Очільник Партії Регіонів Костопільщини розповів про коханку нардепа Кучерука

До редакції сайту чесних новин «ВСЕ» надійшов емоційний лист від заступника голови Костопільської районної ради, голова районної організації Партії регіонів Василя Тильмана. В якому чиновник поскаржився на дії народного депутата Миколи Кучерука, розповів про його коханку та будинки в центрі Рівного. Словом, читайте самі.

Ось його зміст без змін та скорочень:

ДАВАЙТЕ БУДЕМО УКРАЇНЦЯМИ, А НЕ ХОХЛАМИ

« Слово честі, ніколи не думав, що обставини змусять взятися, так би мовити, за перо, щоб висловити широкому загалу власні думки з приводу постійного паплюження в засобах масової інформації представників Костопільської районної влади і органів місцевої влади в цілому, моїх однопартійців і мене особисто з боку нашого шановного земляка, народного депутата Миколи Герасимовича Кучерука.

   Здавалося б, людина отримала мандат довіри людей Сарненського, Березнівського та Костопільського районів назагал. Його робоче місце віднині – сесійна зала Верховної Ради України. Та складається враження, що думками він зовсім не там, та й не видно його там і не чути. Моральні принципи не дозволяють мені висловлюватися різко і категорично, адже позиція Партії регіонів і моя особиста, як члена партії та голови її районної організації, полягає в толерантності, повазі до політичних опонентів, а тим більше, до народних обранців державного рівня – ніби й підзвітних виборцям, але недоторканих. Проте мораль для мене, глибоко віруючої в Господа Бога людини, завжди була на першому місці в питаннях принциповості, справедливості, а найголовніше – совісті.

Микола Кучерук

Прикро, але замість того, аби виконувати дані довірливим виборцям обіцянки, Микола Герасимович (та не він перший), мабуть, забув про них. Здобувши свого часу авторитет борця за якусь там справедливість та дивлячись тепер колегам-опонентам  у Верховній Раді просто в очі, скоріше за все заразився їхньою енергією. Бо вона в них є. Пригадую сердечні передвиборні клятви Миколи Герасимовича про те, що він ніколи не матиме стосунків з регіоналами. Всі пам’ятають. Але не всі знають, приміром, про те, що за короткий термін після сходження на свій перший «олімп» наш новоспечений нардеп, правдолюб і великий мораліст М.Г.Кучерук взяв собі у помічники разом з іншими й костопільського представника Партії регіонів. Дякую за повагу до нас та співпрацю, Миколо Герасимовичу.

З висоти депутатського крісла ви сьогодні зверхньо розповідаєте про нашу мораль, не про свою. То давайте разом пригадаємо, як простий інженер став одноосібним власником заводу продтоварів, як решта колег одним махом стали його васалами, а також те, на яких умовах ви привласнили майно та акції хлібозаводу. Невже думаєте, що наші люди такі дурні і затуркані, що ніколи не чули про це? З кожним новим відмитим внеском у торбу власного добробуту, місця для моралі, зрозуміло, там залишалося все менше. Вибачте за прямоту, але слова з пісні не викинеш, тим паче ноти з відомої всім мелодії. Йдучи в нардепи, ви офіційно декларували свій статус, казали, що живете з законною дружиною, а всі в Костополі знають, що злукавили. Що тоді вже проживали зі співмешканкою, якій придбали два будинки, один з яких (той, триповерховий, що в Рівному, поблизу «Текстильника») вже величають не інакше, як Кучеруковим. Не хочу називати прізвище жінки, яку і так нічим уже не здивуєш після такого ось подарунку за сотні тисяч доларів. Бачите, і це всім відомо. А ще люди знають, що ви, місцевий багатій, не хочете офіційно розлучатися із законною дружиною, щоб не втратити половину нажитого разом добра. Шкода. Тільки не жінки, а нерухомості. Де ж мораль?

 А ще ви прославилися перед земляками тим, що без усяких офіційних дозволів накопали батюшкам ставків на межі рекреаційної зони. Людям аж подих перехопило від такої зухвалості, вони колективні листи протесту готували, але ж вам тепер не до них. Проголосували, виконали свою місію, то й мовчіть, мовляв. Так виходить? А де, знову ж таки, ваша загальновідома мораль?

Звертаюся тепер до читачів: скажіть, будь ласка, ви чули коли-небудь, щоб представники провладної Партії регіонів лили бруд на своїх опонентів? Ні в області, ні в районі такого не було ніколи. Пан же Кучерук, єдиний і неповторний від «Батьківщини», «видав» у цьому плані «на гора», розуміючи, що дешевий авторитет дасть необхідні дивіденди. Добре, сталося те, що сталося. Миколу Герасимовича обрали народним депутатом. Тактика, так би мовити, спрацювала. Тактика хамських нападок і занебесних обіцянок, за які доведеться ще відповісти, довела до Києва. То працюй, здавалося б, на народ конструктивно і відповідально. Та де там! Знову нападки на регіоналів, знову особисті амбіції, дешевий популізм. Тож не з доброго дива хочу запитати Миколу Герасимовича: шановний, якої влади вам іще треба, щоб самоствердитися остаточно?

В Костопільському районі триває чи не революційний бум: будуються дороги, дитячі садочки, оновлюються, осучаснюються заклади медицини, інші об’єкти соціального значення, заклади культури тощо. Такого не було у нас впродовж багатьох останніх років. І люди це бачать. Тепер скажіть мені, шановні краяни, а що конкретно зробив для району Микола Герасимович Кучерук? Як народний депутат, а не як власник торгової марки «Родина». Над цим питанням я думав довгий час, але нічого так і не згадав. Бо нічого й не було. Нічого, крім бруду, брутальності і нахабства, яке переходить вже всі межі і змушує задуматися: а чи того «месію» взяли на поруки виборці?  

Мені неприємно говорити про це. Але був змушений сказати, бо з такою людиною як М.Г.Кучерук треба говорити на її мові. Сподіваюся, що відповідні висновки зроблять усі, і ми перестанемо бути хохлами, а як справжні українці разом боротимемося за майбутній добробут. Ми відповідальні за це перед сучасністю, історією і власними дітьми. Мабуть, досить чвар та наклепів, Миколо Герасимовичу. Давайте працювати задля інтересів громадян, щоб ні мені, ні вам не було соромно дивитися їм в очі. А то навіть не солідно якось.

За дорученням однопартійців Василь Тильман, заступник голови Костопільської районної ради, голова районної організації Партії регіонів

 

Нагадаємо, що навесні 2010 року працівники управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Рівненській області перевірили близько 250 дипломів голів і заступників обласних, міських та районних адміністрацій Рівненщини, і станом на квітень 2010-го жодних порушень не виявили. Між тим використання завідомо підробленого документа вважається злочином, за який Кримінальний кодекс передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто до 850 гривень), або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Тим часом у розпорядження редакції “Рівненської правди” потрапили копії двох документів. Перший – диплом спеціаліста №089562, від 25 червня 1999 року, Київського національного економічного університету за спеціальністю «облік і аудит», виданий на ім’я Тильмана В.І. Другий – лист начальнику Управління Служби безпеки у Рівненській області Качуровському С.Б. від 21.02.2011 №01/20-264 від ректора Київського національного економічного університету ім..Вадима Гетьмана. У документі йдеться: «На Ваш запит від 18 лютого 2011 року за №28/120 ДВНЗ «КНЕУ ім..В.Гетьмана» повідомляє, що серед випуску студентів 1999 року Тильман Василь Іванович не значиться, диплом серії ЛЗ№089562 з державних майстерень у 1999 році до КНЕУ не надходив». Лист підписаний ректором закладу А.Ф.Павленко.

Василь Тильман

Василь Тильман – відома у області людина. Депутат Костопільської районної ради та заступник голови Костопільської райради. Донедавна Василь Іванович обіймав посаду першого заступника голови Костопільської РДА.

Редакція “Рівненської правди”  відразу зателефонувала до приймальні Костопільської районної ради, аби домовитися або про особисту зустріч з Василем Івановичем, або отримати коментарі телефоном. На жаль, секретар повідомила, що з 5 серпня останній перебуває у відпустці. Тоді ми звернулися народного депутата України Миколи Кучерука, який свого намагався з’ясувати чи справжній диплом використовує Василь Тильман.

До мене, як до народного депутата на прийом звернувся мешканець Костополя пан Снітчук. Він був переконаний, що у 2010 році Василь Тильман – на той час перший заступник голови Костопільської РДА, використовував фальшивий диплом про вищу освіту. Свого часу, а саме у 2011 році за сказаним фактом Рівненською обласною прокуратурою була порушена кримінальна справа і направлена до міліції. Однак у жовтні 2012 року справу №20/61-11 від 4 серпня 2011 року здали в архів Костопільського РВ. Тож, я скерував два депутатських звернення – на Генпрокурора Пшонку та Міністра Захарченка з проханням провести розслідування та вжити відповідних заходів. Від імені Захарченка мені повідомили про те, що розгляд указаних у заяві відомостей здійснюється управлінням МВСУ в Рівненській області за дорученням і під контролем Міністерства  в межах компетенції (18 червня 2013 р. №10476/3р). А заступник Генерального прокурора України Пришко повідомив, що моє звернення скероване для вирішення прокурору Рівненської області, якому доручено організувати перевірку (17.06.2013 №04/2/4-1279-13).  Начальник УМВСУ в Рівненській області Василь Лазутко у відповіді на звернення повідомив, що така справа і справді розслідувалася. Був установлений факт подання Тильманом диплому про вищу освіту у КНЕУ до Костопільської РДА під час перебування на посаді першого заступника голови РДА, а також спростовано факт навчання у даному вузі та отримання ним диплому про вищу освіту.  Однак під час досудового слідства становити місцезнаходження оригіналу диплому для проведення його експертного дослідження не представилося можливим. Натомість, Тильман звернувся із заявою про крадіжку диплому із автотранспорту. Свілідство зупинили, і прокуратура не визнала його як незаконне та необґрунтоване. 17 червня 2013 року слідче відділення Костопільського РВ внесли відповідні відомості матеріалів кримінальної справи до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за попередньою правовою кваліфікацією передбаченою ч.4 ст.358 ККУ та розпочали досудове розслідування.

Схоже, скандал між впливовими костопільчанами тільки розгорається і перейшов в публічну фазу. Тому чекайте на нові коментарі дійових протистояння. 

 

Коментарі

довго ,очевидно, лопатою працював,щоб розкопати історію про "чесного українця" тильмана і велелюбного "правдолюба" кучИряка:))де вже ригі і навіть на обласному рівні кучиряку бойові півні так засандалили по самі гланди,шо аж дух збило,і слова сказати не міг з приводу прольоту повз посади голови облради:))

Андрій Андрощук,Тильман ні одної копійки не вкрав за 4 роки будучи при владі,він не будує собі хати,живе в квартирі.І Тильман би це все неписав якби не Кучерук кожного тижня не поливав би гряззю Тильмана,і з твоєї сторони негарно обзивати людину якій ти в очі це ніколи не скажеш,страшно буде повірь.

По перше скажу,Тильман ні разу партію не міняв,по друге на кредити може й кидав такий тоді час був,багато хто таким займався,ви кажете кидав людей на кредити,а зараз депутат,а ти подивись скільки людей набагато гірших за Тильмана у депутата.

так тож-тильМАН,хоч і Василь:)) Цікаво.він українець, чи хохол?:))

Про Кучерука дійсно багато чула нехороших слів, а ось з "правдолюбом" Тильманом особисто мала справу. Ну "дуже чесна людина". Прикриваючись регіонівськими високопосадовцям з Рівного виписував продукцію, обіцяв віддати гроші і пропадав назавжди. На телефонні дзвінки не відповідав. А зараз вже пепебіг в другу партію.

Знаєм ми багато про Тильмана і монаха в одному лиці. Кидав людей на кредити, і зараз депутат!!!! Просто смішно...

Да, просрали Костопіль, на весь світ рознесли..... Хлопці Вам треба спідниці носити, а не у владі сидіти...
PS профффесорська влада,однако....

Как ни крути, а саркофаг над 4 энергоблоком ЧАЭС только при ПР и Януковиче начали РЕАЛЬНО строить а не балачки болтать (уже почти построили кстати). Новые мосты, станции метро, транспортные развязки, инфраструктурные проекты. Не ударили в грязь лицом при проведении Евро-2012, хотя при помаранчевых вредителях всё к тому шло. Развивается альтернативная энергетика и ищутся новые источники поставок газа вместо газпромовской монополии, плюсы работы власти можно еще перечислять долго. А люлеботам лишь бы грязью полить и пропагандировать на выборах голосовать за вредителей-компрадоров, которые кроме как развивать торговлю китайским барахлом (в лучшем случае) - больше ни на что не способны. Пудрить мозги Юлькиными риторическими приёмчиками (эн-эл-пи, гипноз и другие психотехнологии массовой манипуляции сознанием) а тем временем дерибанить бюджетные деньги и кредиты МВФ.

Навіщо Батьківщині в якої рейтинг і так падає ще мати в своєму складі таких низькоморальних людей??Не вже апазиція думає що люди такі тупі і не бачать якими безпредельщиками є депутати від опизиції на Рівненщині, а особливо в нас на Костопильщинні.

КУЧЕРУК І БРОШУК- ДВОЄЖОНЦІ. ЧОМУ БАТЬКІВЩИНА ТАКИХ ТРИМАЄ І ПОВАЖАЄ.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.