У Рівненській УНСО розповіли про причини скандалу навколо візиту Патріарха Філарета

Днями в політичному середовищі міста виник скандал, пов'язаний з приїздом до Рівного, на свято Покрови святійшого Патріарха УПЦ-КП Філарета. Інформаційну хвилю викликало повідомлення, про ніби то причетність до організації візиту Патріарха кількох націоналістичних партійних організації Рівненщини. Пізніше цю інформацію спростував сам Патріарх Філарет. Сьогодні на редакційну пошту сайту "ВСЕ" прийшов лист з позицією місцевої УНСО, щодо інциденту.

 

Лист за підписом виконуючуго обов'язки голови Рівненської міської організації УНСО Ярослава Гранітного подаємо мовою оригіналу, без редагування.

"10.13.2013  на сайті "ВСЕ" була надрукована стаття, за заголовком якої священнослужитель Сергій  Лучанін називає такі організації як УНА, УНСО, ОУН , "Собор" самозванцями в зв’язку з постом який я виклав у соціальній мережі «Фейсбук» на сторінці групи «Рівненщина Політична».

«14 жовтня 2013 Свято Покрови

- божественна Літургія в Свято-Покровському Соборі УПЦ КП за участю Патріарха Філарета

- 12:00 святкова хода до свята Покрови, дня УПА та дня Козацтва на майдані Незалежності

- 13:00 мітинг представників громадськості на майдані незалежності та концерт колективів художньої самодіяльності .

Організатори : Олександр Музичко УНА

Роман  Коваль  ОУН 

Анатолій  Ляшецький Українська платформа «Собор»

Ярослав Гранітний УНСО»

Високоінтелектуальні журналісти змогли вгледіти те, що організаторами Божественної Літургії в Свято-Покровському Соборі УПЦ КП за участю патріарха Філарета є представники політичних партій. Звичайно, ця публікація спричинила неабиякий скандал та звинувачення в мою адресу та адресу вищевказаних політичних сил.

Від того що я написав  я не відмовлюсь. Та й навіщо? Все  що я зробив - це повідомив про Літургію за участю Патріарха Філарета, а потім, окремими пунктами, про святкову ходу  і мітинг. Чесно кажучи, мені й на думку не спало, що якийсь збочений розум може це перекрутити. Організовувати Літургію чи за участю Патріарха, чи й за його відсутності, від політичної сили??? Шановні журналісти, підійдіть будь ласка до будь-якої віруючої людини, і розпитайте, що таке Літургія, і хто є її "організатором". Або, якщо вам страшно це зробити - почитайте, зрештою, у Вікіпедії.

Щодо тексту прес-служби УНСО, який був розміщений на сайті ЗУНР.ІНФО, то повідомлення прес-служби відповідало наведеному вище, проте і ці журналісти зуміли його перекрутити, дописати свої хворобливі фантазії і зіграли на пару з панами з видання "ВСЕ", обливши нас багном, за що їм окреме "дякую". Однак, вони виявилися дещо лякливішими і видалили статтю свого "горе-аналітика".

Тому, я прошу читачів розбратися спочатку в тому, хто перекручує інформацію і подає її під потрібним їм «соусом». В соцмережі «Фейсбук» в спільноті «Рівненщина Політична» посилання на статтю виклала Вікторія Мамотюк - в недалекому минулому  прес-секретар РОО ВО «Свобода» і співробітник вельмишановного видання "ВСЕ". Але в кого вони беруть коментар що до цього посту?  В мене, як автора? Ні - в Сергія Лучаніна, який є депутатом Рівненської обласної ради в фракції ВО «Свобода». Як на мене, то зв'язок очевидний. Рівненська «Свобода» стрімко втрачає  рейтинги  після партійних  чисток. Людей здатних хоч щось організувати в цій організації залишилося дуже мало, і ті зневірюються. А от такі організації як Українська Національна Асамблея на чолі з обласним керівником Олександром Музичком, ОУН, "Собор" розгорнули активну діяльність, яка дуже дошкуляє псевдонаціоналістичній партійці сімейного типу з падаючими рейтингами.

Однак, не зважаючи на всі перешкоди провокації, святкова хода і мітинг відбулися і ми змогли гідно вшанувати українських героїв - козаків і воїнів УПА. В ході, на чолі з українськими ветеранами ветеранами пройшли представники різних партій, в тому числі і рядові "свободівці", яким не потрібна "показуха". Традиційно, ходу та мітинг проігнорували лише представники партії злочинної влади.

Отож підведемо  підсумки.  Українська Національна  Асамблея не збавить своєї активності, як і ОУН. «Свобода», очевидно, й надалі втрачатиме рейтинг, насамперед, саме завдяки таким діям своїх «активістів». А на ту велику кількість  бруду, який вилили на мене тролі в статтях і коментарях, я не звертатиму  уваги. Адже тролі  ховаються під  псевдонімами, боячись навіть відкритись, хто вони є. Однак такі дії лише підтверджують стару приказку: "караван іде - собаки гавкають".

в.о. керівника РМО УНСО

Ярослав Гранітний"

Читайте також:

У Рівному священик спростував причетність УНСО, УНА, ОУН та "Собор" до візиту патріарха

Філарет розповів хто його запросив до Рівного. ВІДЕО

Коментарі

Дуже приємно, що в нас люди досконало знають рідну мову та правописання, це прекрасно, але є момент коли я представникам свободи вказав на помилку, перейшли на особистості, що означає, що не звертають вони увагу на іншу думку, а особливо коли вказуєш на помилки, а далі про популярність, я можу впевнено сказати, що популярність залежить не від партії чи її назви, а від членів партії, і повірте не залежно від помилок чи популярності, ви ще про нас почуєте!!!!

Невже цей юнак ,який написав цього листа справді вірить в популярність УНА-УНСО? Якщо це так ,то він справжній самодур-фанат, який не здатен реально оцінювати ситуацію. Для чого він береться оббріхувати Свободу? Відповідь двозначна: або він звичайний брехун, який чомусь ображений на Свободу або йому за це платять. Юначе, звертаюсь до тебе -перестань займатись брехнею та дурницями. Ті 500-600 (0,5-0,6%) голосів ,які УНА-УНСО зможе при найкращих розкладах взяти на виборах в Рівному-це голоси людей , які могли би бути в Свободи чи Батьківщини чи УДАРУ, але ніколи ці голоси не були б за Партію регіонів чи КПУ. Отже, юначе, оббріхуючи Свободу тим самим ти працюєш на регіоналів та комуністів. І не придумуй ніяких ілюзій про "високі рейтинги" УНА-УНСО , не сміши людей.

Дівчина серливого навчається на філолога, а в статті стільки помилок та "кострубатих" формулювань... Невже вона не могла перевірити допис свого коханого? Релізи ж для УНА, як не як, вона пише.
А цей серливий фактично натякає, що журналіст, який напис статтю про партії-організатори, має збочений розум. А ще про хворобливі фантазії стверджує.
Гадаю, цілком очевидно, чому автор бере коментар саме у Лучаніна - щоб перевірити інформацію, подану серливим. Це нормальна практика - перевірка інформації з інших джерел.
Ще серливий пише, що не звертатиме уваги на коментарі в статтях, але якби не звертав, то не писав свого нікчемного спростування. До речі, він навіть приказку перекрутив, чи переплутав (мішок з цукром в армії зробив свою справу), бо правильно "собаки гавкають, а караван іде."

ай ржу нємагу - Серливий))) Ржу))) тепер на все життя серливий буде.

Серливий взявся активно коментувати статті про червонюка щоб зникали коментарі про нього самого. напевно не хоче щоб люди про нього читали і зрозуміли який він насправді брехун та позорище. Фу.

Ярику і його компанії!
Ви навіть відповідь не можете толкову написати в свій захист, і навіть вислови і то в свободівців зі сторінок крадете, он у Сашка Гомона http://vk.com/sanchos.gomon вже пару місяців схожий статус до вашої приказки стоїть. Зробіть хоч щось своє, а не копіюєте Свободу!

чуєш Серливий а той мішок з цукром що тобі в армії на голову впав і кантузив тебе скільки важив?

Філарет нагоридив ригів а рам з ригами і Коваля Романа. Що це значить? Спалив Романа? Мабуть так.

****** Філарет ,нагороджуючи ригів, чи це ваш сценарій з осухівським

Ще раз прочитав чорним по білому:

- Божественна літургія за участю Філарета.
Організатори - Музичко, Коваль, Ляшецький, Гранітний.

Що тут можна виправдовуватися?
Обгадилися, то вибачтесь. Так ні, шукають винних : журналісти, Свобода...
Просто перед тим, як щось писати, треба вмикати мозок, якщо це звісно можливо.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.