Тюремне "кидалово": Чому мер Рівного протестує проти "увєсєлітєльних" закладів. ФОТО

Мер Рівного Володимир Хомко та представники патріотичних громадських організацій сьогодні зійшлися на думці, що грати в більярд і пити горілку на місці колишньої в'язниці - це не правильно. Відтак разом пікетували будівлю на вулиці Соборна, 16 у Рівному, де на місці колишньої катівні НКВД нині розважаються та відпочивають "свідомі" рівняни. 

Для того, щоб "свідомі" мешканці Рівного стали справді свідомими, організатори пікету на вході до кафе "Суренж" та більярдного залу роздають листівки, які інформулють про те, наскільки кривавим є це місце.

Плакат схожого змісту громадські активісти розмістили і безпосередньо на місці пікету. 

- Якщо відвідувачі читатимуть, що це за місце, можливо, перестануть його відвідувати, - зауважив Володимир Хомко. - Таким чином власники нестимуть збитки і відмовляться від розважального бізнесу на "могилах". Простий заклад харчування без "танців-шманців" тут може бути, але не повинно бути "увєсєлітєльних" закладів.

За словами керівника Рівного, коли цю будівлю починали зводили, він мав усну домовленість із її трьома власниками про те, що: тут облаштують кімнату-музей, буде перенесена меморіальна дошка (яку повернули, але без тризуба і хреста, - авт.) та що у приміщенні не функціонуватимуть розважальні заклади. Проте, судячи з усього, Володимира Євгеновича просто "кинули". 

Див. також Куди зник тризуб і хрест із колишньої катівні НКВД у Рівному?

Нині протестувальники пропонують, як альтернативу розвагам, обладнати цю споруду під офісні приміщення. Проте представник власників юрист Сергій Масалов, який відвідав пікет, зазначив, що в цій споруді може бути усе, що дозволене законом. 

- Ставлю до відома громадськість, що структури, які підпорядковуються нашому меру, надали усі дозволи для функціонування цього бізнесу. Мені про ці три умови нічого не відомо. А згідно закону, у нас вже нормально, ми нічого не порушуємо, -  сухо зауважив пан Масалов. 

Зважаючи на те, що власники будівлі не хочуть йти на зустріч вимогам громадськості, депутат Рівнеради Олександр Лащук під час пікети виніс пропозицію, як дати їм ляпас у відповідь. 

Див. також Депутат Рівнеради розказав меру як боротися з колишньою тюрмою

- Вони хочуть викупити цю землю. По комісіях міської ради вже два місяці гуляє цей проект рішення. Рано чи пізно його винесуть на сесію. Якщо ми завалимо питання про відведення землі на вулиці Соборна, 16, можливо, власники будівлі стануть більш зговірливими, - зауважив Лащук.

Свою версію участі очільника Рівного у цьому пікеті озвучив відомий рівненський лікар-політик Роман Коваль.

- Хомко прийшов сюди, щоб попіаритися, адже розраховує на участь у наступних виборах і хоче їх виграти, - повідомив пан Коваль сайту "ВСЕ". - Вся ця ситуація - це велика гра. Спочатку лобіювали передачу цієї будівлі до приватних рук, а тепер протестують поруч із громадою. 

Водночас, Володимир Хомко таку думку відкинув, зазначивши, що вперше і востаннє бере участь у пікеті, щоб уникнути подібних думок. На зустрічі міський голова Рівного запропонував зустрітися у нього в кабінеті у четвер, куди запросив представників громадськості та усіх трьох власників. Тож схоже на те, що розпочатий діалог ще далекий до завершення. 

Коментарі

Люди добрі , а хто власники цього кафе?

Що значить їсти там не можна? Та навіть коли там тюрма була, то там їли мінімум двічи на добу....

Сєргєй Масалов ще той падонак. не виключно що це він сам піариться та пропагує все антиукраїнське. тому і захищає безкоштовно.

Юрист,, уверен защищает суренж бесплатно. Известный украинофоб.

А чи знаєте Ви, що під час Другої світової війни, по всій території України було вбито та закатовано величезну кількість людей, то давайте тоді ніде не будемо робити більярдних клубів та кафе. Я не вважаю ці приміщення розважальними закладами. Це не є нічним клубом, а те що наш мер має там свої інтереси, так само як я вважаю це і з кіосками, і з Ліоном, то це не повинно виноситись на громадськість

Схоже в Володимира там є власний інтерес. Чому їдальню можна там робити, а більярд не можна? Якісь подвійні стандарти, на мою думку. Можливо тоді краще взагалі знести будівлю, щоб не було питань. Освятити її якщо там аура погана. Якщо вже там в більярд не можна грати, то їсти там подавно не можна.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.