Заступник мера Рівного не знає чому її племіннику виділили землю

Вслід за секретарем Рівнеради Андрієм Грещуком свою приналежність до "садівників" вирішила спростувати заступник міського голови Галина Кульчинська. На адресу редакції прийшов лист від Галини Григорівни з роз'ясненням ситуації. Подаємо вашій увазі без скорочень та редагування.

 

"Шановна Редакція,

26-го вересня, під час засідання сесії Рівненської міської ради, почула від низки присутніх запитання стосовно матеріалу на вашому сайті, з якого випливало, що я, начебто, є одним із «впливових садівників, які претендують на міську землю».

У зв’язку з цим повідомляю, що як член бюро міської організації партії «Батьківщина», я завжди відкрито і послідовно виступала проти будь-яких непрозорих схем розподілу земельних ресурсів міста.

Конкретно по «садовому» питанню я на всіх засіданнях бюро міської організації (до якого входять і депутати Рівнеради від «Батьківщини»)  категорично відстоювала позицію, що підтримувати це питання неможна, бо воно суперечить усім ідейним засадам партії. Більше того, я наполягала, що розглядатися «садове» питання може тільки і виключно у відкритому режимі.

Мою позицію знає вся партійна організація.

Що ж до Гордія Гордійчука, то він дійсно є моїм племінником, але працює не директором ПП, як вказує ваше видання, а є одним із відповідальних працівників Рівненської обласної державної адміністрації. То ж, якщо вас цікавить механізм потрапляння працівників РОДА до переліку «садівників», раджу вам звертатися безпосередньо за адресою. Сама я цим питанням не володію, бо з Гордієм Гордійчуком, у силу різних сімейних обставин, не спілкуюся уже більше семи років.

Однак, пошукова система Google легко видає відповідну контактну інформацію тут http://www.rvosvita.org.ua/telefony_upravlinnia.html, або тут: http://oblrada.rv.ua/mistseve_samovryaduvannya/oblasni_zakladi.php

З повагою, Галина Кульчинська"

Ключові слова: 

Коментарі

Хочу зауважити, що Кульчинська вже точно не голосувала за земельні питання, бо не є депутатом міськради. До того ж сама заявила, що до цієї землі не має жодного відношення, написавши листа. А не просто, брешучи в очі журналістам, відповідаючи на їхні запитання. А ось Конощук зі своєю дочкою - бреше в лоб - це повна дискредитація місцевої Батьківщини. Гнати в шию з партії і з ради!

А мені Кульчинська імпонує. Розповідали, як вона виступає на засіданнях Батьківщини... З цього складається враження, що тільки в неї совість ще і залишилась. Так що хто його знає, може дійсно її племінник отримав землю, наприклад, за гарну роботу під виборів минулорічних чи позачергових

Питання не в тому чи "знала", а в тому чи "має відношення".
Наприклад, ви знаєте, що люди літають в космос, але це ж не робить вас космонавтом. Правильно?

Шось мені теж не віриться, що пані Галина не знала про землю! Ця чесність якась підозріла.

НЕ ВІРЮ Кульчинській!
Знаючи Галину Григорівну, НЕ ВІРЮ!
Усі вони чесні...і вона в тому числі.

Кульчинська - молодець, завжди каже правду . Не кожен здатний написати лист до редакції "ВСЕ", та ще й відкрито заявити про свою позицію щодо резонансних питань.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.