За рекламу мера Рівного платить дочка

У піар-кампанію міського голови Рівного Володимира Хомка долучилась його родина. Дочка керівника міста Оксана Артуньян зробила подарунок батькові та оплатила білборди з вітанням мера на більш ніж десять тисяч гривень. 

Нагадаємо, що влітку міський голова Рівного засвітився в розміщенні власної реклами в центрі міста без відповідних договорів та оплати. Особливе скупчення вітальних площин спостерігалось в центрі міста, біля колони Божої матері. Тому громадськість вирішила поцікавитись, за які кошти їх було розміщено.  У відповідь на запит депутата обласної ради Олексія Бучинського міський голова зауважив, що впродовж  серпня-вересня 2013 року в місті Рівне було розміщено сім білбордів з його вітаннями. Виконавчий комітет Рівненської міської ради договорів щодо розміщення та друку рекламних площин не укладав. Кошти міського бюджету на виготовлення (друк) та розміщення рекламних площин не використовувались.

Варто зауважити, що жодна приватна газета з доброї волі не розміщуватиме вітання мера безкоштовно. Тим паче, коли треба оплатити дизайн цих вітань, їх друк, поклейку та оренду самої рекламної конструкції.

Давайте порахуємо: дизайн – від 100 гривень, друк кожного постера – 200 гривень (разом 1400 грн), поклейка - ще гривень 700 за всі, оренда одного білборда в центрі -1300 гривень. Ото все вітальне задоволення (7 білбордів) невідомим людям обійшлося майже в 12 тисяч гривень. Тому питання замовника реклами зосталось відкритим.

Тим часом журналісти порталу «Четверта влада» звернулись до прокуратури. Бо Володимир Хомко на той час відмовлявся відповідати на питання журналістів стосовно умов розміщення реклами від його імені. Після звернення в прокуратуру з проханням перевірити наявність ознак корупції в такому засекреченому рекламуванні, а також після вибачень міського голови у відповідь на акцію "Не чхай", Володимир Хомко підтвердив, що за рекламу розраховувалася його дочка. Однак за словами Володимира Хомка, йому невідомо, скільки коштувала така реклама.

Оксана Артуньян. фото з сайту "Однокласники"

Донька мера працює приватним підприємцем у сфері торгівлі і судячи з витрат – заробляє непогано. Оксана може собі дозволити витратити більші ніж 10 тисяч на рекламу батька. Нагадаємо, що свого часу Володимир Хомко призначив свого зятя Романа Артуньяна начальником комунального підприємства "Галузеве", втім через певний час молодий чоловік звільнився.

 

P. S. Дозволим особі припущення. Можливо спочатку білборди були розміщенні як соціальна реклама і платити за них ніхто не збирався.  Спочатку мер вирішив спростувати свою причетність до реклами. Однак після звернення в прокуратуру довелось перестраховуватися. Справу з юридичної точки зору хотіли залагодити тому укладали угоду про розміщення реклами заднім числом з мінімальною акційною вартістю. Після цього офіційну версію вже можна було розповідати. Чому ж вже тоді не сказати суму? Чи мер з дочкою не спілкуються.

Це припущення стало б безпідставним,  якби мер вийшов з режиму конспірації, а всі причетні до вітальних білбордів особи розповіли свою версію подій, а не гралися в мовчанку.

Коментарі

Разом з чесним Осуховським...

З Хомком все ясно дав дочці гроші та заплатила. А ХТО ПЛАТИВ ТАСЯЧІ ЗА РЕКЛАМУ БУЧИНСЬКОГО ЯКА ВІСІЛА ПО ВСЬОМУ МІСТІ? Де брав гроші на рекламу чесний Бучинський?

Що тут незрозумілого? Хомко нагнув рекламщиків зробити йому на халяву привітання. Ті зробили. Після запиту Бучинського та втручання прокуратури рекламщики укладають заднім числом договір з дочкою Хомка, що ніби вона замовляла ці вітання. Питання закрите. Журналісти можуть поцікавитися як Артунян оплатила ці білборди - 100% що ніби готівкою в касу внесла, бо банківські платіжки заднім числом не зробиш :)

Як казав Лесь Подревлянський - "І ніхто в тому не винуватий". 

Так скажіть толком. ВИНИЙ ХОМКО ЧИ НІ? Було повно шуму відносно цієї реклами а тепер проста інформація. Не зрозуміло чи Хомко виний, чи журналістам слід вибачитися і в майбутньому писати бруд після відповіді з прокуратури.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.