Журналіст "1+1" Олександр Курсик став "садоводом Рівнеради" і отримав земельку

Сайту чесних новин "ВСЕ" стало відомо про ще одного "садівника" Рівнеради. Неочікувано ним  виявився  міський депутат, власний  кореспондент телеканалу "1+1" Олександр Курсик. 

 

 

Нагадаємо, що найбільший за останні п`ять років земельний скандал у місті триває вже третій місяць. Земельна епопея навіть отримала власну назву - "Садівники Рівнеради". Адже осночасно на розгляд ради винесли два проекти рішення про виділення земельних ділянок під садівництво. 20 ділянок планували виділили і зробили це на Київській, та ще 47 в районі Басового Кута. Після оприлюднення проектів рішень неймовірний галас зчинився не тільки  у ЗМІ. Відкрито своє невдоволення земельним дерибаном висловила громада міста. А сайт "ВСЕ" оприлюднив перелік депутатів Рівнеради, яких охрестили "садівниками", через родинні або бізнесові зв`язки з прохачами земельки. У підсумку земельні ділянки на Басовому Куті таки зняли з розгляду на довивчення, а за 20 ділянок на вулиці Київській депутати таки проголосували не в поіменному режимі. 

Олександр Івашинюта з Юлією Тимошенко

Як повідомляють наші джерела, земельна ділянка, яку нібито хотів отримати батько депутата Рівненської обласної ради Олександра Івашинюти (відомого як співак Сашко Невже), насправді призначалася Олександру Курсику. Більше того, виявилося, що Сашко Невже є… рідним братом тещі Олександра Курсика.

Теща Олександра Курсика з донькою Вікторією

При чому, за свідченнями наших джерел, сам Сашко Невже був, м’яко кажучи, не в захваті від того, що його назвали одним із "садівників" Рівнеради. Воно й справді, мабуть, образливо, коли тебе звинувачують у тому, чого ти не робив. У нашому випадку - що Івашинюта "порішав" собі земельку, виписавши її на ім’я свого батька.

Досье на Олександра Курсика

А було все не так. Як переконують наші інформатори, не останні на  Костопільщині люди - родина Талащуків (батьки дружини Олександра Курсика), зініціювали "покращення" добробуту нашого колеги, знайшовши у родинному колі на кого оформити халявну дороговартісну земельку. Якщо це так, то тесть з тещею однозначно молодці: зайвий раз вирішили подбати про доньку і її чоловіка. Тільки у що це вилилось у підсумку? Чи хотіли цього розголосу Курсик та Івашинюта? Хоча, з іншого боку, ніхто не заважав їм відмовитися від цієї затії. А без участі у цьому самого Олександра Курсика (до речі, заступника голови фракції, яка має більшість у Рівнераді) і його принципової згоди навряд чи дане питання мало би місце у порядку денному сесії. Це що, принцип такий: усі беруть і я візьму?

Кореспондент "ТСН" Олександр Курсик 

Водночас, під час того злощасного вересневого засідання Рівнеради, коли це земельне питання "протягнула" більшість, самого Курсика на сесії не було. Погодьтесь, це доволі зручно, не голосувати за скандальне питання у той час, коли твої колеги дерибанять між собою землю в обхід земельної черги. Потім, коли депутатському корпусу пред’являтимуть претензії, завжди можна сказати: "Так я ж не голосував, мене не було". Як каже герой відомого фільму: "Так сказать отсутствовал в другом месте". І вийти сухеньким із води. Із цієї брудної води.

Ми зателефонували Сашку Невже та попрохали його прокоментувати ситуацію із виділенням землі для Курсика через його батька. Також запитали, чи може він підтвердити, що теща Олександра Курсика – це його рідна сестра. Відповідь була лаконічною. Івашинюта став на захист своєї родини, за що засуджувати його не беремося. Але цей той випадок, коли кажуть: "На злодії шапка горить". Далі – відповідь Олександра Івашинюти (Сашка Невже) на дзвінок одного із наших кореспондентів:

- Не хочу я ніяких коментарів давати. Це родина, не хочу когось підводити під удар. Хай краще я буду винний. Батька сюди вплутувати, щоб серце ще стало у нього? Ні, я цього не хочу. Він хворий на серце. Я дзвонити йому не буду, щоб уточняти щодо земельної ділянки. Хай краще я буду винний, - зазначив Сашко Невже і чемно попрощався.

Олександр з дружиною Євгенією Курсик (в дівоцтві Талащук) пораютья на городі.

У п’ятницю, 25 жовтня відбудеться чергова сесія Рівнеради. На ній ми запитаємо співвласника позитивного міського порталу "Чарівне.інфо" Олександра Курсика, які сорти дерев він планує посадити разом із тестем і тещею на земельній ділянці на вулиці Київська у Рівному.

Коментар: Олександр Курсик: "Про земельну ділянку хай журналісти питають мого тестя і тещу"

Ті питання, які адресуються моїм тещі і тестю хай журналісти задають їм. Всі питання, які є до мене – задайте мені і я відповім, - зауважив у  коментарі сайту "Ервеюей" Олександр Курсик.  - Я з 2006 року стою у земельній черзі і нічого не приховую від своїх виборців та колег. Все, що в мене є - це моя репутація, яку зараз хочуть спаплюжити. Я ніколи не прикривався дідом, бабою, тещою, тестем і не буду. 

Тим часом виконуючий обов`язки голови обласної організації організації "Батьківщини" Микола Кучерук заявив, що до завтранього засідання сесії всі депутати "Батьківщини" мають відкликати свої голоси під рішенням про виділення 20 земельних ділянок та анулювати його. Тож можливо молодому депутату доведеться розпрощатися з земелькою так і не скориставшись. Тим паче у його тестя Віктора Талащука зараз дуже натянуті відносини з Кучеруком. Талащук навіть призупинив членство в "Батьківщині". Подейкують, що теж саме зробив і Олександр Курсик.

Якщо інші причетні до цієї ситуації сторони також бажають висловити свою позицію, сайт чесних новин "ВСЕ" готовий надати їм таку можливість.

Обговорення статті в соціальних мережах: 

 

Коментарі

Я точно знаю, що Бос чи краще казати Кореєць, здатний мочити своїх!!!!!!! Курсик толковий хлопець, молодий ще - близько підпустив до себе бандита. Стаття замовна 1000 %. Це зробив якщо не Бос то хтось з Батьківщини - Запорожець або Кучерук!!!!! ну дуже вже цей "чистий" Курсик всім заважає.

в Курсика цього разу шансів нема, але на вибори йти треба!!!!!він ще замолодий. але головне тут - у нього ідеальна репутація!!!!!! а БОС вирішив хоч якось її зіпсувати!!!!!! дурня!!!!! їм двом треба згуртуватися, якщо Нестрерчук змінився, і змінювати життя в Рівному. а цей крок Боса ну дуже вдарить по ньому.

Хто такий Нестерук в минулому добре боло б дізнатися всім, а от Курсик з амбіциями мера і землею для діда це круто. Він робить виклик для Кульчинської яка також планує в мери.

Статтю замовив бандит-рецедивіст Олександр Нестерук. Він давно годує продажного псевдожурналіста ДЮГа. З усіх продажних БЮТівців - Курсик і Нестерук двоє адекватних кандидатів на мера. Курсик більш перспективний, от Саша БОС і вирішив підло, як звик, вирубити чесного конкурента. Ганьба Нестерчуку, Ганьба ДЮГУ, ганьба всій редакції ВСЕ!!!!!!!

Хай Кучерук розбереться із своїми жінками та коханками а то з його склерозом вночі може попутати імена ...

Тут пишеться , що це заказна стаття про Кучерука від партії влади , а на мою думку це замовлення від самої опозиції по вказівці всім відомого самолюба .

А як може наказати в.о. "Батьківщини " нардеп Микола Кучерук своїх соратників по партії садоводів ? А ніяк !!!
Як він може навести лад в своїх рядах коли сам творить "чудеса " в Костополі набирає земельки в парковій зоні , копає ставки на річці Замчисько і т.д ....
Читай газету "Вісті Костопільщини "від 26 жовтня 2013 року Стаття :"Справа народного депутата від "Батьківщини " Миколи Кучерука досі перебуває в суді ".
Лобіює надання землі своїм помічницям і родичям а також батюшці куму ...Ось такий він нардеп йому все можна ! А іншим зась ...
Тим паче Івашинюта О,М ( він же Сашко Невже ) його помічник ! Ну ,ЩО слабо!!!
Прокоментуй ...

А як може наказати в.о. "Батьківщини " нардеп Микола Кучерук своїх соратників по партії садоводів ? А ніяк !!!
Як він може навести лад в своїх рядах коли сам творить "чудеса " в Костополі набирає земельки в парковій зоні , копає ставки на річці Замчисько і т.д ....
Читай газету "Вісті Костопільщини "від 26 жовтня 2013 року Стаття :"Справа народного депутата від "Батьківщини " Миколи Кучерука досі перебуває в суді ".
Лобіює надання землі своїм помічницям і родичям а також батюшці куму ...Ось такий він нардеп йому все можна ! А іншим зась ...
Тим паче Івашинюта О,М ( він же Сашко Невже ) його помічник ! Ну ,ЩО слабо!!!
Прокоментуй ...

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.