Олімпі. Наша історія, здається, якраз і є прикладом такого перерозподілу. Але про все по порядку.

Джерела сайту «ВСЕ» в облдержадміністрації підтвердили інформацію, що саме Микола Яцюк є одним з претендентів на посаду начальника управління юстиції. Нібито, пан Микола вже давно висловлював бажання змінити свою мало примітну посаду керуючого справами облради на впливове крісло в головному управлінні юстиції у Рівненській області. Його бажання підкріпилось протекцією впливового нардепа-регіонала і президента Національного університету водного господарства та природокористування Миколи Сороки. Власне Яцюк у місцевому політикумі вважається людиною Сороки. Останній, нібито, після того, як отримав контроль над найбільшим вишом Рівненщини вирішив посилити свій вплив через призначення своєї людини в управління юстиції. Рішення колегії облдержадміністрації є одним з кроків на шляху до мети. Але не все так просто.

Справа в тому, що як повідомляють обізнані у ситуації чиновники, Микола Яцюк не єдиний претендент на омріяну посаду. Не проти зайняти місце начальника управління юстиції й Тетяна Кічата. Зараз пані Тетяна очолює реєстраційну службу Головного управління юстиції у Рівненській області. І саме її кандидатура називається у якості альтернативи кандидатурі Миколи Яцюка.

Тетяна Кічата

Читач може задати питання: «А чому це регіонали конкурують з регіоналами?». Але тут якраз і починається найцікавіше.

Колись одна знаюча людина в розмові сказала: «Не плутайте Сороку і регіоналів – це дві великі різниці». І у випадку з боротьбою за крісло начальника обласного управління юстиції це наочно проявилось. Микола Сорока прагне посилити свій вплив, у той же момент не в захваті від такої перспективи частина місцевих регіоналів. Які на цій посаді воліли б бачити когось більш керованого і лояльного. Чи не найкраще на таку роль підходить саме Тетяна Кічата, яка до того ж є дружиною голови Рівненської обласної ради, регіонала Юрія Кічатого. Такий собі сімейний підряд.

Судячи з тієї інформації, яку вдалося отримати сайту «ВСЕ», нинішній начальник управління Степан Данилюк, має дуже малі шанси втриматись на посаді. Питання стоїть лише в тому, яка група, чиї кандидатури претендують на посаду, виявиться сильніша.

 - Тут питання вже навіть не в сумі грошей і не в зв’язках, - як прокоментував ситуацію, на умовах анонімності, чиновник з обласної влади. - Питання в тому, хто у цій грі виявиться сильнішим і спритнішим.

Коментарі

нарешті буде гідна , розумна та порядна людина - МИКОЛА ЯЦЮК

Мабуть у мого тески спотикач, команда колись була підконтрольна одній людині. все стає на круги своя, Команда спіткнулась на праву і ліву ноги. тільки сліпий не помітить, або той, хто не хоче.

Це є. Є переростановка сил і кадрів. Але радості для опозиції це не пренесе...
Команда то працює і далі єдиним фронтом..

А от опозиція тут явно програє....сміття з хати і всі порізну.
Така в нас політика.

А як показує практика сподіватися треба на команду...

Всім уроком нехай буде.

Хто з ким дереться? В якомусь дивному контексті ви читаєте....Єдина, щоя помічаю, що деруться як собаки лебідь-щука і рак "Опозиція"

Дуже добре, що деруться між собою, як мартівські коти. Менше часу буде доїти рівнян.

Справді, матеріал суперовий. Олексію респект!

Хороша спроба у вас, Микола Сорока ))

Гарний матеріал. Ключова фраза Ви не плутайте Сороку і регіоналів))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.