У Рівному невідомі розміщують білборди від імені мера

У Рівному зріє черговий корупційний скандал. Міський голова Рівного засвітився в розміщенні власної реклами в центрі міста без відповідних договорів та оплати. Білборди розмістила одна з місцевих компаній, яка мала суперечку з очільником міста щодо вартості реклами в місті. Такі дії можна вважати проявом корупції.

Громадських активістів на початку серпня обурило масоване розміщення білбордів з вітанням міського голови з нагоди Дня міста. Особливе скупчення вітальних площин спостерігалось в центрі міста біля колони Божої матері. Тому громадськість вирішила поцікавитись, за які кошти їх було розміщено. Ось яку відповідь надіслали чиновники з Рівнеради депутату обласної ради Олексію Бучинському:

На виконання доручення міського голови Рівного В.Хомка стосовно Вашого депутатського звернення № 10 від 23.08.2013 року, виконавчий комітет Рівненської міської ради повідомляє про наступне:

1. Кількість площин на яких було розміщено привітання міського голови В.Хомка з Днем міста протягом серпня-вересня 2013 року  м. Рівне - 7;

2. Виконавчий комітет Рівненської міської ради договорів щодо розміщення та друку рекламних площин не укладав.

3. Кошти міського бюджету на виготовлення (друк) та розміщення рекламних площин не використовувались.

Дивна річ, погодьтесь? З якої то радості хтось буде розміщувати чужу рекламу безкоштовно? Хіба нас з вам хтось годуватиме безкоштовно в кафе, стригтиме в перукарні, везтиме в громадському транспорті? Ні. Тоді звідки така доброта?

Скажете їх розміщували як соціальну рекламу… Законодавство чітко розмежовує вітання чиновників та соціальну рекламу. А на білбордах навіть не вказано, що Володимир Хомко - міський голова Рівного. І жодна приватна газета з доброї волі не розміщатиме вітання мера безкоштовно. Тим паче коли треба оплатити дизайн цих вітань, їх друк, поклейку та оренду самої рекламної конструкції.

Давайте порахуємо: дизайн – від 100 гривень, друк кожного постера – 200 гривень (разом 1400 грн), поклейка  ще гривень 700 за всі, оренда одного білборда в центрі -1300 гривень.

Ото все вітальне задоволення (7 білбордів) невідомим людям обійшлося майже в 12 тисяч гривень. Гарний подарунок для міського голови, який він погодився прийняти. А як же інакше? Якби їх повісили без його відома, то давно би вже дав вказівку їх зняти.

Далі цікавіше. Хто ж той благодійник? Як вдалося з’ясувати сайту «ВСЕ» конструкції поблизу Колони Божої Матері належать рекламній агенції «5+», керівником якої є Лілія Кректун. Вона ж в той же час очолює Асоціацію рекламістів Рівненщини. Її прізвище відоме в місті через скандал з вартістю реклами. Рівно рік тому на засіданні Рівненського міськвиконкому чиновники планували проголосувати за підвищення у півтори рази тарифів за розміщення зовнішньої реклами у нашому місті. Однак на захист інтересів рекламісті виступила саме Лілія Кректун, як керівник асоціації.

У підсумку вартість реклами не підняли. Натомість на рекламістів «повісили» програму безкоштовної заміни газового обладнання для ветеранів Великої Вітчизняної війни, інвалідів та малозабезним. Рекламісти вирішили самі зібрати 90 тисяч гривень на заміну газового обладнання пільговикам. Така от справа.

Ми не стверджуємо, що саме ця фірма чи асоціації оплачувала вітання міського голови. Можливо це зробили якісь друзі чи фанати мера. Однак справа дуже тхне гоголівськими «борзыми щенками». Адже очільник міста отримав можливість «попіаритись» за чужий рахунок.

 В рамках цієї теми ми готові розмістити думки та коментарі усіх героїв цієї публікації. 

Коментарі

Скоріше невідомий мер розміщує біл-борди про мера

Аби на мера погнати....інфопривід же є :)

Як яка, соціально не захищений Хомко, вимагає його пропіарити!

От про що і йде мова. яка ж тут соціальна реклама. 

Наївні як діти. Перед 24-25 серпня всі рекламні конструкції в Рівному віддали під "соціальну" рекламу. Добровільно-примусово. Продзвонили з адміністрації і сказали, або, або закриємо. В очі-ніхто звісно не підтвердить. Але ви ж журналісти, копайте.

Бред. Мер не такий дуракю

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.