Землелюбна династія: Депутат Рівненської облради взяв на себе провину за земельний скандал

Не вщухає скандал навколо "садових земельних ділянок" у Рівному. Наприкінці минулого тижня, сайт "ВСЕ" опублікував матеріал, про родинну причетність депутата Рівнеради, журналіста "1+1" Олександра Курсика до одного з отримувачів безкоштовної землі. Спочатку цю ділянку пов'язували з депутатом Рівненської облради Олександром Івашинютою. Сьогодні на редакційну пошту сайту прийшов лист за підписом Івашинюти. Текст подаємо повністю і без редагування.

 

"Головному редактору та власникам сайту «ВСЕ», копії:

журналістам порталу «4 Влада», сайту ERVE.UA,  «Таке інфо»  та усім зацікавленим працівникам ЗМІ.

депутата Рівненської обласної ради Івашинюти Олександра Михайловича 

 Лист

Звертаюся до сайту  «ВСЕ» - сайту зовсім НЕчесних новин, а  простої «жовтої» журналістики. Звертаюся саме зараз, тому що лише вчора повернувся з-за кордону і не знав, як обливають брудом мою родину.  Те, що цей сайт вже неодноразово подає неперевірену та брехливу інформацію, я знаю з власного досвіду.

Почну з початку. 22 жовтня 2013 року на сайті «ВСЕ» з’явилася стаття «Золота молодь. Ч.14», де писали про мою доньку, використали її особисті фотографії. При цьому до мене як до батька ніхто не зателефонував. У матеріалі автор написав неправдиву інформацію про її життя, яку було видалено після коментарів під матеріалом.

24 жовтня 2013 року на сайті знову починають брудом обливати мою родину, зачіпають приватне життя моєї сестри та мого батька. Саме тому я заявляю вам в цьому листі –  для того, щоб ви знову НЕ перекрутили моїх слів і НЕ написали брехні: я особисто разом із своїм батьком Івашинютою М.І.  дійсно подавав документи на отримання земельної ділянки в м.Рівному, адже  він має на це законне право. Він - поважна людина, батько багатодітної сім’ї. Самостійно виховав  та «поставив на ноги» 4 дітей.

Прошу більше не вплутувати  мою родину у ваші брудні матеріали, адже вони не є публічними людьми і не давали згоди на втручання в їхнє приватне життя. І останнє: якщо ви не впевнені у достовірності інформації та у своїх інформаторах, то краще не друкуйте брехню або, принаймні, підписуйте її,  щоб знати, кого cаме звинувачувати у непрофесіоналізмі.

28.10.2013                                                                                    О.М. Івашинюта"

До теми:

Журналіст "1+1" Олександр Курсик став "садоводом Рівнеради" і отримав земельку

Впливові "садівники" Рівнеради: хто претендує на безкоштовну міську землю?

Декілька зважених і обгрунтованих пояснень від колективу сайту "ВСЕ" для шановного депутата обласної ради Олександра Івашинюти:

1. Ви - політик, артист і публічна особа. Ваші особисті фотографії та фотографії Вашої родини опубліковані Вашими руками. А це вже, за законом, є публічною і відкритою інформацією. Журналісти мають право їх використовувати без Вашої згоди саме тому, що Ви самі їх оприлюднили. Окрім того Ви є виборним представником громади, який сповідує рівноправ'я перед законом, відкритість та сімейні цінності. Від Ваших рішень залежить доля громади цілої області. І Ваші вчинки складають значний суспільний інтерес. Тому маєте розуміти свою публічність: 24 години на добу 7 днів на тиждень.  А громада, яка голосує за Вас і Вашу політичну силу має, право знати про рівень Вашого життя та життя членів Вашої сім'ї. Це й називається контролем влади з боку суспільства. І це ті європейські традиції і принципи, про які так часто любить говорити влада і опозиція.

2. Ваша родина - публічна. Ваша сестра - дружина депутата і голови Костопільської районної ради. Чоловік Вашої племінниці - відомий журналіст і депутат Рівнеради. А батько, не просто приватна особа, а батько депутата обласної ради. Тому відповідно до закону тут не можна вживати  "приватне життя батька і сестри". Бо висвітлення життя Вашої великої родини не перевищує встановлених законом меж, а лише показує тут частину, яка може впливати на долі та рівень життя громади та становить суспільний інтерес. Ви ПУБЛІЧНІ люди і маєте до цього звикати. Ваш тато достойний поваги за те, що виховав чотирьох дітей, які багато чого досягнули в житті. Але це не звільняє його від підвищеної уваги журналістів і суспільства саме через його дітей. 

3. Виділення землі - питання, яке становить значний суспільний інтерес. Ніхто не чіпав би Вашого батька, якби його прізвище не з'явилось у списку людей, які БЕЗКОШТОВНО отримали земельну ділянку у Рівному.

Кажете: "Він має на це право за законом". І ви будете абсолютно праві. Однак таке ж право мають ще сорок з лишнім мільйонів українців і як мінімум 200 тисяч рівнян. Які шанси були б у Вашого батька БЕЗКОШТОВНО отримати землю, якби його син не був депутатом облради, його дочка - дружиною голови райради, а чоловік онуки - депутатом Рівнеради? Чи не є це прямим порушенням конституційного принципу рівності можливостей? Хіба подібні явища не мають ознак корупції?

Варто зауважити, що в Європі навіть за менші "грішки" членів родини у відставку відправляли президентів, міністрів та депутатів. Ви хочете, щоб Україна приєдналась до Європи, тоді чому до Вашої родини суспільство має застосовувати інші стандарти?

4. Родина - понад усе. Тепер щодо того, що Ви "не знали про дзвінок журналіста і Ваші слова перекрутили". Наш колега, журналіст Олександр Поліщук дзвонив до Вас за офіційним коментарем. Ось запис вашої розмови:

Причетність родини до всієї цієї історії визнав і сам Олександр Курсик у коментарі Юрієві Дюгу. Більше того - зауважив, що вирішив приховати це від громади, щоб не очорнити себе. 

Пане Олександре, з Вашого листа зрозуміло, що всю "провину" Ви вирішили взяти на себе. Крок достойний поваги, з огляду на бажання захистити родину. Тим більше, що Олександр Курсик є перспективним політиком. У світлі нинішної ситуації у рівненській міській організації "Батьківщина", є одним з ймовірних претендентів на посаду голови фракції у Рівнераді. Що може стати новим щаблем у його кар'єрній сходинці. Окрім того, у приватних розмовах він не раз заявляв про бажання балатуватись у мери Рівного у 2015 році.

Ми розуміємо, наскільки шкідливою, для молодого політика є ця "земельна історія". Однак, якщо людина твердо вирішила робити політичну кар'єру, то має бути готовою до прискіпливої уваги суспільства. Тим більше з журналістським досвід за плечима.

У фахівців ми дізнались, що згадані земельні ділянки, в залежності від розташування, коштують від 10 до 20 тисяч умовних (американських) одиниць. Тому у нас зустрічні питання до Вас:

1. Ви б могли всією родиною скинутись, щоб купити Вашому батьку земельну ділянку для створення садка?

2. Варто було за таку суму псувати собі репутацію? І тут вже не важливо, чи це репутація музиканта і відомого співака, чи це репутація журналіста і молодого політика.

З повагою журналісти сайту "ВСЕ":

Олексій Кривошеєв, Юрій Дюг та Олександр Поліщук

P.S. Ми запропонували Олександру Івашинюті викласти свою точку зору в детальному інтерв`ю для сайту однак отримали наступні відповідь: 

Коментарі

І не крали, і не брали, і не голосували..... Та купіть собі ті ділянки по тис. 10$. Та не позортесь перед електоратом своєю дріб,язковістю. Ціна питання якихось десяток тис., а позору вже на всі СТО!

Шкода Сашка Невже ... людину, яка по моїм особистим переконанням ніколи нічого нівкого не крала, і чужого не брала ... а те що він взяв вогонь на себе, для мене ще раз довело, що він дядька з залізовими яйцями

Не повідомити подробиць вчорашньої київської перевірки Батьківщини,котрої так боялися деякі садоводи?

Опубліковано Олексій Кривошеєв Пон, 10/28/2013 - 19:04 IP 78.111.187.42
А тут якраз партійність не важлива, бо якщо ви подивитесь попередні матеріали то побачите що там є Партія регіонів, Народна партія, Сильна Україна, Батьківщина... Там є майже всі

Ви намагалися взяти коментар у стража закону Жені Талащук та її татка?

Ви бачите і чуєте тільки те, що хочете бачити і чути. На жаль.

А з ким ви зараз говорите? То не Олексій Кривошеєв. 

Ми діємо абсолютно законними методами. А європі депутатів за такі сімейні маніпуляції змусили б скласти мандати і навіть переїхати в інше місце, щоб не терпіти осуду громадськості. 

Нічого подібного це не підтвердило.А клану Івашинют-Талащуків-Курсиків варто згадати те що кажуть кляті москалі:"НЄ ПЄНЯЙ НА ЗЄРКАЛО,КОЛІ РОЖА КРІВА!!!"Журналісти ВЖЕ чудово виконали свою суспільну функцію,-показали яка ж паскедна ця "рожа"

Олексію, ось ВИ і ПІДТВЕРДИЛИ факт ЗАМОВНОСТІ даного матеріалу і те, що дієте ви неЧЕСНИМИ методами.

А яка різниця хто "злив", якщо інформація виявилась ПРАВДОЮ? І ступінь спорідненості і те що Саша знав, про те що це дід його дружини.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.