Остання барикада!

Емоції, це те, що відрізняє людей від бездушних роботів. Вони, ці емоції бувають різні: миттєві, депресивні, обнадійливі і пристрасні. Без них, життя було б прісне і нецікаве, емоції розфарбовують їх в кольори. Саме від набору цих кольорів залежить сприйняття реальності. Останні кілька днів цей набір кольорів складається з темних і похмурих відтінків. А потрібно інше…

 

Вчора я писав, про нерозуміння політиків реальної ситуації. За вчорашній вечір переконався що мав рацію. Але не це мене здивувало. Здивувало те, що мою статтю сприйняли як заклик закінчувати революцію і йти з майдану. Однак я не те хотів сказати. Так, ситуація важка, політики не розуміють, що люди вийшли не заради їхніх прапорів, а заради себе і своєї країни. Однак, це не привід полишати їх наодинці зі своїм прагненням кращого життя. Чий партійний прапор вищий, розберемось на наступних виборах. А зараз потрібно згуртуватись, і вибороти право. В тому числі й на вільні і чесні майбутні вибори.

Вчора на рівненському Євромайдані сталась суперечка між партійцями і лідерами студентських протестів. Тема: партійні прапори і керівна роль партій. Давайте відкладемо цю дискусію до кращих часів. На майдані вже стоять брендові партійні намети з партійною символікою. Ну хай біля них ще будуть прапори – не страшно. Але ви, панове поважні політики перестаньте називати цих молодих людей «сопляками» і  «шмаркачами». Вони самодостатні, сформовані особистості і почали цей протест не питаючи ні в кого дозволу. Зрештою, саме в їхньому віці ви колись починали свою політичну кар’єру. Не шукайте приводів для конфліктів, шукайте порозуміння.

У найближчі 2-3 дні вирішуватиметься доля України, шлях яким піде 46-ти мільйонна нація. Зараз є три дороги, якими може піти країна. Перша: повна капітуляція. І тоді сьогоднішній режим зрозуміє, що дорога до авторитарної держави відкрита. Можна й далі закручувати гайки та знищувати останні прояви демократії. Ми матимемо модель держави як у Росії, Білорусії чи Туркменістані.

Друга дорога – це силовий варіант. Ослаблення протестів, дасть можливість владі зібрати сили і придушити мирний опір. Це спровокує хвилю відплатного насильства. Західні регіони України можуть почати жорсткий опір. Не хотів би лякати, але в історії подібні сценарії призводили до розколу країни. Згадайте хоча б Югославію.

Третій напрямок – це тривалий тиск мирними акціями протесту. Вимотування сил влади. Зрештою «Беркут» в Україні налічує всього 2800 бійців. В Києві знаходиться до двох тисяч. Уявіть, що ці хлопці несуть службу вже півтора тижні в посиленому режимі, без нормального відпочинку і харчування. Як би ви до них не ставились, але вони теж просто люди, а не роботи.

Зараз можна сварити, критикувати і лаяти опозицію, але іншої в нас немає. Ми маємо її підтримати і прийняти зараз такою, якою вона є. Людям потрібно давати другий шанс. Пропоную дати цей шанс зараз Тягнибоку, Кличку і Яценюку. Продовження мирного тиску на режим змусить владу сісти за стіл переговорів. Змусить покарати винних в побитті журналістів та протестувальників і повернути країну на шлях євроінтеграції.

Тому не варто здаватись і опускати руки. У минулій статті я писав про нове покоління. Від нас зараз залежить з якої точки на згаданих дорогах їм доведеться вести далі країну. У цій революції найближчі дні - це наша остання барикада, на якій і вирішуватиметься яким шляхом піде Україна.

Читайте також:

Євромайдани: політики не помітили що ми змінились

Cтавки зроблено: міні-диктатор

План "В" чи життя під охороною?

Коментарі

Лазутко обмовився на сесії Рівненської облради. Та й порахувати не важко, якщо у Рівному їх всього 60 бійців. В областях типу Рівненщини - прийблизно так ж чисельність. У містах-мільйонниках - трохи більше.

Да яка різниця скількі тих "БЕРКУТІВ" ( вибачте панове це наші громадяне тому з великими) справа зроблена. Сьогодні можно, або навіть треба спокіно пійти з майданів. Це крок який покаже за ким зараз сила. ЗРАДНИКИ НЕ ЗМОЖУТЬ ДОВГО ТРИМАТИСЬ В ОБЛОЗІ простий СТРАХ не дасть.

Олексій, а звідки дані, що «Беркут» в Україні налічує всього 2800 бійців?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.