Громадським активістам Рівного погрожують і вимагають 10 тисяч євро

 

Як стало відомо сайту "ВСЕ", рівненські громадські активісти почали отримувати по електронній пошті листи з пропозицією "співпраці", які більше схожі на погрози.

 

 

 

Кілька громадських активістів сьогодні, 31 жовтня отримали на свої електронні скриньки дивні листи. Автор листа повідомляє, що у Рівному, нібито, має розпочати роботу інтернет-ресурс, який публікуватиме компромат на чиновників, політиків та громадських активісті. Далі у листі пропонується "співпраця" за доволі кругленьку суму. Такий лист отримав на свою пошту рівненський громадський активіст, керівник організації "Молодь-ДІЄ" Віталій Примак.

«Доброго дня! Шановний пан Віталій, хочемо Вас повідомити про відкриття нового інформаційного сайту у Рівному rv-pravda.rv.ua. Місія сайту - розповідати всю правду про всіх чиновників та мажорів. Як би Вам не хотілось, але Ви потрапили у список мажорних гастрольорів у місті Рівне. Ми знаємо про вашу не офіційну роботу у групі кампаній Лакталіс та про (Тут була особиста інформація). Також МИ знаємо, про ваші “типу” благодійні проекти, та ваші способи відмивання таких грошей. Бренд Молодь-ДІЄ скоро згасне! Отже, в Рівному мажорів викрито! Читайте детальніше згодом на сайті rv-pravda.rv.ua. Навіть маючи цінну інформацію про Вас, Ми готові до діалогу та співпраці. Співпраця коштує 10 000 Є. Дякуємо за увагу, та надіємось на співпрацю. Вразі атак на сайт, Ми будемо викладати ФОТО та всю інформацію без обговорення та попередження. Наша пошта – rv.pravda.rv.ua@gmail.com».

Віталій Примак (по центру) з журналістами Олександром Мельничуком, Мустафою Наємом та Наталкою Соколенко

Сам Віталій пов’язує це зі своєю громадською діяльністю.

- Ця погроза скоріш за все пов'язана з моєю громадською діяльністю і громадянською позицією і громадською організацією, яку очолюю. Я неодноразово брав участь в акціях протестів та заходах, які були направлені привернути увагу влади та політиків до соціально важливих питань. Хтось хоче закрити мені і таким як я - рота. Але це не вдасться. Я не збираюсь вестись на тупий шантаж і мені немає що приховувати. - прокоментував ситуацію керівник Громадської ініціативи "Молодь-ДІЄ" Віталій Приймак.

Віталій Примак (праворуч) з рівненськими громадськими активістами

Схожий лист отримала на свою електронну скриньку й керівник міського осередку молодіжної громадської організації "Молодь-ДІЄ" Світлана Концимал.

Світлана Концимал

- Так, я активний член спільноти "Молодь-Діє" і постійно приймаю участь в акціях та проектах організації. Коли отримала цей лист, то спочатку відчула шок і страх. Ніколи не могла подумати, що щось подібне трапиться зі мною. Але тепер, коли перший шок пройшов, то розумію, що це хтось робить саме тому, щоб налякати і зупинити. Та нічого не вийде. Думаю солдатам УПА теж було страшно, їм же ж було стільки ж років, як нам зараз, але вони все одно боролись. Значить і ми теж зупинятись не будемо. - сказала Світлана Концимал.

Поки що не має інформації, чи надходили подібні пропозиції про "співпрацю" іншим громадським активістам Рівного. Однак у будь-якому випадку, ця тема вочевидь має бути у компетенції правоохоронних органів. Сайт "ВСЕ" зі свого боку інформуватиме читачів про перебіг подій.

Світлана Концимал та Віталій Примак (на другому плані) на сесії Рівненської міськради

Коментарі

Друзі, палитесь в коментах.
Раджу вивчити, як користуватися проксями, активісти і опозиція давно вже в курсі.

Просто треба було, щоб хоч хтось почув про "Молодь-Діє" і про крутого пацана Віталю. Театр на 3 - .

доменна зона RV.UA настільки анонімна, що визначити кому належав би домен не склалоб ніяких зусиль.
Тому ці листи це просто чийсь тупий жарт.

Насправді немає значення чи це серйозна погроза чи хтось невдало пожартував. Для таких випадків є абсолютно серйозна стаття в Кримінальному кодексі і за це передбачена серйозна відповідальність. Думаю правоохоронці розберуться.

погоджуюсь. краще було б суму написати не 10 тисяч євро, а зразу мільйон. і зразу звернутись на Бі-Бі-Сі...

Дешевий Піар. Пацан сам написав собі лист - щоб ще один раз попіаритися, і злив інфо ВСЕ, щоб те написало таку "сенсацію" - бо вже нема про шо і про кого писать

З сайтом ВСЕ напаскудити не вдалося,взявся за активістів?

Домен rv-pravda.rv.ua не зареєстрований. Пробуть взять на понт.
Може, взяти собі зарегати такий кльовий домен і зіпсувати плани недалеким вимагачам?

І лист прийшов тільки "Молодь - Діє ". Мені відверто смішно, хтось з друзів трольнув по приколу, а вони в пресу, щеб в СБУ звернулися б. хоча можливо і самі СБшникі і прикалуються) А Наталочка така нічо, симпатична дівчинка))

Бред! Домен этот даже не зарегистрирован.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.