Нардепа від Рівненщини номінували на головну антипремію України

Народний депутат від Рівненщини та співвласник "Речового ринку" Валентин Королюк знову прославився на всю Україну. Його разом з колегами-депутатами номінували на збобуття головної антипремії країни "Будяк року 2013".

З поміж народних депутатів в антипремії цього разу представлені з "Батьківщини" та Партії Регіонів (Гайвош І, Королюк В. Парасків Д., Олійник М.). Їм в провину ставлять законопроект що обмежує доступ до публічної інформації.

Відповідно до законопроекту, депутати, зокрема, пропонують визнати конфіденційними будь-які дані про фізичних осіб: "Конфіденційною є інформація про фізичну особу, а також інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою, крім суб`єктів владних повноважень". Запропоновані законопроектом №3301 зміни могли позбавити заявників права особисто робити фотографії, ксерокопії та цифрові копії державних документів.

Зазначені зміни викликали скандал. Після чого Валентин Королюк відкликав свій підпис під скандальним  законопроектом, яким пропонувалось обмежити доступ до публічної інформації. За словами його  прес-служби, підпис депутата від "Батьківщини" під законопроектом був отриманий "нечесним шляхом, у результаті маніпуляції з текстами законопроекту".

Нагадаємо, що це не перший скандал в якому засвітився народний детупат з родичами. Так, влітку рівненський нардеп розповів про нелюбов до галичан і католиків. В інтернеті з'явилося відео, зняте на приховану камеру, де народний обранець виставив себе етнічним шовіністом та релігійним ксенофобом. Більше того, за словами очевидців, пан Королюк цю промову виголосив напідпитку. Пізніше Валентин Анатолійович змушений був спростовувати свої слова. 

У скандал вляпався і помічник народного депутата за сумісництвом син Борис. Королюк-молодший виклав у соціальному сервісі Instagram фото з-за керма автомобіля, де він ганяє зі швидкістю понад 200 кілометрів на годину.

Найбільші порушники - суди

Безумовними лідерами по кількості заявок про порушення прав людини в Україні цього року стали суди. Також українці скаржаться на роботу омбудсмена, прокуратури та Укрзалізниці.

Служителів Феміди з Запоріжжя, Херсону, Луганську та Києва звинувачують у бездіяльності у випадку порушень прав людини, вибірковому правосудді та порушенні права на свободу мирних зібрань.

Офіс уповноваженого з прав людини номінували двічі, "За бездіяльність у численних випадках порушення прав людини щодо осіб, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі" та як найбільш інформаційно закритий орган влади.

Вперше за всю історію існування антипремії до номінації потрапила Вища кваліфікаційна-дисциплінарна комісія адвокатури за переслідування севастопольського адвоката Романа Мартиновського. 

Голову Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолія Могильова номінують на будяк та називають душителем свободи вираження поглядів та порушником прав журналістів. 

Державне підприємство "Укрзалізниця" звинувачують в наданні неякісних послуг пасажирам, незаконному зборі та обробці інформації про пасажирів, введенні іменних квитків та ліквідації нічних потягів. 

Отримати будяка вже вп’яте зможе Генеральна прокуратура України. Цього року за бездіяльність у захисті права на безпечне для життя і здоров’я довкілля. 

Не обійшли увагою українці і міліцію. Цього року номінантом на будяк став конкретний оперуповноважений з міста Києва "За брутальне втручання в право на приватність".

Ознайомитись із заявками можна на сайті Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ).

УГСПЛ також надішле всім номінантам повідомлення про їх участь в антипремії та надасть можливість висловитись з цього приводу і висловити свою згоду з номінаціями чи заперечити їх по суті. 

Коментарі

Щє й алконавт завзятий... Скільки разів він п"янющий виступав перед людьми? А з Пелехом я згідний, "Батьківщина" підбирає увесь мотлох, бо ж нормальні люди від неї вже сахаються...

Королюк - типовий депутат Батьківщини: толку - нуль, а от скандалів - не злічити..
кому потрібен депутат, який бореться за прийняття антидемократичних рішень, при цьому в душі залишаючись невихованим ксенофобом??

бльооо, одразу згадуеться ця рожа у вишиванци на предвиборчих плакатах. Ригать аж хочеться. Надив сорочку и усьо заепись, патриот вже такий. А сам ***** звичайно, що вин, що син.

Зараз Королюк почне кричати , який він білий і пушистий, і що на законопроекту не його підпис.

Починайте відмазувати.В дві руки.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.