Галина Кульчинська не хоче бути мером Рівного

Заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська прокоментувала своє можливе призначення керівником міської організації «Батьківщини». Чиновниця переконує: пристала на цю пропозицію тільки через бажання врятувати організацію, мерських амбіцій у неї нема, з рішеннями про виділення скандальних земельних ділянок не згодна. 

— Я вже давно не згодна з тією ситуацією, яка склалась в міській організації "Батьківщини". І я про це відкрито заявляла. Не раз виступала на бюро міського осередку, - розповіла Галина Григорівна кореспонденту "ВСЕ". —  Говорила колегам по партії, депутатам, що треба виправляти ситуацію. Адже імідж партії в Рівному погіршується. Я криком кричала, щоб депутати від "Батьківщини" на сесіях голосували відкрито і поіменно, як ми це робимо в обласній раді. Також наголошувала, що не можна голосувати за скандальні земельні ділянки. Точно таким було рішення обласного бюро "Батьківщини". Однак депутати не прислухались до думки однопартійців, та викликали шквал критики з боку рівнян. Хто має першочерговий вплив на депутатів Рівнеради? Міська організації. Однак жодних заходів тут не зробили. Це не правильно, коли власні ж партійці дискредитують своїми рішенням партію. А тим самим дають іншим партіям привід для критики. Коли мене звинуватили в причетності до земельних питань, я не ховалась і виступила з відкритою заявою, в якій пояснила свою точку зору.  

Чесно скажу, що керівник обласної "Батьківщини" Микола Кучерук раніше вже пропонував мені зайнятися міською організацією. Я відмовилась. Але потім ми знову повернулись до цієї розмови. Він каже: "Ти кажеш, що все треба робити по-іншому. То очолюй організацію і роби, а не відмовляйся. Якщо всі відмовлятимуться, то хто буде працювати?". Словом і зараз не знаю чи правильно зробила, коли дала попередню згоду. Адже роботи в осередку дуже багато. І це буде не просто. Тому в майбутньому, можливо, знову доведеться вибирати ким я хочу бути, заступником міського голови чи керівником осередку партії. Але зараз настав час висловити, відстроювати позицію, а не ховатися.

Щоб там не говорили – у мене немає мерських амбіцій. Мені це не потрібно. Можливо в керівництва партії інші плани. Але мені мерство не потрібне. Мені і так є що робити. До речі, на вибори до Верховної Ради я сама відмовилась балотуватися.

Що ж стосується керівництва міською організацією, то я ще не керівник. Має пройти тривала процедура. Рішення про відсторонення теперішнього керівника - Марії Конощук приймалось без її участі. Тож вона має з ним ознайомитись і погодитися, або оскаржувати. А вищий керівний орган партії – Політрада після цього приймає рішення, з врахуванням рекомендацій обласного бюро. І тільки тоді можна призначати нового виконуючого обов’язки голови міського осередку. Тому наразі не можу коментувати, що буду робити для розвитку місцевого осередку.

Тим часом у місті вже почали висловлювати невдоволення ідейними переконаннями Галини Кульчинської. У групі "Рівненщина політична" Viktor Ovsiyuk опублікував вирізку з газети "Червоний прапор", де розміщена інформаційна замітка про комсомольського активіста Галину Погребняк. 

Заммера Рівного та майбутному керівнику міської "Батьківщини" пригадали комуністичне минуле

Цікаво, що на зображенні не видно в якій газеті була нібито опублікована згадана стаття. Пізніше Галина Кульчинська спростувала існування згаданої публікації представивши висновок з архіву. У документі сказано, що в архівних підшивках тогочасних газет такої статті виявлено не було. Виходить ххтось створив фальшивку, щоб скомпроментувати заступницю міського голови.

Прикметно, що останній десяток років Галина Григорівна була поборником всього українського. Навіть всіляко сприяла виходу у світ книги "12 історій про УПА" та була ініціатором встановленя у Рівному "Вишитого рекорду". 

Надаємо, що 7 жовтня новопризначений виконуючий обов'язки голови обласної організації Микола Кучерук повідомив, що зміни будуть і у міській опозиції Рівного. Міську організацію очолить заммера Галина Кульчинська, а фракцію в міськраді – Віталій Першогуба. Марію Конощук та Юрія Запорожця обласне бюро партії вирішило відсторонити. Ця звістка викликала чимало суперечливих думок. 

Тим часом Віталій Першогуба вже встиг публічно відмовитися від нової посади: "Рекомендація мене, яка озвучена на обласному бюро, на голову фракції зі мною не погоджувалася і стала цілковитою несподіванкою. Я, особисто, не маю фізичної можливості займатися цією складною і відповідальною роботою, так як зайнятий на основній роботі і часто перебуваю у відрядженнях."

Коментарі

Не слід огульно говорити про всю опозицію. Потрібно донести до людей те що БАТЬКІВЩИНА В РІВНОМУ НЕ ОПОЗИЦІЯ. ГОЛОВА БАТЬКІВЩИНИ КУЛЬЧИНСЬКА ДАВНО ПРИ ВЛАДІ і так бпгато іньших БЮТівців. Батьківщина влада і нехай не примазується до опозиції.

Знаєте, тепер не перестану дивуватися чого люди відверртаються від опозиції..по вона все паскудиться..і не опозиційна якась..хіба владу хоче забрати...а все більше за ПР ті стають грамотніше працювати...

Тролям:
1. ГГ не є кумою Кучерука
але головне
2. Її не було на Бюро. Взагалі.
Тобто
Ніхто подібного нікому не говорив і навіть говорити не міг
Це вже чиї наймити таку полову женуть?

Галя що купила цей сайт. Жодного дня без її фото.

Чим більше чиатєш про цей бардак, тим більше розумієш, що Батьківщина вже пропаща.- це не вибір для патріотів. Піклуються лише про свої грошики

Наша Галя балована.

І скажіть тепер що містом керує не опозиція. Голова міської опозиційної партії є заступником міського голови, міський голова завжди голосує з опозицією. В місті рулить опозиція.

Журналісти ВСЕ, досить вже писати про ту корумповану Батьківщину разом з її закритими голосуваннями та депутатами-садоводами. І так зрозуміло, що там суцільний бардак та хаос і ніколи не буде толку. Про що можна говорити, коли навіть їхній наймолодший депутат Зиль і то плюнув на виборців і собі вирішив землі під садочок вкрасти.

На бюро було сказано Кучеруком: Кума (до ГГ) треба вже тобі покерувати а то тільки говориш. Кучерук та ГГ куми, але ГГ про це не каже....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.