Чи стане Євромайдан новою революцією, - думка депутатів

Сьогодні відзначається дев’ята річниця "Помаранчевою революції", яка увійшла в історію XXI століття. Так склалося, що вчора відбулась подія, яка знову підштовхує українців виходити протестувати на Майдан  - уряд зупинив підготовку до підписання угоди із Євросоюзом.Чи повториться історія і чи стане Євромайдан фундаментом до нової революції?

З таким запитанням журналіст сайту чесних новин "ВСЕ" звернулася до рівненських політиків:

Світлана Богатирчук-Кривко, Начальник Головного управління Держземагентства у Рівненській області, депутат Рівненської міськради:

- Вчорашнє рішення уряду залишило вагомий осад на душі, і що вражає - обидві події співпали саме на 21 листопада (мається на увазі "Помаранчева революція" та зупинка по підписанню угоди з ЄС. – прим. автора) . Складається враження, що ця дата ніби якась особлива. Хоча у ситуації із Євроінтеграцією надія ще живе – сподіваємося, що Президент 28 листопада все ж поїде у Вільнюс.

Також, депутат міськради вважає, що друга революція у країні не настане, оскільки у людей залишилася оскома щодо невиправданих надій і знову на Майдан Незалежності багато людей не вийде.

Роман Денисюк, Член Рівненського міськвиконкому:

- "Євромайдан" не стане причиною нової революції, причиною виступає той факт, що країна не розвивається. До прикладу останні події, що відбуваються у країні стосовно Євроінтеграції – для мене взагалі не зрозуміла політика Президента – він говорить одне, а робить зовсім інше. Люди це все бачать. Якщо ми не підемо до Європи – це будуть фінальні нотки. На Президентських виборах люди скажуть своє "Ні!" для Президента.

Голова РМО ПП "Фронт Змін" зазначив, що особисто для нього позиція Президента України щодо Євроінтеграції є найбільш обурливою, оскільки "йти до Росії" він немає ніякого бажання. Поїздка Віктора Януковича до Вільнюса у більшості залежить від масовості виступів людей на Майдані Незалежності та у кожному обласному центрі.

Юрій Вознюк, Народний депутат України (фракція ОО "Батьківщина"):

- На своїй сторінці у "Facebook" я вже зазначав, що був на Майдані Незалежності до другої ночі. Радує те, що на майдані не було політичних прапорів, люди ніким не були туди загнані, вони просто прийшли відстоювати свою позицію. Як показує багатовікова історія, саме людей влада і боїться, і саме з допомогою такого впливу може бути підписана Євроінтеграція.

Політик зазначив, що особисто він у підписання угоди із Євросоюзом не вірить, оскільки вже сама Європа не хоче нічого підписувати з Україною:

- До саміту вже не буде пленарних засідань, відповідно не буде підтриманий законопроект про прокуратуру, який був обов’язковим у підписанні асоціації. І питання щодо звільнення Юлії Тимошенко або хоча б її вивезення за кордон на лікування, а це була основна вимога Євросоюзу. Але на Майдан потрібно виходити обов’язково, бо якщо ми будемо спокійно за цим спостерігати, як вівці то результату не буде.  Депутати від "Батьківщини" вже розписали своє чергування, для того щоб хтось постійно був присутнім на Майдані заради захисту людей від правоохоронних органів (наразі на Майдан з'їжджаються наряди “Беркуту», «ОМОН» тощо).

Грещук Андрій Васильович, секретар Рівненської міської ради, :

- На мою думку більшість рівнян підтримає Євроінтеграцію і підтримка "Майдану" буде однозначно. Звичайно багато чого буде залежати від активістів, від того скільки вийде людей на Майдан і на скільки він буде потужним.

Також Андрій Грещук сподівається, що такі дії зі сторони людей підштовхнуть Президента України 28 листопада поїхати до Вільнюса та підписати угоду із ЄС.

- Я прихильник Євроінтеграції, тому хочу зазначити, що кожен хто розуміє, що нам необхідно йти до Європи повинен вийти на Майдан та відстояти свою думку – це моя позиція, як депутата і як громадянина.

Микола Кучерук, Народний депутат України (від ОО "Батьківщини"):

- Наша влада торгує країною і для того щоб "позатикати дірки", вони починають кругом просити гроші. На сьогоднішній момент так, як європейські партнери чітко і зрозуміло говорили, що якщо Україна стане членом Європейської асоціації, з їхньої сторони буде підтримка в економіці, вони нададуть компенсатори. Але для нашої правлячої гілки, слово «компенсатори» нічого не значить, їм потрібні гроші вже та чим по-більше і щоб не було ніякого контролю.

Микола Герасимович вважає, що вчора відбулась безприцендентна зрада Україні  шляхом прийняття розпорядження Кабінетом Міністрів.

- У будь-якому випадку людина повинна для себе зрозуміти, що вона хоче у цьому житті, де повинні жити її діти. Якщо вона хоче нормальних та безпечних умов для своєї сім’ї, то звичайно вибір зупиниться на Європі. На жаль, промисловці Сходу сказали, «зачем нам Європа, нам намного лучше в России», хоча вони із часом зрозуміють свою помилку, але буде вже пізно.

Тому будь-яка людина, яка буде підтримувати Європейський шлях України, вона вже є апріорі, яка перемогла саму себе і не боїться відстоювати свою позицію. Тому, якщо у неділю в Києві збереться багато людей, тоді влада і зрозуміє, що пішла проти власного народу. Я закликаю усіх долучатися до акцій, які будуть показувати владі, що вона робить зрадницькі кроки, - підсумував Микола Кучерук.

Читайте також:

Через Євромайдан збиратимуть позачергову сесію Рівнеради

У Рівному обурені люди вийшли на Євромайдан. ФОТО

У Рівному буде Євромайдан

Рівненські прихильники Євросоюзу штурмуватимуть столицю

Рівняни вимагають Євроінтеграцію. ОПИТУВАННЯ

Сьогодні відзначають дев'яту річницю Помаранчевої революції

Коментарі

Декілька коментарів до статті:
1. Юрій Вознюк, Народний депутат України (фракція ОО "Батьківщина") - щодо вивозу Юлі на лікування за кордон - чому Ви так не вірите у вітчизняну медецину ?

2. Що до прапорів - "ноухау" майдану 2013, вони і не потрібні всі, всіх і так знають дякуючи ЗМІ та інтернету (зокрема таким самопіарним статейкам)

3 Микола Кучерук, Народний депутат України (від ОО "Батьківщини") - "Наша влада торгує країною", якщо не помиляюсь тільки на днях читав про Вас статейку про "дерибан" землі в центрі Рівного... Да погоджусь рівень не той - але все ж., кому вірити? Кого слухати?

Танюшко. а Ви де працюєте - в міській?

Ми маємо бути не гостями, а рівноправними господарями в євроспільноті. Тоді це асоціація, а не нове підпорядкування комусь.

Як на мене кожен громадянин сам вправі вирішувати йти йому на якийсь там майдан чи не йти!Але чи не замовлені такі майдани помаранчево-червоним віянням? Ось і питання-відповідь!Що ж тому хто мокне на майданах - хай щастить!

ЧАС ВЖЕ ВІДПОЧИВАТИ державним службовцям і зокрема працівникам Рівненської ОДА, вони сьогодні плідно покоментували. Добраніч, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ. добраніч АЛЬБІНА, ЗОРЯНА, МАКСИМ, АЛЬБІНА, ІВАН, супер вітер, вітродув, І К ТА ІНШІ ЛЮБИТЕЛІ ПРОТЯГІВ ;))))))))))

Стаття- заказуха. Де думки інших політичних сил? Про які "компенсатори" для України говорить п.Кучеренко? Кучеренку. Вознюку і К зі своїми статками можна не тільки в Європу йти, а й в... Коли не виплатять хоч раз соцдопомог, от тоді буде такий МАЙДАН, що мама не горюй!

Друже не верзи дурниць, асоціація це ще не вступ в Євросоюз, а тільки напрямок в якому нам потрібно йти, а нас хочуть загнатив Азію. І якщо цього напрямку не слідувати то будемо жити як москалі, іще 100 років без доріг, високооплачуваної роботи, достойної пенсії та всього іншого, що несе цивілізація, а не москвоазія!!!!

Кучерук Вознюк закликає на майдан? Кучерук агітував в 2004 році за Януковича, батько Вознюка зі своєю фірмою працює в Москві а вони самі навіть людям від батьківщини и проїзд в Київ проплатит відмовилися.

ІВАН....в точку....а чому ж всі опитанні в тій чи іншій мірі відносяться до проопозиційних сил..ну звісно ж що будуть закидати ноти критики сторону влади..що ж ще залишається робити?

пусть сообщат где были и с кем пили и фото дадут

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.