Депутати Рівнеради від "Батьківщини" пішли війною проти Кучерука. ОНОВЛЕНО

Фото "Рівне вечірнє"

У Рівненській міській організації триває повномасштабна громадянська війна. За владу в організації керівники міського осередку борються з новопризначеним керівником обласного осередку, нардепом Миколою Кучеруком. Цього разу депутати міськради поскаржились на авторитаризм Кучерука Політраді партії ВО «Батьківщина». 

Нагадуємо, що у рівненській "Батьківщині" продовжуються ротації. Новопризначений виконуючий обов'язки голови обласної організації Микола Кучерук повідомив, що зміни будуть і у міській опозиції Рівного. Міську організацію очолить заммера Галина Кульчинська, а фракцію в міськраді – Віталій Першогуба. Марію Конощук та Юрія Запорожця обласне бюро партії вирішило відсторонити. Одразу ж після цього пан Першогуба вирішив відмовитись від пропозиції Кучерука. А Галина Кульчинська зауважила, що все детально обдумує, але немає мерських амбіцій

Пізніше стало відомо що за рішення Політради партії обласне бюро партії вирішило, виключити з лав ВО "Батьківщина" екс-керівника фракції у Рівнераді Юрія Запорожця . А депутатів Володимира Зиля та Марію Конощук, яка донедавна очолювала Рівненську міську організацію цієї партії, виключили із бюро міської організації політичної сили. Пізніше виключили з "Батьківщини" ще одного депутата - Ольгу Покальчук.

Сьогодні заступник голови фракції "Батьківщина" в Рівнераді Віталій Першогуба надіслав нам в листі таку заяву з анотацією: "Просимо вас опублікувати цю заяву, яка була озвучена на засіданні Рівненської міської ради та нажаль не опублікована в ЗМІ." Запідозривши провокацію, ми зателефонували панові Першогубі і він підтвердив, що саме він скинув даного листа. 

Політраді партії ВО «Батьківщина»

Турчинову О.В., Яценюку А.П., Абдуліну О.Р.

Звернення депутатів фракції ВО «Батьківщини»  в Рівненській міській  раді. 

Ми депутати фракції ВО «Батьківщина»  вимушені звернутись до вищого партійного керівництва партії в зв’язку з діями в.о. голови партії Батьківщина в Рівненській області Кучеруком М.Г.

Ми, як дисципліновані члени партії та члени фракції, завжди виконували розпорядчі документи Політради партії, Президії Політради партії, та особисті розпорядження Голови партії.

Хочемо повідомити Вас, що на останніх виборах в Рівненську міську раду в 2010  партія ВО Батьківщина, виборола, в зв’язку з послідовною позицією, яку займає наша партія в м.Рівне з 2002 року отримала 23 депутата. Рівняни надали значну перевагу нашій політичній силі і це все стало наслідком чіткої і послідовної роботи міської партійної організації.

Ми, як дисципліновані члени партії, підтримуючи рішення партії про висунення єдиного кандидата від опозиційних сил підтримали на виборах в Верховну Раду в 2012 році та на довиборах в обласну раду в 2013 по місту Рівне представників наших політичних партнерів від ВО «Свобода», які і перемогли завдяки нашій підтримці. ВО «Свобода» скориставшись дезорієнтацією наших виборців, на їхню думку, почали масову пропаганду, щодо дискредитації партії та депутатів ВО «Батьківщина» в м. Рівне. Ми ніколи не були в захопленні від стилю керівництва Юрія Прокопчука, але він ніколи собі не дозволяв дискредитувати авторитет партії в м.Рівне. Натомість Кучерук М.Г. своїми діями, як на сесії міської ради, так і в публічних виступах перед пресою повністю підтримує дії представників ВО «Свобода» та дискредитує і знижує авторитет партії в м.Рівне. Він розвалює партійну організацію та депутатську фракцію.

Прохання депутатів міської ради про зустріч із Кучеруком М.Г. було проігноровано. Натомість 4 жовтня мало відбутися спільне засідання обласного бюро та міського бюро разом із депутатською фракцією в Рівнераді, яке з невідомих причин не відбулося і було об’явлено про перенесення його на невизначений термін. Замість принципової розмови із засобів масової інформації нам стало відомо , що 7 жовтня на позачерговому засіданні обласного бюро відбулося звільнення голови міської партійної організації та голови фракції в міській раді. Нас обурює спосіб, в який було проголошена це рішення, а саме, під час проведення бюро Кучерук М.Г. оголосив перерву та оголосив це рішення про кадрові чистки журналістам на прес-конференції, що говорить про заздалегідь сплановані дії. Протокол цього бюро і на даний час відсутній. Ці дії в.о. голови партії в Рівненській області Кучерука М.Г. грубо порушують Статут партії та положення про фракцію, а також знижують авторитет партії в місті Рівне.

Просимо Вас втрутитися в цю ситуацію та зупинити авторитарний стиль керівництва Кучерука М.Г.

Депутати фракції ВО «Батьківщина» в Рівнераді

Тим часом сьогодні Микола Кучерук разом з іншими нардепами пікетує Верховну Раду

РS. Щойно на пошту редакції надійшов новий лист від пана Віталія, у якому він зазначив, що попередню заяву надіслав помилково і просить її зняти. На жаль, вже немає сенсу цього робити, бо матеріал має значний суспільний резонанс і його вже прочитали понад 700 людей.  Тому додаємо текст нової заяви: 

Див також: 

Землелюбна династія: Депутат Рівненської облради взяв на себе провину за земельний скандал

 "Садівники" Рівнеради: Хто хоче отримати 67 ділянок міської землі?

Із 67 земельних ділянок для "садівників" Рівного роздали лише 20

Депутат Рівнеради «виписав» собі земельки на весілля

Коментарі

В Костополі відбулась зустріч з Віталієм Кличком.Але чомусь на зустрічі не було депутата Кучерука.Ви об"єднана опозиція то де ж ваша підтримка???!!!!Не гоже повертатися спиною до людей бо так повернуться і до вас!!!

Що Кучерук опустився нижче плінтуса?Такий з виду солідний депутат,а в районній газеті так обісрався,як базарна баба.Не гиди дарма Тильмана,а дивись за своїм дипломом,як ти його здобув?!!!Всі газети не скупиш!!!

Україна - Франція 2:0 ., ух порадували чортяки, можуть же ;)

Рівняймось на збірну України і все буде гаразд....

І правильно робить що розганяє - давно пора, від "батьківщини" новини тільки про "вас же" - як вас "ображають" чи то як хочуть забрати останній хліб..... Робіть щось для народу/міста і описуйте ваші справи. Тільки жалітись і вмієте - сором.

Давайте краще повболіваємо за збірну...і за асоціацію...
Друзі.

Це і так всім відомо.

це тобі колишня братова начальниця сказала(яка зараз живе в Костополі)?

Вони ще недописали про те що керівник міської партії провладний працівник, що Кучерук прихопив земельку в Центрі Костополя а також те що за своє депутатство вони виклали кругленькі суми які тепер відбивають.

Шиза косить?

На жаль влада майже завжди висвітлюе гірші сторони керівників. Ім важко втриматися від різних спокус.Тож чи втримаете попередній рівень довіри при такій ситуаціі?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.