Рівнянин розповів як сфальсифікувати вибори в Німеччині

Німці дуже довіряють результатам виборів. Це логічно, адже нарікань чи доказів неправдивості виборів не було вже багато років. Але уявімо, що вибори до Бундестагу проводили українські чиновники, а балотувались українські політики.  Скажімо, Віктор Янукович чи Юлія Тимошенко.

З самого початку зауважу, що це лише припущення. І у більшості німецьких читачів це викличе здивування. Вони скажуть: «Це нісенітниця! Такого ніколи не станеться!» Але давайте про все по-порядку. 10 кроків можливої фальфікації виборів в Німеччині:

 

  1. Партії-маріонетки. Українські політики часто люблять розпорошувати голоси конкурента завдяки низці псевдо партії. У такому випадку на виборах до Бундестагу буде зареєстровано не два десятка партій, а півсотні. І опозиційний виборець губитиметься серед їх розмаїться. Тим часом провладні голоси зберігатимуться.
  2. Чорний піар. Законослухняні німці зазвичай не порушують вимоги законодавства про рекламу та про вибору. Наші ж політики поливали б брудом одне одного всіма доступними і не доступними способами. На вулицях би поширювали паперову агітацію на конкурентів, де змальовували їх людожерами, педофілами та брехунами.
  3. Підкуп виборців. Рівень заможності німці хороший, тому навряд чи вони брали б приклад з українців і змінювали свої електоральні симпатії через пакет з гречкою чи 200 євро, які отримані від представників кандидата. На жаль в України такий спосіб впливати на голоси виборці дуже популярний.
  4. Списки виборців. Німці голосують на дільницях за місцем проживання. Голосувати можна тільки там де твоє прізвище в списку. Якби вибори робили українські провладні чиновники, то чимало прихильників опозиційних партії просто не змогли б проголосувати. Бо їх імена дивним чином зникли б з списку виборців. 
  5. Голосування по пошті. В Україні чимало порушень припадає на голосування в дома. Де члени ДВК з спеціальною скринькою ходять додому до мешканців, які через стан здоров’я не можуть прийти на дільницю. Що ж стосується голосування по пошті, то не виключено, що підконтрольна владним політикам пошта просто «губила б» листи від прихильників опозиції, а тим часом на дільниці надходили б фальшивки. Або члени комісії замінювали їх безпосередньо перед відкриттям. 
  6. Бюлетені на виборах до німецького парламенту не мають ступенів захисту та друкуються на звичайному папері. Крім того вони не мають порядкових номерів. А у одному бюлетені одразу і кандидати по округу і партії. Що дає додаткові можливості для фальсифікації.
  7. Підрахунок голосів на дільниці. На дільницях в Німеччині зазвичай працює від 6 до 8 людей.  І бюлетені рахують дуже швидко. Член комісії від провладної політичної сили може зіпсувати опозиційні бюлетені або неправильно їх порахувати.
  8. Транспортування. Папку з бюлетенями та протокол від дільниці до кружної комісії на своєму власному транспорті. Де гарантії  того, що голова комісії просто не замінить бюлетені та протоколи на інші? Так партія влади може отримати більшість голосів на дільниці.
  9. Кількість депутатів. У Німеччини кількість депутатів Бундестагу може змінюватися в залежності від результату виборів. В Україні в цій ситуації провладна сила просто б збільшила свою фракцію до необхідних для більшості розмірів. 
  10. Корупція, купівля голосів депутатів. Зараз Ангела Меркель опинилась в ситуації, коли для більшості їй не вистачає п’ять голосів. Тому потрібно створювати коаліцію. Українська ж провладна політична сила, просто підкупила б необхідну кількість депутатів з інших фракції і поросила їх приєднатися до команди влади.

Все написане було б можливим в Німеччині якби у них голосували виключно українські виборці. На відміну від німців, українці активно  не відстоюють свої права і свободи, дозволяють політикам обманювати і фальшувати результати виборів. Жоден з перерахованих кроків в принципі не був би можливий в Німеччині, адже низка протиправних дій викликала би величезну хвилю скандалів. Перефразовуючи відому фразу колишнього президента України Леоніда Кучми «Україна – не Росія» - «Україна – не Німеччина».  Ні нам українцям не потрібні німецькі політики. Політики скрізь однакові. Нам потрібні такі виборці як німці. Свідомі і готові контролювати діяльність політиків.

З Берліну,

журналіст сайту "ВСЕ" Юрій Дюг.

У попередніх матеріалах ми проаналізували виборчу систему в Німеччині, роботу місцевих виборчих комісій. Також під пильним аналізом опинились і виборчі кампанії партій

Рівненський погляд на вибори до Бундестагу-2013. ПІДСУМОК

Ключові слова: 

Коментарі

Цікаво також було би знати, як Юлію Тимошенко сприймали в Німеччині після, так званих, газових угод

Дуже гарна розповідь про перебіг демократичного голосування у Німеччині. Стільки цікавого! Якщо можна напишіть наступну статтю про А. Меркель в українському виборчому процесі.

Пане Юрію! Стаття мене " просто вразила" ! Перш за все, така аналітика, і проведена паралель, що аж смішно... Особисто в мене склалося враження, що потрібно було чимось забити площу.

Тут нічого дивного... іноземні аналітики, до речі, з тіє ж Німеччини, провівши відповідні обрахунки та дослдження дійшли висновку, що найбільшим підкупом виборців та депутатів займались якраз представники Батьківщини (БЮТу) за прем'єра Тимошенко.

Да опозиція дійсно себе показала. Оце ті не підкупні патріоти.

САЙТ - СПРАВЖНЄ ЛАЙНО!!!

За останні дні стало видно,які продажні депутати із Бюту і опозиції, а ще говорять що хтось когось підкупляє, мабуть по собі судять апазиціонери.

Все Юрій знає:
"Українська ж провладна політична сила, просто підкупила б необхідну кількість депутатів з інших фракції і поросила їх приєднатися до команди влади."

Аби тільки його БЮТ не підкупила...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.