У Рівному Юрія Луценка "насварили" за Віктора Матчука

Вчора, 17 вересня, у великій залі будинку Федерації профспілок відбулась зустріч Юрія Луценка із рівнянами. На зустрічі пан Юрій розповів про «пароль» під назвою «Третя Українська Республіка» та анонсував спільну поїздку по країні з Віктором Матчуком заради організації «перевороту».

 

На зустріч до Луценка прийшло чимало людей. Серед них політики, громадські діячі, журналісти, студенти та усі, кому не байдужий політичний стан країни.

Виступ розпочався фактично сповіддю Юрія Луценка перед рівнянами (до слова, це лише другий виступ Луценка перед громадою після виходу з в’язниці). На початку промови екс-міністр внутрішніх справ офіційно попросив вибачення у рівнян за помилки, які були допущенні ним у минулому. Потім поділився спогадами про час проведений у стінах Менської колонії, згадував підтримку своєї дружини, повагу зі сторони «зеків».

На зустріч з Юрієм Луценком прийшли політики та громадські активісти

Пригадав і 2005 рік, коли Юрій Луценко зрозумів, що у тодішнього Президента Віктора Ющенка не було ні плану по розбудові країни, ні достойної команди для цього.

- Він переміг, але він ніколи не говорив, що збирається робити після перемоги. Це жахливо, я думав, що у нього, як у найкращого банкіра світу, як тоді говорили, стовідсотково мав би бути якийсь план. Я для себе розумів, що Віктор Андрійович має хорошу команду. Ну як, у людини, яка набрала такий великий відсоток на виборах немає команди? Але її не було. Ющенко вважав, що він буде новий Кучма, але у вишиванці і тому нічого не змінювалось, – сказав Луценко.

Читайте також: Луценко у Рівному пив каву з екс-нардепом Матчуком. ФОТО

Пригадалась і «Помаранчева Революція», де у формі діалогу (а часом і сварки) мова зайшла за те, що люди не стояли на Майдані за Ющенка, а виходили проти Януковича. Перепало й нинішньому Президенту Віктору Януковичу:

- Я думаю нам потрібно розповідати, що бандити є головною діючою силою в Україні. Ми знаємо, що сьогодні держава працює на одну мафіозну сім’ю і це напряму знищує перспективу нашої країни. Зараз в Україні жити неможливо, можна лише виживати! Нас усіх загнали у безвихідь. Людям стало настільки важко, що вони перестали вірити у будь-що. А чи є вихід? Вихід є! - запевнив лідер «Третьої Української республіки».

Цікаво, що зал дещо з іронією сприймав критику сучасної влади. Подеколи люди пенсійного віку вигукували гнівні фрази.

- Якщо в країні немає закону, то країною правлять злодії у законі. Сьогодні у кожній області є «смотрящий», який керує всіма фінансами і роздає вказівки держслужбовцям, міліціонерам, суддям. Це бандитська піраміда, гангстерська держава. Ми повинні добитися нової міліції, об’єктивної прокуратури, бо без цього не запрацює справедливість, а без неї немає бажання жити у такій державі. - продовжував далі Юрій Віталійович.

Після таких слів кілька присутніх у залі підняли руки, аби взяти слово і пролунало цікаве запитання:

- Запитання стосовно «смотрящих» у кожній області. Якщо Ви говорите, що такі існують у кожній області, то потрібно називати їхні прізвища. Назвіть, будь ласка, прізвище «смотрящого» нашої Рівненської області. Бо поки є голова облдержадміністрації – пан Берташ. Поки він «смотрящий»?

Але Луценко на це запитання відповіді не дав. Зазначив, що лишень володіє інформацією про «смотрящих» у Києвській, Тернопільській, Сумській, Одеській областях. Але зауважив, що якщо необхідно - дізнається і про Рівненську.

Запитання оживило аудиторію і під такий активний настрой пан Юрій почав розповідати про «Третю Українську Республіку». Зайшла мова й про опозицію, яку сьогодні представляють Кличко, Яценюк, Тягнибок – у парламенті, та Юлія Тимошенко – у в’язниці та про варіанти усунення Віктора Януковича від влади.

Читайте також: У Рівному Луценко обіцяв бути посередником між народом та опозицією

У ході оповіді у залі чоловік на ім’я Микола не стримався і викрикнув: «Що Ви за «Третій Рим» тут організовуєте? Що воно Вам дасть на виборах?».

- Або я так погано пояснюю, або Ви мене не розумієте! Слухайте ще раз, я не буду висувати свою кандидатуру на вибори, я лишень допомагатиму опозиції скинути з влади Януковича, - на підвищеному тоні відповів Луценко.

А розлючений пан Микола з іронією у голосі продовжував: «Із ким? Разом з Матчуком?».

- Разом з Матчуком, разом з Вами та опозицією! – стримуючи гнів відповідав пан Юрій.

Його співрозмовник із залу зіронізував: «Ага, я Вас почув і мені все з цим ясно!».

Увесь цей час Віктор Матчук знаходився у коридорі, але почувши своє прізвище – відразу зайшов до залу.

Декому з присутніх, вочевидь, не сподобалось, що з Луценком Віктор Матчук

- Послухайте, я пропоную кращий варіант, ніж просто сидіти на дивані і критикувати Матчука, Петрука чи ще когось іншого! Матчук не сидить в «Регіонах» і не бере в них гроші. Він так само, як і я сьогодні впирається лобом і говорить, що кине все і поїде по країні. І ми зробимо той переворот. Для чого ж я вас всіх сьогодні тут зібрав? На мітинги від опозиції виходять тисячі, а нам необхідно сто тисяч і тоді ми переможемо! - апелював Юрій Луценко.

- А от Ви і виведіть! - дорікнули із залу.

- То я Вас сьогодні і запросив, щоб коли я вийду, зі мною Матчук і Ви із сім’єю. Щоб ми усі разом і повалили режим Януковича! - підсумував Луценко.

Після цього аудиторія настільки оживилась, що модератори заходу мусили коректно закінчити зустріч і у швидкому темпі відправитись на зйомки для місцевого телеканалу.

Коментарі

Блазень.

Ах, Віктор Йосипович, друже,
Куди подівся? Де пропав?
Давненько ми тебе не чули
Можливо десь на сонці грівся?
Чи знов господаря шукав?

Колись у «Нашій Україні»
Ти Віті віддано служив
І навіть з Віктором прем’єром
В той час ти не погано жив,
А потім Вітя, ти з «Ударом»,
Як лист осінній пролетів.
Ми думали тебе забудем,
Що згасла зіронька твоя
І тут з’явилась третя сила,
А ти вже там –от дивина…

Юрко добра не забуває,
Він дуже добре пам’ятає
Хто брату рідному, Сергію,
Колись мандата подарив.
І хоч з Сергієм ви на двох
Лише пів строку відмотали
Та пільги на усе життя,
Як депутати ви узяли…
А Юра знову всіх збирає
Хто разом з вами пролетів,
Тих хто для рідної країни
На грам нічого не зробив…

Більше людей не підманути,
Вони навчились розрізняти
Де люди чесні і порядні,
А де –одні шути безвладні.

Двопартійність типу Ахмет проти Пупса

Юра на іміджі переслідуваного режимом...хоче виїхати...але насправді це не дуже працює.
Має би бути двопартійність.
До того іти.
Якщо є влада сильна то має бути і опозиція така...і вони один одному потрібні для розвитку..

А так то просто пустослівя.

Брехун Луценко взяв до компанії брехуна Матчука - і вони хочуть повести за собою людей. Їм би перед людьми навколішки падати і каятися!

Даремно ти, Юра, за Матчука "мазу тянеш". Матчука навпаки"опускати" треба за ті "бочини" , що він натворив, він реальна "криса",а з крисами тема не проканає.

Приїхав сідєлєц-тєрпіло і понарозказував Казки Вєнского лєса, тіпа до нього дойшло, що все що було до цього це єрунда, а зараз він знає як зробити добре. Брехун той Луценко Першої Гільдії. Про Матчука також збехав. Матчук- опозиціонер, грошей від влади не бере. Ну це ж 100% брехня. Нехай би краще про тендери матчуковські розказав, про те як Матчук умудрився 100 мільйонів освоїти , тобто вкрасти, коли був Губернатором. І звагалі, що в Матчука що в Луценка рильце не те що в пушку, в них рильця в хорошій щетині-два сапога пара. З такими тільки в прірву можна попасти.

Та нехай би були ті плакати, цікаво що ж там на них написали. Думаю Луценка плакатами не сильно налякаєш. Члени правої партії, виложіть їх в інтернеті, подивимось на абструкцію. А те що Луценко комусь дзвонив то це виглядає смішно

Це ще раз доводить... що партія про яку ви кажете ... аторитарна, а її члени нічого неварті

Журналіст написала дуже якісно, як на мене

Ну не вірю я Луценку! Одна з правих партій хотіла зробити йому абструкцію, плакати принесли, але, Але Юра домовився в Київі з їхним провідником і по телефому той відмінив акцію...Юра і тут домовився. Це черговий раз доводить НЕ ЩИРИЙ він...а ти пишеш - тримає удар. Не здатний.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.