Останній свідомий "регіонал" Юрій Благодир: "Уряд - відставку!"

Народний депутат від Рівненщини Юрій Благодир сьогодні став єдиним нардепом від Партії Регіонів, який підтримав відстаку Азарова.  Цим самим він пішов у супереч рішенню фракції та партії. У своєму Facebook депутат пояснив чому так вчинив - хоче Сьогодні Верховна Рада не змогла відправити уряд Миколи Азарова у відставку.

Відповідне голосування відбулося у парламенті у вівторок. За відставку уряду Миколи Азарова проголосували лише 186 народних депутатів.іншого майбутнього для своєї країни. 

За проект постанови про недовіру уряду Миколи Азарова віддав свій голос представник фракції Партії регіонів Юрій Благодир (№ 78 у списку).

На своїй сторінці у соцмережі "Facebook" за кілька годин до голосування Юрій Благодир зазначив:

- В світлі останніх подій, у зв'язку з ситуацією, що склалася в Україні - декларую особисту позицію:

1. Уряд має піти у відставку! Винні в організації насильства мають бути покарані.
2. Терміново має бути створена площадка для переговорів, учасниками якої мають стати: Президент, Голова Верховної Ради України, представники громадського активу, опозиції, спостерігачі уповноважені європейським співтовариством.
3. Результатом компромісу має бути сформований Уряд України, який завершить процес підписання та забезпечить реалізацію угоди про асоціацію та угоди про всеохоплюючу та поглиблену зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

Зауважимо, Фракція Партії регіонів - найчисленніша у Верховній Раді 7-го скликання - 205 народних депутатів.

Нагадаємо, що колишній шеф Благодиря а теперішній губернатор Рівненщини Василь Берташ навіть перед 10 тисячним мітингом під стінами ОДА  заявив, що не підтримує відставку президента та уряду, а залишається вірним їм. 

Юрій Благодир народився в селі Тальки, Новоград-Волинського району на Житомирщині. Закінчив місцеву  школу № 4, з 1991 року по 1995 рік навчався у Львівській комерційній академії на економічному факультеті за спеціальністю «Економіка підприємства». Окрім того, у 1999 році отримав диплом Магістра державного управління в академії державного управління при Президентові України у Києві. Юрій Анатолійович володіє науковим званням - кандидат наук з державного управління.

У 1996-1998 роках працював на різних посадах в Новоград -Волинському міськвиконкомі. Але вже наприкінці 90-х обійняв посаду заступника директора Ярунського торгово - комерційного об'єднання на Житомирщині. А у вересні 1998 проміняв її на крісло заступника начальника управління з питань економіки і власності Рівненської обласної державної адміністрації.

Проте ненадовго. З лютого 2001-го Благодир перескочив до куди теплішого крісла голови Гощанської райдержадміністрації, ставши наймолодшим головою району в Україні. У 2004-2005 рр. був заступником голови Рівненської ОДА. Після цього Юрій Анатолійович змінив державну службу на сферу бізнесу. З 2005-2006 рік був заступником генерального директора ТОВ « Кратос » (м. Рівне).

Проте невдовзі Юрій Благодир знову повернувся, як то кажуть, у велику політику. З червня 2006 по жовтень 2007-го вдруге обійнявши посаду заступника голови РОДА.  А з листопада 2007 року навіть був першим заступником очільника області.

У липні 2010 року Благодир був призначений на посаду голови Державного комітету України з державного матеріального резерву. Проте вже через рік був звільнений відповідним наказом президента України, після чого повернувся на Рівненщину.

Член Народної партії України Юрій Благодир був депутатом Рівненської обласної ради 4, 5, 6 скликань. А у 2012 році Юрій Анатолійович став народним депутатом України, отримавши прохідне 78 місце у списку Партії Регіонів під час парламентських виборів. Нині  Юрій Благодир – народний депутат України, голова підкомітету з питань поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, взаємодії в сфері інвестиційної політики Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції.

Подейкують, що після останніх президентських виборів Благодиря тримали в резерві як можливого кандидата на посаду голови Рівненської ОДА. Проте коли ця посада закріпилася за нинішнім губернатором Рівненщини Василем Берташем, Благодирю пропонували іншу - начальника  агропромислового розвитку облдержадміністрації (нині - департамент), але він відмовився, тож після переговорів «на самих верхах» отримав крісло в Комітеті державного резерву.

Також говорять, що важливу роль у кар'єрному становленні Юрія Благодира зіграла фігура екс-спікера Верховної Ради України Володимира Литвина. Одні джерела називали його рідним дядьком Юрія Анатолійовича, інші ж стверджували, Литвин і Благодир просто земляки із сусідніх сіл.

Юрій Благодир одружений, має трьох дітей. Дружина - Наталія Іванівна - 1974 р.н. , дочка Катерина  1994 р.н. , Анастасія 2004 р.н., син Максим 2009 р.н.

Юрій Анатолійович Благодир народився 28 cічня 1974 року.

Коментарі

Засланный казлачьок.
Якщо регыонали не засудили, значить самі запустили. )))

Не забудьте цей комент видалити, але прийміть до уваги. Ви там зі своїм захистом від спаму по-моєму в мозги довбетесь. Попробуйте самі роздивитись дибільні букви в різних кольорах, висипані піском. Якщо вам не вигідно щоб сайт ставав популярнішим через можливість висловити свою думку, то так і продовжуйте.

Благодиру, як каже молодь "Респект і уважуха". Людина чітко держить свою марку при будь-якій владі (Сороці-Червонію-Матчуку-Берташу). Сильний розумом і духом. Майбутній губернатор. Цей час не за горами.

Благодир - молодець!

А от сайт ВСЕ - ви хлопики та дівчатка, будь ласка, будьте більш об'єктивні.
10 тисяч там навіть близько не було.
Для порівняння - http://www.unian.ua/news/609329-evromaydan-v-zaporijji-zasudiv-mistsevih... Запоріжжя. І підпис, що там було 500 людей. 10 тисяч у Рівному не було навіть близько!
Знаю, що ви по глупоті чи гордини своїй видалите цей коментар, так само, як і та, що видаляли до цього. Щиро вірю у те, що хоч би прочитаєте перед тим.

Много слышал хорошего об этом человеке, от подчиненных и коллег. А после такого поступка, а иначе это не назовешь, уважаю еще больше. Так держать! Свою позицию должен высказать каждый, только тогда ПР и комуняки перестанут быть стадом.

всем депутатам от пр- с какими глазами вы встретитесь с избирателями? КАк вы собираетесь смотреть нам в лицо после того как вы ОДОБРИЛИ кровавое побоище детей на МАЙДАНЕ? Слава Господу-нашлось хоть несколько человек НЕ ОБОСРАВШИХСЯ перед зеком Спасибо всем А остальным - - НАРОД НЕ ПРОСТИТ-НЕ НАДЕЙТЕСЬ Закон бумеранга НЕ ОТМЕНЕН

СПАСИБО-ДЕПУТАТ от ПРоклятой зековской сходки Искреннее спасибо-но хочется верить что найдутся там еще депутаты у которых не полностью сгнила совесть достоинство порядочность ПР-это гнойник Рассадник зла коррупции беспредела беззакония УХОДИТЕ ПОКАЙТЕСЬ перед Господом-уходите из этой бандитской клоаки

ВСЕ на цьому кар'єра скінчилась! А так все гарно розпочиналось...

Продався!!! Ганьба

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.