Депутат Рівнеради «виписав» собі земельки на весілля?

Наймолодший депутат Рівнеради Володимир Зиль зробив собі весільний подарунок – безкоштовно отримав ласий земельний шматочок, долучившись до "сім’ї" так званих "садоводів". Інформація про це днями з’явилася у соціальній мережі Facebook. Зиль довго не думав і на своїй сторінці у цій соцмережі опублікував відповідь на це звинувачення.

А почалося все  з повідомлення про "Землю Зиля" у групі "Рівненщина політична" від одного з рівнян. Цитуємо дослівно:

«Шановні активісти, політики та "садоводи " - ганьба продовжується. Молодий батьківщинівець та як виявляється "садовод" який всюди як ошпарений гасає із гаслом Юлі волю!-це Володимир Зиль виявляється звичайний дерибанщик-садовод та шулер який зловживає своїм депутатством. Молода Батьківщина через садовода Зиля в Рівному зганьблена .Він через свою офіційну помічницю -консультантшу депутата рівненської міської ради Іщишину Вікторію Олександрівну ( №41 у списку садоводів Погоринська -Федіна 10 соток)оформив собі подарунок до весілля увигляді земельної ділянки. Одні молодята радіють від "медового місяця" цей новоспечений сім"янин радіє від земельної ділянки. Садовод Володимир Зиль запам"ятай -дерибан нічого доброго не дає, особливе для тебе. В Рівному ще одним політичним трупом стало більше. Журналісти можуть перевірити цю інформацію взявши офіційний запит в міській раді. Репост вітається!»

Вікторія Іщишина та Володимир Зиль

Див. також Впливові "садівники" Рівнеради: хто претендує на безкоштовну міську землю?

До речі, ця група у Facebook є фактично основним інтернет-майданчиком для обговорення усіх суспільно-політичних процесів у місті, у яких беруть участь місцеві депутати, політики, журналісти та громадські діячі. Певно, тому Володимир хутенько попрацював над тим, щоб прокоментувати звинувачення.

«Я, Зиль Володимир Васильович, є членом обласного бюро партії ВО «Батьківщина», при розгляді питання аналізу земельних рішень Рівненської міської ради цим статутним органом в липні цього року мною була чітко підтримана позиція партії. При подальшому обговоренні даного питання моя позиція була незмінною і цілком категоричною, щодо неможливості підтримки фракцією «Батьківщина» в міській раді рішень, які суперечать офіційній позиції партії та її статутних органів.

27-го вересня в одній з соцмереж невідомою особою було поширено інформацію наклепницького характеру про мою ймовірну причетність до виникнення проекту рішення Рівненської міської ради щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою садовому кооперативу на вул.Погоринській-Федіна, серед членів якого є мої ймовірні знайомі. 

Див. також В соціальних мережах з'явилась "група анонімних депутатів" Рівненської міськради

З цього приводу заявляю, що до цього детально не аналізував даний проект рішення, оскільки з моменту його появи не мав підстав для його підтримки, тому і не помітив будь-яких знайомих мені осіб серед претендентів. Жодного відношення до виникнення цього питання не маю. Мотивів щодо підтримки проекту цього рішення, конфлікту інтересів в мене немає, так само як і законних механізмів для заборони громадянам-мешканцям міста, в тому числі моїм знайомим, користуватися своїми правами і обов'язками, наданими їм діючим законодавством. Інформувати мене про свої дії особистого характеру вони мене також не зобов'язані. 

Як депутат міської ради вважаю за необхідне утриматися при голосуванні за аналогічні проекти рішень, в зв'язку з недосконалістю законодавства України в земельній сфері, до ухвалення Рівненською міською радою підзаконного акту, в рамках компетенції органу місцевого самоврядування - Порядку надання земельних ділянок для індивідуального будівництва. 

Стосовно голосування мною за діючі зміни до Регламенту міської ради, то ці зміни були розроблені депутатською комісією, як компромісний варіант для ухвалення міською радою та узаконення роботи системи електронного підрахунку голосів. В іншому разі це могло бути підставою для оскарження результатів розгляду рішень Рівнеради. Поіменний вид голосування мною був підтриманий в індивідуальному порядку щоразу, коли це питання ставилося як процедурне на голосування в моїй присутності, що відбуватиметься і надалі. В подальшому я обов'язково підтримаю зміни до Регламенту, які нададуть пріориретність серед інших поіменному виду голосування, розроблені депутатською комісією з питань Регламенту, або подані фракцією «Батьківщина». Жодних інших змін до Регламенту міської підтримувати не буду, оскільки не є юристом, не можу провести їхню юридичну експертизу та проаналізувати можливі правові наслідки в разі їх імплементації.

30.09.2013р.
З повагою, депутат Рівненської міської ради Володимир Зиль»

І хоча Володимир Зиль прямо не заявив: "Ця земля не моя", щось подібне, судячи із написаного, він все ж хотів сказати. Мовляв, ну отримала помічниця, а я тут при чому?  Зрештою, меседжі сторін опубліковано. А висновки зробить сам читач.

Див. також Хомко чхав, депутати спали або Як у Рівному землю роздавали

А тим часом в "Рівненщина політична" Володею Зилем викриття садоводів не завершилося. Пропонуємо інформацію і про інших депутатів. Далі – цитати:

«А цей садовод Володимир Грудницький представник Батьківщини полюбляє хвойні дерева. Може й правильно бо не треба буде ялинку з лісу перти на Новий рік до хати. Своїми хвойними садок засадить- туями чи соснами. Ідея зрадити громаду в нього виникла через 2 місяці після виборів- про що свідчить фотографія садівників в грудні 2010 року(Грудницький документи оформив на свою дружину Славінську Олександру Робертівну (на фотографії справа) ділянка знаходиться на Погоринській-Федіна 10 соток)». 

Володимир Грудницький

Див. також Заступник мера Рівного не знає чому її племіннику виділили землю

«Ще один "трудяга " Роман Гресько пише на своїй сторінці- Нарешті догочікувані вихідні! Тиждень виявився напруженим! Правильно- хапанув земельку для своєї дочки Фролової Наталії Романівни №6 на Київській 10 соток то тепер можна і полежати на дивані та погортати журнали " Садоводство" або "Будівництво". Краще почитай Кримінальний кодекс!»

Якщо звинувачені в "садоводстві" (хм, а ще нещодавно це слово навіювало лише позитивні асоціації, - ред.) хочуть висловити свою позицію в даному питанні, сайт чесних новин "ВСЕ" готовий надати їм таку можливість.

Коментарі

Дякую за сінгл... Згадав школу. Себе молодого. Зиля не вставить і заяву про відкликання голосу не напише, а пісенка за душу бере....

сьогодні садовод Зиль святкує день народження. побажаємо щоб він вімовився від земельної ділянки. нехай земелька тобі тільки сниться http://www.youtube.com/watch?v=Q4Y0tN8g92c

100 % козли.

Це повний "безпредєл", опозиція вже повнісю совість втратила.

Ні стида, ні совісті.

Опозиція рулить.

Такий "безпредєл" робиться не тільки в Рівному. Почитала новини інших областей і там багато зловживань.. Але в цих всіх негативних проявах є одне спільне - ініціаторами та головними "героями" є представники опозиції.

Не буде ділянки - не буде будинку, не буде будинку - не буде де турбуватись за долю рівнян. Так, що все було зроблено в інтересах простих рівнян, а вони просто не зрозуміли.

Земля виявилась лакмусовим папірцем для цих депутатів. Екзамен не склали.

от с..ки, дай тільки хапнути за просто так... і змініть капчу, неможливо побачити що там пише.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.