У Рівному Володимир Рибак став професором та поскаржився на високі ціни

Рівненщину з робочим візитом відвідав голова Верховної Ради України Володимир Рибак. Місцеві депутати та чиновники гостинно прийняли спікера та нагородили його відзнаками, званням почесного професора, мантією та портретом з бурштину.

 

Голова Верховної Ради плідно попрацював сьогодні на Рівненщині. Зранку спікер ознайомився з роботою Рівненського перинатального центру. А вже ближче до обіду на зустріч з головним депутатом країни у сесійну залу обласної ради приїхали керівники районних рад та адміністрацій. Тут планувалась нарада представників органів місцевого самоврядування.

Парковку перед адміністрацією попередньо зачистили. Тому шанівні гості з районів паркували свої авто вздовж вулиці Кавказької.

Кортеж Володимира Рибака з п`яти елітних автівок

Виступаючи перед депутатами, спікер парламенту не тільки окреслив перспективи України та вступ до ЄС, а й наголосив на необхідності розвитку місцевого самоврядування.

- Ми йдемо до Європи. Це правильно. Ціни у нас вже європейські, навіть вище. А зарплати – невеликі. Тому маємо працювати та рівнятися на Європу, як в економіці та і в рівні життя. Всі ваші зауваження я вислухаю та передам парламенту та Президенту, - зауважив пан Рибак.

Тим часом голова Рівненської ОДА Василь Берташ у своїй промові наголосив на значних успіхах в області. Зокрема похвалився новинкою – білощебеневими дорогами.

Тим часом міський голова Рівного був похмурий навіть тоді, коли отримував грамоту Верховної Ради. Мабуть прикидав, чи не доведеться через блокування коштів головну вулицю Рівного - Соборну робити білощебеневою.

Натомість голова Костопільської райради Віктор Талащук на нагородженні сяяв, наче освітлення в центрі Костополя. Про ремонт за європейські гроші системи освітлення в райцентрі він розповів у виступі. Однак не приділив увагу висвітленню агропромислових успіхів району. Можливо їх і не було, позаяк тесть пана Талащука був змушений просити землю під город аж у Рівному.

На розширеній нараді з представниками органів місцевого самоврядування Володимир Рибак нагородив рівненських чиновників та депутатів. Зокрема, відзнаки парламенту також отримали: перший заступник губернатора Анатолій Юхименко, чиновники, педагоги, працівники органів місцевого самоврядування та комунальники.

Обласні депутати теж в боргу не залишились. Голова облради Юрій Кічатий нагородив Рибака почесною відзнакою облради. 

А  присутні уважно слухали виступи керівників.

Секретар Рівнеради Андрій Грещук радий бачити екс-нардепа Миколу Шершуна.

Тим часом у НУВГП колишній директор КП "Теплотранссервіс", а тепер проректор НУВГП Петро Сергійчук представив проект реконструкції навчального закладу.

Оглянувши Національний університет водного господарства та природокористування Володимир Рибак в урочистій атмосфері зустрівся з викладачами та студентами вишу. Компанію голові парламенту склали голова Рівненської ОДА Василь Берташ, голова обласної ради Юрій Кічатий, міський голова Рівного Володимир Хомко, народний депутат України Юрій Благодир. Приймав гостей президент НУВГП, нардеп-регіонал Микола Сорока, якому влітку через скандал цьогоріч вирішили не давати звання за заслуги перед містом Рівне І ступеня. Асистував народному обранцю в.о. ректора НУВГП Микола Корецький.

Володимир Рибак виступав перед студентами більш, ніж півгодини. У своїй промові політик не тільки окреслив перспективи України та вступ до ЄС, а й звернувся до студентів з настановою:

- У президії нашого зібрання - шість випускників НУВГП. То ж ви учіться і будете сидіти на наших місцях в президії. А ми будемо у вас консультантами.

В свою чергу Микола Сорока теж розсипався у похвалах Володимиру Рибаку. Нардеп зауважив, що НУВГП тепер для голови парламенту став рідним навчальним закладом, який він може відвідувати коли схоче.

А щоб пан спікер не забув гостинність Миколи Петровича, той надав йому статус почесного професора НУВГП. Звання поповнили мантією з хутряним комірцем та величезним портретом Володимира Рибака, який спеціально висипали з бурштину.  

Коментарі

Які заздрісники? Я представник громади! Берташ - найманий працівник, як і Сорока, доречі - делеговані народом, втч і мною. Для чого був запрошений Рибак, котрий палить за один тільки приїзд бюджетні кошти? Це відпочинок чи робоча поїздка? Якщо робоча поїздка ,то яка мета була? Які заходи були прийняті?

Боториги, ви ж знаєте, як люди ставляться до влади і своїми коментами тут ще більше їх тут роздражаєте!

Приїзд посадовця такої величини у Рівне це знакова подія для життя міста і жителів. Нехай заздрісники заздрять мовчки, адже усі репліки та закиди в бік влади говорять про єдине - Сьогоднішня влада на правильному шляху!Ми, як громадяни країни можемо бути впевнені, що вона приведе нас до світлого Європейського майбуття!

Поважный, пане Григорію! А чому ці всі питання, котрі вирішувались з головою ВР, так і не почули виборці. Все рішалось в кабінетах,під пеильним поглядом охорони.

Тут справа зовсім не у грамотах, адже під час зустрічі із головою Верховної Ради обговорювалися важливі питання. А якщо повернутися до теми грамот, то їх отримали люди, які дійсно заслужили ці відзнаки своює працею

Місто перекрите, затори....Цяця донецька приїхала! Могли грамоти один одному поштою послати.

Приїхав по данину, лизун!!!

Прогіб-засчітан!!!Інспектування його депутатських комісій,котрі проводять виїздні засідання на винзаводах-ось його функція!

При чому тут це? Гостей такого рівня необхідно зусирічати на належному рівні..попри всі урочистості, ця поїздка мала важливе й соціально-політичне підгрунття, Інспектування органів обласного і районного управлінь! Тому говорити, що все було заради нікому не потрібного балагану не потрібно!

Чим би дитя не тішилось, лише б не вередувало.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.