Турчинов наказав рівненській «Батьківщині» розібратись з «садівниками»

Як стало відомо сайту «ВСЕ», після публікації нами матеріалу про причетність родичів депутатів і наближених до них людей до розподілу міської землі, в ситуацію втрутилось вище партійне керівництво «Батьківщини».

 

Виявилось, що 29 серпня на електронну адресу громадської приймальні ВО "Батьківщина" надіслали листа з наступним текстом: «Ось ваша правда і авторитет серед людей». Далі було посилання на нашу статтю "Садівники» Рівнеради: Хто хоче отримати 67 ділянок міської землі?".

Пізніше, як повідомили в прес-службі Рівненської обласної «Батьківщини», до Рівного надійшов лист за підписом заступника голови партії Олександра Турчинова з вимогою розібратися в ситуації й доповісти. Днями відповідь за підписом виконуючого обов’язки голови Рівненської обласної «Батьківщини» Миколи Кучерука була відправлена до столиці. А копія відповіді – на адресу редакції сайту «ВСЕ». Подаємо текст повністю:

«Щодо розгляду звернення, надіслане редакцією на адресу громадської приймальні партії ВО «Батьківщина» стосовно виділення 67 ділянок в м. Рівне під садівництво, повідомляємо наступне.

Питання про ставлення депутатів фракції політичної партії ВО «Батьківщина» в Рівненській міській раді щодо виділення земельних ділянок мешканцям міста Рівне було розглянуте на розширеному засіданні бюро обласної партійної організації ВО «Батьківщина» 11 липня 2013 року. Рішенням бюро депутатів було попереджено щодо наслідків голосування при вирішенні питань права власності земельних ділянок всупереч рішенням партії ВО «Батьківщина» та зобов’язано їх при вирішенні даних питань категорично дотримуватись вимог щодо запровадження прозорих процедур в процесі набуття прав власності на земельні ділянки.

Виконуючий голови обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Кучерук М.Г. 25 липня  2013 року виступив на другому пленарному засіданні сесії Рівненської міської ради з викладенням чіткої позиції партії з питань земельної політики і дав інтерв’ю представникам засобів масової інформації.

Інтерв’ю Кучерука М.Г. представникам засобів масової інформації додається».

До відповіді було додано текст інтерв’ю Миколи Кучерука, опублікованого в газеті «Рівне вечірнє». В ньому зокрема, про вищезгадані земельні ділянки, йдеться наступне: «Фракція “Батьківщина” повинна проголосувати за рішення щодо відкритого поіменного голосування з господарських, комунальних, соціальних, земельних та інших питань… Якщо механізм виділення земельних ділянок під садівництво не є зрозумілим, прозорим і доступним для всієї громади Рівного, питання не повинно розглядатися на сесії — його треба знімати… Як в.о. голови обласної партійної організації «Батьківщина» буду виносити на розгляд бюро (якщо потрібно, і на президію політради партії) питання про виключення таких людей (депутатів, які не виконають рішення партійного бюро – авт.) з партії «Батьківщина».

Щоправда, кадрові ротації у фракції «Батьківщина» у Рівнераді, схоже, можуть відбутись незалежно від результату голосування. Раніше, в інтерв’ю сайту «ВСЕ» Юрій Запорожець сказав, що подав заяву про відставку з посади голови фракції.

Як вирішиться питання стане зрозуміло вже 26 вересня, коли має відбутися третє пленарне засідання сесії Рівнеради. На ньому вкотре планують розглянути питання скандальних земельних ділянок. І схоже, як би воно не вирішилось, у розстановці сил в сесійній залі відбудуться зміни.

Коментарі

Зверху вважали що побісяться дітки і перестануть...а коли стало очевидним те, що земельна справа лише набирає оборотів, дали відповідну вказівку...от тільки трохи призапізнились...все виплило на зовні!

Да опозиція всі брехуни. Не можуть навіть між собою договоритися.

Хоч ти розумієш те що земля Мамчура та садівництво на нуль множать всю Вашу фракцію?

Ніякого спеціального. Там проста хитрість. В одному випадку питання відправляли на допрацювання. А в іншому - були рішення суду.

Треба спасати репу..от і пишуть тепер які оперативні мол і справедливі :)

Земля Мамчурів (№31-а по 16 Липня) ,за минулий рік вже скільки разів виносилась?Там діє якийсь спеціальний регламент і закон?

За законом і регламентом, ні Грещук ні Хомко вже не можуть зняти це питання з порядку денного. По ньому має бути рішення ссесії (прийняти, відхилити, відправити на доопрацювання). Якщо питання буде відхилено, то за регламентом, повторно воно може бути винесене на сесію не раніше ніж через рік. Така процедура. От і побачимо 26 вересня яке рішення буде прийняте.

З Богам,а АМЕН!!!!

Кому вірити? "БатькІвща" виправдується що вона хороша а "Свобода" їх мочить, мабудь бореться за електорат, А де правда? Факт один депутатам віри нема. Опозиція і "Свобода" такіж самі брехуни як і іньші. "Свобода" "Батьківщину" знищить і перебере собі електорат "Батьківщини".

Не дивлячись на це,член Батьківщини Грещук виніс на сесію ці ділянки.Отримають земельку за тепло і всією фракцією перейдуть до регіоналів?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.