У Рівному Луценко обіцяв бути посередником між народом та опозицією

Сьогодні, 17 вересня, відбулась зустріч представників місцевих ЗМІ із екс-міністром, політиком, який не так давно вийшов з в'язниці Юрієм Луценко, котрий представив свою «Третю республіку».

Скуштувавши кави в компанії Віктора Матчука до конференц-залу Юрій Луценко завітав з незначним запізненням. Вже з перших хвилин спілкування стало очевидно, що розмова буде змістовною. Його хід думок прозорий і зрозумілий. Ну що ж, якщо і справді буде так, як він говорить, то вже незабаром наше життя зміниться…

Розпочав пан Луценко з розповіді про діяльність «Третьої Української Республіки» та опису роботи її команди:

- Команда «Третьої Української Республіки» (надалі «ТУР», - прим. авт..) – це громадяни України, які відчувають свій обов’язок радикально змінити життя в нашій країні. Ми об’єднуємося, щоб відновити віру людей в те, що зміни можливі. Але на відміну від політичних партій ми вважаємо, що для цього треба змінити не тільки Януковича, але і систему, що породила його, – відзначив Юрій Луценко.

Поразка Майдану, на думку Юрія Віталійовича полягає у тому, що народ голосував серцем за людину, а не розумом за програму і команду на чолі з лідером:

- За два роки проведених у в’язниці, мені стало ясно, що під час Помаранчевої революції не було ані команди, ані чіткої програми. А згодом переконався, що не було й лідера. І тепер, навчившись на гірких помилках минулого, ми не маємо наступати на ті ж граблі, і розпочати готуватись до виборів 2015-го повинні вже зараз. Варто для себе усвідомити одне – кожен кандидат повинен чітко відповідати на запитання виборців: «Як відновити справедливий суд, як налагодити конкурентну економіку, як забезпечити повноцінне самоврядування, аби воно не було таким жебрацьким, як сьогодні, як інвестувати в майбутньому медицину і освіту, як створити спільну для всіх українців культуру, аби бути гордим за неї?». І відповідь має бути чіткою, як говориться у народі: не словом, а ділом!.

Щодо майбутніх президентський виборів 2015 року,  пан Луценко заявив:

- Наразі ми маємо трьох кандидатів у президенти на волі та одного - у в’язниці. І до сих пір від жодного із них я не почув програму дій у перший рік влади і хто буде командою виконавців цих дій? Як тільки я це почую – першим скажу, що у нас вимальовуються серйозні зміни в країні, і зроблю для покращення держави все, що вмію. Мені вже пропонували повну фінансову підтримку з боку деяких олігархів, але я відмовився. Я ж не агітую за себе, згідно рішення суду я навіть не можу кимось бути протягом трьох років. - сказав Юрій Віталійович

В ході самої конференції журналістами була задана низка запитань, які загалом стосувались політичної тематики. Окрім цього, у Юрія Луценка поцікавилися: яку суму він потратив на ефіри у Рівному. Лідер «Третьої Української республіки» зазначив, що жодної копійки не було заплачено місцевим ЗМІ:

- Якщо щось і платили, то мені про це невідомо.

На допомогу Луценку прийшов його друг - журналіст Сергій Штурхецький:

- У нас черга, всі запрошують. Я навіть телефон не беру, всі ефіри безкоштовні. Проплачені були лише анонси і це дуже невелика сума грошей.

З огляду на недовіру рівненських ЗМІ до політики, ми можемо лише повірити «на слово» Юрію Луценку.

Разом із тим існують і інші проблеми гострі та злободенні для українського суспільства і сподіваємося, що «Третя республіка» реалізує свої плани. Зокрема і про люстрацію: очищення та набору нового персоналу для нової системи правопорядку. А ми лише нагадаємо Юрію Луценку його ж слова: отримуючи владу та гроші людина здатна змінюватися…

Коментарі

Штурхецький нормальний дядько, але як повірив у Луценка...незнаю..всі так ото набираються після відсидки...
ССилка робить з людишки людину і патріота.?

А чого не робити було реформ коли при владі були?
Ющенко казав Морду ловити...
Не знаю а зараз є команда?
І скільки їх прийде? Знову не домовляться...
Команда може бути строката партійно, але працювати....як кажуть поганому танцьору завше щось не так.
Мутно щось дуже....нащо ще одна прослойка між народом і партіями? для зіпсутого телефона...

Немає ні опозиції, ні третьої республіки. Луценко просто рветься до влади - ніяк не може забути як добре бути "на коні". А величні слова залишаться лише словами.

Знаємо що є народ, є влада, а опозиція хіба є? Купка БЮТоголових і Свободівських політиканів це хіба опозиція? Вони воюють з собою а не з владою. БЮТ дружить з Берташем а з Хомком повний "шоколад", Свобода нападає по вказівці Регіонів на БЮТ, Хіба це опозиція?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.