Виборці звинувачують депутата Рівнеради у підробці диплому

Не один рік триває "війна" між мешканцями будинку, що знаходиться за адресою Струтинська 35 та головою ОСББ "Терен" Ольгою Покальчук. Насамперед, щодо здійснення господарської діяльності головою об'єднання. Крім того, мешканці звинувачують Ольгу Покальчук у відсутності вищої освіти та переконують, що її диплом є несправжнім. 

Депутата міської ради, яка обиралась по одномандатному виборчому округу №22 від ВО "Батьківщина", яка також є членом постійної комісії з питань міського господарства та екології та голова ОСББ "Терен" Ольга Покальчук у своїй передвиборчій програмі вказала, що з 1988 по 1993 роки навчалась у Криворізькому гірничо-рудному інституті на заочній формі навчання на кафедрі цивільного та промислового будівництва.

Проте мешканці будинку Струтинської 35, які обурені діяльністю Ольги Покальчук на посаді голови ОСББ вирішили перевірити цей факт. За допомогою адвоката, вони надіслали запит у цей інститут, який був перейменований у 1994 році у Криворізький технічний університет.

І отримали таку відповідь:

За коментарем журналіст сайту "ВСЕ" звернулась до Ольги Покальчук, яка показала свій диплом про освіту та додаток до нього, проте не дозволила його сфотографувати.

- У  1977 році я закінчила 10 класів, поїхала у Кривий Ріг, де пішла працювати на пошту. Закінчила училище за спеціальністю оператора-телеграфіста. З 1991 по 1996 рік, умовно, я вам скажу правду, бо я брехати не вмію, закінчила Криворізький гірничо-рудний інститут. Ну, закінчувала так… я, якщо чесно, там майже не вчилась. Там все було за гроші. А хто давав запит, хто це робив? Вам треба показати? Я Вам покажу диплом, якщо потрібно як доказ, - розповіла Ольга Покальчук.

У дипломі зазначено, що Покальчук Ольга Кузьмівна навчалась у Криворізькому гірничо-рудному інституті за спеціальністю промислове та цивільне будівництво з 1988 року по 1993 і отримала кваліфікацію спеціаліста інженера будівельника. Однак чомуть усвоєму  коментарі, депутат міської ради вказала роки 1991 та 1996.

Коментарі

Покальчук злодійка. "Терен", "Бальзамін" - це місця її злочину. Є питання до її волонтерської діяльності.

А хіба для того шоб очолювати ОСББ треба мати вищу освіту? Може хтось підскаже якого саме напрямку??? Чи тут всі такі з дипломами і головне "розумні" кмітливі, щасливі та успішні бо у вас є диплом ?? І ви добре вчились в універі:?

Приципових людей ой як мало. І скільки всетаки мутних людей у політиці. Не будемо називати яка політсила. Але все стає явнм у цьому світі рано чи пізно.

Можу помилятись, але мені здається, що якби пані Покальчук працювала б для людей, то й питання її освіти не виникали. А тепер необхідно ще й брехати.

Достойна в нас опозиція: то Зварич хизувався освітою, якої не було, то Власенко закінчував ВУЗ за пару хвилин в переході, а тепер от і на місцях появились їхні послідовники..
Що і говорити: Батьківщина - партія професіоналів))) одне питання тільки: як може у владі працювати безграмотна особа? Що вона може дати області?? Яке ОСББ?? Їй можна довірити хіба що курятник)

Та яка Оля? Хіба не бачиш по стилю написання - це Запор какнув.

Очевидний факт що їхні рейтинги більше всіх цих депутатів в такій кількості повторно обратися недозволять. Ось вони і гризуть один одного. А головне що в цьому зацікавленні люди з Фронту Змін, їх в Батьківщині несприймають за своїх от вони і вибивають собі місця . А допомагають їм Кучерук і Кульчинська.

Можливо й так....цілком слушна думка. Такому колективу притаманні внутрішні міжусобиці!

Пані Олю, то Ви озвалися? Мулько від брехні? Про яку освіту Ви ше можете сперечатись - якщо не годні запам*ятати навіть дві дати - початку і кінця отої Вашої "Грицевої науки"!

Дійсно хто така та Покальчук? Хто коли про неї чув? Журналісти хіба вона варта уваги що ви про неї стільки раз пишите? Пишіть про тих кого зловили на дерібані землі, хто посади для себе використовує. Реально, на ту Покальчук спочатку вз`їлися в партії а потім почала преса гадити, напевно свої партійці і замовляють неугодних їм людей. Яке дєрьмо в тій Батьківщині.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.