Рівненські земельні чвари: Червонюк vs Васильчук

Власник Рівненського льонокомбінату Олег Червонюк скаржитиметься у прокуратуру на заступника міського голови Рівного Сергія Васильчука. Підприємець вбачає в діях чиновника ознаки службової недбалості та перевищення службових повноважень, які кваліфікує як посадовий злочин. 

Заступник міського голови Рівного з питань економіки, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, комунальної власності та соціального захисту населення Сергій Васильчук протиправно перешкодив власнику Рівненського льонокомбінату Олегу Червонюку отримати дозвіл сесії Рівнеради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викуп, - повідомила прес-служба Рівненського льонокомібнату.  Ідеться про земельну діялянку розміром у майже дві сотки за адресою Фабрична, 12, на території Льонокомбінату. Ще на почтаку року міська рада Рівного навіть не розглянула відповідної заяви Олеги Червонюка, однак зробити це депутатів зобов’язав суд.

Тож на виконання його рішення, Рівненською міською радою був підготовлений проект рішення «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,1770 га у власність шляхом викупу для обслуговування будівлі пості та розчинно-бетонного вузла по вул.Фабричній 12 в м.Рівне». Цей проект рішення розглядався на шостому скликанні Рівненської міської ради вже наприкінці травня цього року, однак не отримав необхідної кількості голосів через зауваження, викладені до проекту. Зокрема, заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук у проекті рішення зазначив «Відмовити», не вказавши жодних причин такої відмови. Тож власник Льонокомбінату Олег Червонюк звернувся до суду з позовом на неправомірні  дії чиновника.

Двадцять четвертого вересня суд першої інстанції задоволив позов власника Рівненського льонокомбінату та визнав дії заступника міського голови Рівного Сергія Васильчука протиправними.

Нині рішення суду набуло чинності, оскільки ні сам Сергій Васильчук, ні юристи Рівненського міськвиконкому не завдали собі клопоту оскаржити його в апеляції. Або ж чиновники просто погодилися з рішенням суду, - повідомили з прес-служби Рівненського льонокомбінату.

- Тепер я планую звернутися до прокуратури, адже вбачаю в діях заступника міського голови Рівного ознаки службової недбалості та перевищення службових повноважень, які кваліфікуються законодавством як посадовий злочин, - повідомив власник Рівненського льонокомбінату Олег Червонюк. – Тому прокурорська перевірка має дати цьому належну правову оцінку.

Коментар заступника міського голови Рівного Сергія Васильчука:

- Якщо хочете підійдете до мене, я вам скажу у чому суть справи. Як можна розповідати про юридичні справи кількома словами по телефону.

На запитання про те, чому не була подана апеляція, заступник міського голови Рівного відповів:

- Апеляція подалась. Чому ж не подалась? Я не знаю, де ви берете таку інформацію. Я знаю, що я підписував апеляцію і її подав. Те, що пізно дали рішення суду - питання не до нас, а до суду. У телефонному режимі ми ні про що не будемо говорити. Перетелефонуєте, домовимося і зустрінемося.

Коментарі

А, ну то за це я чув. Тільки тут не до Червонюка питання, а до чиновників, які продавали майно з людьми. Червонюк купував собі промислову нерухомість, а в "нагрузку" йому ще пару квартир з людьми докинули. То тут треба йому тільки поспівчувати, бо я сам не знаю, що б робив у такій ситуації. Наскільки я чув, то одні люди отримали гроші від нього і виселилися, інші не захотіли виселятися і нехочуть платити за комуналку, точніше не хочуть ставити лічильника. Получається, хай Червонюк за них платить. То це правильно, ви хочете сказати? Попривикали до совєтскої халяви, у нас так всі ждуть шоб їм щоь дали на шару.

Хм, люди судяться, мають рішення судів на руках і ніхто про це не знає?
Розвінчення так званих "чуток" робиться легко - ідете до сусідів Червонюка, в тому будинку, в якому знаходиться його квартира і розпитуєте в них. Думаю багато цікавого розкажуть і покажуть вам.

Наскільки я знаю. то в Червонюка немає ніякого житлового фонду, бо всі колишні гуртожитики льонокомбінату передали на баланс міста. А як він може воду відключати? Він що - водоканал? То ти десь щось не те почув. Абр ми щось не в курсі, то розкажи.

Така партія як у Галі - це вже не козир, а ганьба. В рівному вони спозирилися по повній. А оті, хто в Матчука працює - це вони хто такі? Я не думаю, що Луценко - це козир, таке саме брехло як і вся його братва. А головне, у Рівному мера ніколи по партіях не вибирали і як Ви таке пишете, то вам ще значить мало років і ви цього просто не знаєте. В Рівному завжди вибирали на нардепа - політика, а на мера - особу. Тому не дивно, що Червонюк програв Осуховському. Бо повигравали цього разу тільки партійні бренди і так по всій Україні. Але на мера такі балаболи не пройдуть, бо треба когось, хто реально щось вміє робити.

В Галі козир партія в Матчука опозиційний Луценко Токарський, Клічук, Штурхецький вже на нього працюють а в Червонюка в цьому плані великі мінуси. Жінка в регіонах, сам не місцевий а ще аварія сина. Чому він програв Осуховському? Нетреба бути соціологом для того щоб це бачити. В нас люди такі що ведутся на партійні прапори опозиції.

Немає достойного кандидата...Червонюк до цієї пори з житловим фондом не розібрався, людям воду відключає протиправно, Хомко...взагалі без коментарів.
Всякі там Матчуки, Кульчинські, це взагалі не хочеться навіть коментувати.

Ну немає в Рівному кандидата на даний момент.

На хмельницький суд сарненський бухгалтер вплинути не зміг,хмельницькому судді садок на вул.Київська в Рівному не потрібен....:)))))))))))))))))))

Ну, якщо ти соціолог, то тобі видніше. Не спорю )) Але Матчук Червонюку минулі вибори програв, хоч і небагато, а зараз як з Луценком звязався, то йому ще менше віри. А Кульчинська - то взагалі.... Дахи будуть тікти, дороги провалюватися, всі труби прорве, транспорт зупиниться. А ми зате будемо фестивалити зранку і до вечора, яйця розвішувати і хороводи водити. Коротше, в місті все буде страшно, але весело. ))

А Матчук а Кульчинська? В них шанси кращі як в Червонюка.

Думаю, вже пізно їм боятися )) Іншого реального і достойного кнадидата в Рівному немає. Але ще треба, щоб сам Червонюк захотів. А товін після минулих виборів сказав, що йому і на льонокомбінаті добре.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.